Відбілювання зубів

Голлівудська усмішка Вам забезпечена =)

Важливо знати

Відбілювання зубів це комплекс процедур, після якого Ваші зуби стануть значно біліше

раз в рік

частота проведення

60-90 хв

час виконання

немає

анастезія

Вартість відбілювання зубів, Ірпінь

від 3500 грн

Записатись

Професійне відбілювання зубів

Професійне відбілювання зубів
Варто розуміти, що процедурою відбілювання зубів повинні займатися виключно фахівці високого рівня. Спроби провести відбілювання самостійно або в немедичних установах можуть привести до серйозних ускладнень. Вартість відбілювання зубів в клініці «My Smile» від 1400 до 3500 гривень в залежності від обраного методу.

Способи відбілювання зубів

У нашій клініці використовуються тільки спеціалізовані засоби для відбілювання, а також сучасне обладнання європейського рівня. Розглянемо основні способи відбілювання зубів.
Способи відбілювання зубів

Процедура відбілювання зубів УФ-лампою або "просте відбілювання"

Просте відбілювання зубів (офісне відбілювання зубів) – виконується за одне відвідування пацієнта.

Спочатку ми проводимо професійну гігієну порожнини рота за допомогою ультразвукової чистки і «Air Flow». Далі стоматолог наносить на емаль спеціальний засіб «Boost» для відбілювання зубів, а потім активує його за допомогою фотополімерної лампи (УФ-лампи) протягом 20 хвилин. У цей період відбілюючі речовини з гелю впроваджуються в призмі зубної емалі, додатково очищаючи їх від забруднення. Після змивання засобу водою, колір зубного ряду освітлюється на кілька тонів.

Переваги методу

Переваги методу
  • Приголомшливий ефект всього за одну процедуру;
  • Безболісно;
  • Безпечно для зубів і ясен;
  • Комбінація з професійним чищенням закріплює результат на довгі місяці;
  • Доступна ціна процедури.

Перед проведенням процедури відбілювання ми рекомендуємо обов’язково отримати первинну консультацію стоматолога. У деяких випадках необхідно провести ряд підготовчих процедур, щоб відбілювання дало максимальний ефект без дискомфорту. Наприклад, усунути гострі запальні процеси в тканинах зуба або ясен. Пломбувати каріозні порожнини краще після процедури відбілювання, щоб колір пломби не відрізнялися від кольору емалі.

Відбілювання зубів вдома або складне відбілювання

Складне відбілювання зубів (відбілювання зубів в домашніх умовах) – відбувається за допомогою спеціальної пластинки для відбілювання зубів (капи).

Ще одне часте питання від наших пацієнтів – можна вибілювати зуби вдома? Відбілити зуби в домашніх умовах можливо, однак для цього необхідно обов’язково попередньо відвідати стоматолога для отримання всіх необхідних матеріалів і рекомендацій.

Відбілювання зубів вдома або складне відбілювання

Капа для відбілювання зубів або хімічне відбілювання зуба

При первинному огляді, стоматолог «My Smile» зробить відбиток зубного ряду і передасть його в лабораторію, де зубний технік виготовить спеціальну силіконову капу. Індивідуальне виготовлення капи для відбілювання зубів необхідно для досягнення максимального позитивного ефекту.

Домашнє відбілювання зубів проходить наступним чином – пацієнт завдає спеціальний засіб для відбілювання зубів на внутрішню поверхню капи і надягає її в нічний час.

Відбілювання зубів вдома триває близько 10-и днів. У період домашнього відбілювання необхідно регулярно відвідувати стоматолога для оцінки результатів і корекції можливих недоліків процедури.

Капа для відбілювання зубів не приносить дискомфорту під час використання, пацієнт швидко адаптується до наявності гнучкого чужорідного тіла в порожнині рота. Дана методика відноситься до хімічного відбілювання зубів. За весь часовий проміжок відбілювання необхідно використовувати 3 види спеціального гелю, переходячи від найбільш сильного до помірно-вибілюючого.

