Знімний протез

Відновимо жувальні властивості

Важливо знати

Знімний протез дозволить Вам знову відчути смак їжі, привести до нормальної жувальної властивості порожнини рота

алергія

протипоказання

2-3 раза

кількість відвідувань

індивідуально

анестезія

Вартість знімного протезу, Ірпінь

від 7000 грн до 12000 грн

Записатись

Що таке знімні протези і якими вони бувають?

Що таке знімні протези і якими вони бувають?

Знімний зубний протез (вставна щелепа) – це стоматологічна конструкція, яка виготовляється виходячи з індивідуальних анатомічних особливостей порожнини рота пацієнта, і служить для відновлення жувальної і естетичної функції зубів.

Знімні зубні протези показані при частковій або повній відсутності зубів. Вибір виду і матеріалу протеза залежить від декількох факторів: кількості і розташування здорових зубів, які залишилися, наявності особливостей будови щелепи, фінансових можливостей пацієнта і інших.

Знімне протезування зубів існує дуже давно, однак досягти комбінації всіх необхідних функцій і показників вставної щелепи вдалося всього кілька років тому. За всю історію створення знімних протезів було запропоновано десятки різних механічних конструкцій і матеріалів. Сьогодні фахівці клініки «My Smile» диференціювали найбільш зручні і якісні знімні зубні протези, про які піде мова далі.

Особливості вставної щелепи на присосках

Вставні щелепи на присосках – це спеціальні ортопедичні конструкції, що виготовляються з еластичного матеріалу і точно відтворюють рельєф ясен. Такі вставні протези тримаються за рахунок ефекту вакууму, який створюється між конструкцією та слизовою оболонкою рота. 

Як зазначалося раніше, протези на присосках можуть виготовлятися з різних матеріалів: акрил, нейлон, поліуретан. Вставна щелепа з акрилу дає можливість створити виріб, який точно копіює зовнішній вигляд ясен та піднебіння. Однак на акрил у деяких людей буває алергічна реакція. Нейлон – ще один вид матеріалу, з якого може виготовлятися вставна верхня щелепа. Цей матеріал добре витримує високі навантаження, не викликає алергію, немає травмування ясен.

 Вставна щелепа може бути виконана з поліуретану. Він не вбирає вологу та не стримує її, що є плюсом. Протез з поліуретану виключає появу неприємного запаху, добре присмоктується і травмує слизову.

Вставна щелепа - різновиди і переваги кожного типу

1. Повний знімний протез – встановлюється при адентії (повній відсутності зубного ряду). Повний знімний протез може бути виготовлений з різних матеріалів і кріпиться до ясен за допомогою «присосок», гелю і іншими методами.
Такий знімний протез найчастіше встановлюється літнім людям, які втратили зуби через вікових дегенеративних процесів зубної тканини, порушення трофіки зуба, запущених хронічних захворювань зубів, ясен.
Вставна щелепа прекрасно відновлює як жувальну функцію, так і естетичний компонент. Знімні протези в клініці «My Smile» відрізняються довговічністю і природним виглядом. Ціна виготовлення і установки протеза буде залежати від індивідуальних переваг клієнта.

2. Частково знімний протез – показаний при наявності в порожнині рота хоча б 1 зуба. Встановлюються на верхню або нижню щелепу. Індивідуальне виготовлення дозволяє імітувати тільки втрачені зуби, зберігаючи здорові.

3. Акрилові протези зубів – виготовляються з пластика і можуть бути як повністю, так і частково знімними. Найчастіше акрилові протези використовуються при часткових зубних дефектах. Перевагою є відсутність жорсткого пластикового неба, а фіксація відбувається за рахунок кламерів. При повному знімному протезуванні акрилові протези кріпляться на адгезив.

4. Бюгельний знімний протез – різновид зубних протезів. Складаються з металевої дуги (бюгеля), на якій закріплена штучна ясна і зуби. Компактні і зручні бюгельні знімні протези підходять пацієнтам, які не хочуть встановлювати пластикову вставну щелепу, а незнімне протезування не доступно з фінансових або інших причин. Кріпляться такі протези зубів за допомогою кламерів або замку.

Коли потрібно поставити вставну щелепу?

Необхідність поставити вставну щелепу може з’явитися за низкою показань:

 •     Якщо зуби повністю або частково відсутні.
 •     Протипоказання до встановлення імплантів.
 •     Знімний протез може використовуватися як тимчасова конструкція під час імплантації.
 •     Хороша вставна щелепа може використовуватися навіть при раку рота, коли пошкоджені ясна та кістки щелепи.

Протези на присосках – універсальна вставна щелепа

Коли потрібна універсальна вставна щелепа, протез на присосках може стати гарним рішенням. Сьогодні такі зуби виготовляються за інноваційними технологіями та виглядають як натуральні. Термін служби протезів на присосках є досить тривалим. Вони легкі, гнучкі, м’які. Зламати їх майже неможливо, тому що вони досить міцні.

Якщо говорити про те, яка ціна на вставну щелепу, то в клініці «MySmile» вона більш ніж доступна. Крім того, ви можете бути впевнені, що вам запропонують максимальну якість обслуговування. Сучасні матеріали, передове обладнання та найкращі фахівці – те, що вам зможе запропонувати клініка «MySmile».