Кінцевий результат відбілювання зубів гелем такий же, як і при використанні фотополімерної лампи, до того ж даний метод не призводить до підвищення чутливості емалі зубів після процедури.

Безпечне відбілювання зубів в клініці «My Smile»

Першорядне питання, яке цікавить більшість пацієнтів – наскільки безпечна процедура відбілювання зубів для здоров’я. Ми використовуємо виключно ті методи відбілювання, які не шкодять зубам і не надають токсичний вплив на організм в цілому.

Косметичне відбілювання зубів в деяких випадках може мати неприємні наслідки, про які ми завжди завчасно попереджаємо своїх пацієнтів. Відбілювання зубів лампою з ультрафіолетовим випромінюванням в деяких випадках може привести до підвищення чутливості зубної емалі. Цей ефект тимчасовий і триває до 24 годин. У період гиперсенсібілізації зубів рекомендується обмежити агресивні продукти харчування і напої, а також використовувати зубну пасту, що знижує чутливість.

Чи можна вибілювати зуби самостійно?

Ефективно і безпечно відбілити зуби вдома можна тільки за допомогою спеціальної капи. Останнім часом процедура відбілювання все сильніше набирає популярність, а більшість приватних стоматологічних клінік пропонують занадто високу ціну на відбілювання. Саме тому на просторах інтернету сьогодні так поширені різні гелі для відбілювання зубів, доступні до покупки. Чи можна відбілити зуби без допомоги фахівця – розберемося далі.

Гелі для відбілювання зубів і інші засоби поділяються на дві категорії:

  • Спеціалізовані відбілювачі, які використовують стоматологи в своїй практиці;
  • Псевдовідбілювачі, створені шахраями для заробітку грошей.

У разі застосування першої категорії засобів в домашніх умовах можливі множинні негативні явища через відсутність спеціальних знань у пацієнта. Існують певні протипоказання до проведення процедури відбілювання, про які може знати тільки лікар. До того ж, без застосування фотополімерної лампи ефективність відбілювача для зубів знижується в рази.

При використанні псевдовідбілюючих засобів, позитивний результат можливий тільки завдяки ефекту плацебо. На сьогоднішній день існують десятки гелів, ополіскувачів, пластинок і ряд інших пристосувань, які пропонуються наївному покупцеві.

Варто усвідомлювати, що відбілювання зубів без участі стоматолога не тільки малоефективне, а й може бути небезпечно для здоров’я. Фахівці клініки «My Smile» настійно рекомендують не вдаватися до самолікування, а звернутися за допомогою до професіоналів.

Як відбілити зуби в Ірпені швидко і ефективно?

Терміново потребуєте відбілюванні зубів? Професійний колектив «My Smile» подбає про те, щоб ваша посмішка викликала захват у навколишніх. Наша система відбілювання зубів розроблена на підставі багаторічного досвіду провідних стоматологічних центрів усього світу.

У своїй практиці ми використовуємо тільки якісні американські та німецькі відбілювачі для зубів і сучасне обладнання. Звертаючись в «My Smile», ви довіряєте здоров’я своїх зубів висококласним фахівцям. Уже кілька тисяч клієнтів з 2018 року залишили позитивні відгуки про роботу наших фахівців.

Ціна відбілювання зубів в клініці «My Smile»

Ціна відбілювання зубів в нашій клініці від 1400 до 3500 гривень. Вартість послуги залежить від індивідуальних переваг клієнта і професійної думки стоматолога з приводу найкращого методу відбілювання в тому чи іншому випадку. В ціну послуги вже включена консультація фахівця, а також подальші рекомендації по догляду за порожниною рота.

Красива білосніжна посмішка – це ключ до успіху в будь-якій справі. Клініка «My Smile» запрошує на консультацію жителів Ірпеня, Бучі та Києва. Щоб записатися на відбілювання зубів капою, фотополімером або на іншу стоматологічну процедуру, залиште свої контактні дані на сайті або зв’яжіться з нами по телефону.