Вставна щелепа - різновиди і переваги кожного типу

Верхній знімний зубний протез

За рахунок наявності більш виражених анатомічних горбів верхньої щелепи, верхній знімний зубний протез набагато краще фіксується на яснах. Такі протези можуть бути повністю або частково знімними.

У нашій клініці застосовуються різні матеріали і методи фіксації верхнього протеза: акрилові, нейлонові, бюгельні, знімний протез на імплантатах і інші. Кожен з видів має свої переваги і підходить для тієї чи іншої патології зубного ряду.

Зубні протези на присосках

Зубні протези на присосках

Зубні протези на присосках – цей вид кріплення щелепи використовується для установки протеза на верхню щелепу. Такий вид кріплення може використовуватися у всіх видах протезів, крім бюгельних. Друга назва цього виду кріплення – замикає клапан. Воно використовується і в частково знімному протезі, і в повному знімному протезі. Такі протези поєднують в собі надійну фіксацію, але при цьому без проблем знімаються для проведення гігієнічних процедур.

Насправді зубні протези на присосках фіксуються в ротовій порожнині за рахунок створення ідеального зіставлення виступаючих частин щелепи і вигнутій частині протеза. При правильній установці між яснами і протезом утворюється негативний тиск, який і утримує вставну щелепу. У клініці «My Smile» виготовляють зубні протези без неба на присосках тільки з якісних гіпоалергенних матеріалів для максимального комфорту пацієнта.

Переваги

 • Прекрасні естетичні характеристики за рахунок відповідності опуклих і увігнутих частин виробу і ясен;
 • Тривалий термін використання;
 • Швидка адаптація;
 • Відсутність дискомфорту, натирання ясен, запальних і атрофічних змін ясен;
 • Немає порушення мови, жування, травм слизової щоки, язика та інших.

Замовити зубний протез на присосках можна, відвідавши стоматолога «My Smile» в будь-який зручний час. Перша консультація для нових клієнтів – 250 грн.

Переваги

Знімні зубні протези нижньої щелепи

Протезування нижньої щелепи є більш важким завданням для стоматолога. Через високу рухливості нижньої щелепи, наявності вуздечки в переддень порожнини рота, рухи язика і щік.

Стоматологи «My Smile» враховують всі анатомічні і функціональні особливості протезування нижньої щелепи. По можливості ми намагаємося зберегти хоча б один здоровий зуб для більш надійної фіксації протеза, а також використовуємо жорсткі матеріали при виготовленні нижнього протеза для зниження ризику його зміщення при жувальних рухах або під час розмови.

Види фіксації нижнього протеза зубів

 1. Аттачмент (замок) – конструкція, що нагадує звичайний дверний замок, при цьому одна частина кріпиться до зубів нижньої щелепи, а друга захована на нижній поверхні штучного протеза. Таке кріплення довговічне і робить протез непомітним при розмові;
 2. Кламерне кріплення – знімні зубні протези нижньої щелепи також кріпляться до опорного зуба за допомогою «гачка». Найчастіше для підвищення стійкості на опорний зуб встановлюється штучна коронка. При підвищеній рухливості опорного зуба ми проводимо його шинування.

Скільки коштує вставна щелепа в Ірпені?

Команда досвідчених професіоналів «My Smile» запрошує жителів Ірпеня, Бучі, Києва та інших міст отримати стоматологічну консультацію та рекомендації щодо протезування. «My Smile» виготовляє найкращі знімні зубні протези в Київській області на протязі багатьох років.

Щоб записатися на прийом до стоматолога «My Smile» залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нами за вказаним номером телефону.

Часті питання про знімні зубні протези

 • ➔ Чи можна встановити знімний протез на один зуб?

  Так можна. Мікропротез або протез «метелик» встановлюється для усунення дефекту 1-3 зубів. Ми використовуємо акрил або нейлон для виготовлення мікропротезів.

 • ➔ Як довго відбувається адаптація до знімного протезу?

  Звикання до чужорідного тіла в порожнині рота - стандартний процес. Майже в 100% випадків установка протеза супроводжується дискомфортом для пацієнта в перші кілька днів. Тривалість адаптації залежить від виду протеза, методу фіксації, матеріалу та індивідуальних особливостей нервової системи людини.

 • ➔ Чи можуть протези пошкодити ясна згодом?

  Атрофічні процеси в яснах можуть виникнути при установці грубих пластинчастих протезів або неправильный фіксації. Наші фахівці завжди враховують особливості будови щелепи, вік і кількість втрачених зубів при виборі методу протезування. Для профілактики пошкодження ясен протезами, ми рекомендуємо регулярно відвідувати стоматолога з метою виявлення проблем на ранній стадії.

 • ➔ Скільки коштує вставна щелепа?

  Вартість зубних протезів залежить від типу і матеріалу конструкції. Ціна виготовлення і установки зубного протеза в нашій клініці - від 4500 до 8000 гривень.

 • ➔ Чи може знімний протез випасти з порожнини рота під час розмови?

  Така ситуація можлива при неправильній фіксації протеза в роті або зносу конструкції при тривалій експлуатації. Фахівці «My Smile» завжди вибирають оптимальний метод кріплення протеза і дають рекомендації пацієнтові для профілактики його випадіння.