Видалення зуба

Наш фахівець без болю видалить зуб будь-якої складності

Важливо знати

Є два типи видалення: просте, з використанням тільки щипців і складне, застосовується з надрізом ясни

обов'язково

необхідність консультації лікаря

15-30 хв

час виконання

обов'язково

анестезія

Вартість видалення зубів, Ірпінь

від 1000 грн до 4000 грн

Записатись

Хитається зуб - чи варто його видаляти?

Хитається зуб - чи варто його видаляти?

Безліч причин можуть викликати симптоми так званого хитання зубів. Тим не менш, не завжди хиткий зуб підлягає видаленню. Отже, розглянемо основні причини, коли немає альтернативи і необхідно вирвати зуб.

 • Гострий періодонтит – запалення періодонта (сполучної тканини, яка знаходиться між цементом кореня зуба і альвеолярним відростком щелепи). Дане захворювання може бути викликане травмою або прийомом медикаментів, однак, найбільш часта причина – це інфікування періодонта, викликане ускладненням карієсу. В даному випадку неможливо здійснити постійний відтік рідини з ділянки запалення;
 • Непрохідність кореневого каналу – викликає дуже сильний зубний біль. Діагностика грунтується переважно на рентгенологічних методах дослідження. Причиною непрохідності може стати гострий інфекційний процес, вікові зміни, вроджені анатомічні дефекти каналу, травми. У такій ситуації найчастіше доводиться вирвати зуб;
 • Рухливість зубів III і IV ступеня – як правило, підвищена рухливість викликається хронічним пародонтитом. Для діагностики стоматолог використовує кілька методів дослідження. Якщо не вирвати зуб з високою рухливістю вчасно, може розвинутися гострий інфекційний процес;
 • Вроджені анатомічні дефекти будови зуба – найбільш складні в діагностиці та лікуванні ситуації. Різноманітних варіантів будови кореня або коронки зуба існують десятки. Особливо це стосується 3-х молярів або, так званих, «вісімок». Ще при прорізуванні дані зуби можуть викликати виражений больовий синдром. У деяких випадках кількість і розташування коренів зуба призводить до інших захворювань – кісти верхньої і нижньої щелепи, гаймориту, гнійним процесам в кістковій тканині і т.д. Складне видалення зуба в даній ситуації можливо після ретельного обстеження і підготовки пацієнта;
 • Оголення кореня зуба – виникає через хронічні запальні зміни в структурах зуба і ясен, а також особливостей будови кореня. Як правило, такі зуби викликають сильний біль і підлягають видаленню;
 • Травматичне пошкодження зуба – у разі серйозної травми з втратою великої кількості тканин необхідно обов’язково вирвати зуб;
 • Хронічний синусит, викликаний аномалією будови кореня зуба – поширена патологія, коли корінь зуба викликає хронічний гайморит або інші синусити, які постійно рецидивують і приносять масу неприємностей для пацієнта.

Звичайно, вище вказані далеко не всі причини для видалення зубів. Більш того, деякі показання до видалення є відносними і вимагають обов’язкового огляду стоматолога і всебічної діагностики.

Вирвати зуб в клініці «My Smile» в Ірпені

Стоматологічна клініка «My Smile» в Ірпені щодня працює для збереження здоров’я ваших зубів. У разі виникнення гострого болю в зубах ми рекомендуємо негайно звернутися за допомогою до наших фахівців.

Часто буває, що навіть дуже сильний біль – це не 100% показання до видалення зуба. Наш стоматолог в терміновому порядку проведе огляд і, якщо необхідно – вирве уражений зуб абсолютно безболісно.

До нас звертаються не тільки жителі Ірпеня, а й найближчих міст: Бучі, Дмитрівки, Горенки і навіть зі столиці, так як ми пропонуємо набагато лояльніші ціни, ніж в Києві.

Вирвати зуб в клініці «My Smile» в Ірпені

Ціна видалення зуба в нашій клініці

Вартість екстракції зуба обговорюється в індивідуальному порядку. Вона залежить від ступеня ураження прилеглих тканин, типу зуба і ряду інших чинників. Точну ціну ви можете дізнатися на прийомі у нашого стоматолога. Середня ціна видалення зуба – 900-2000 гривень.

Що таке складне видалення зуба?

Що таке складне видалення зуба?

Складне видалення зуба – це ситуація, коли стандартний метод екстракції не принесе позитивного ефекту. Найчастіше до складного видалення схильні зуби мудрості. У чому особливість «складного» видалення зубів?

 • Займає в кілька разів більше часу;
 • Складніша анестезія;
 • Потрібні додаткові спеціальні інструменти;
 • Найчастіше необхідно робити міні-надрізи на яснах, щоб отримати повний доступ до кореня;
 • Більш тривалий період відновлення пошкоджених тканин після видалення.

Вартість видалення зуба в складних випадках

Клініка «My Smile» працює з випадками видалення зубів будь-якої складності. Наші стоматологи вищого рівня кваліфікації в терапевтичної та хірургічної стоматології безболісно видалять зуб будь-якої анатомічної форми. Вартість видалення зуба залежить від складності випадку і кількості необхідних витратних матеріалів, складає від 1000 до 4000 грн.
Вартість видалення зуба в складних випадках

Видалення зуба дитині

Вирвати зуб дитині – це особлива ситуація, обумовлена в основному психологічним фактором, тобто страхом дитини. Наш стоматолог знайде підхід до будь-якої дитини і пояснить – чому потрібно видалити молочний зуб. Найголовнішим критерієм успіху в даному випадку, на наш погляд, є повна відсутність болю. Лікар клініки «My Smile» докладе всіх зусиль для безболісної екстракції зуба вашої дитини.

Найбільш частими причинами видалення молочних зубів є:

 • Гострий інфекційно-запальний процес тканин зуба і ясен;
 • Зміна молочного зуба на корінний;
 • Травма зуба;
 • Анатомічна форма або неправильний ріст зуба, що призводить до постійних пошкоджень слизової щоки, язика і т.д.

Чи боляче виривати зуб?

Один з найбільш частих і справедливих запитань від пацієнта: «Лікарю, чи боляче виривати зуб?». У більшості випадків при відвідуванні стоматолога з метою вирвати зуб клієнт вже відчуває досить сильний біль.

У цій ситуації наші дії спрямовані на первинне знеболювання шляхом «відключення» чутливої інервації ураженої області ротової порожнини. Ще одним важливим аспектом є психологічний стан пацієнта. Ми рекомендуємо повністю довіритися стоматологу, так як іноді тривога може викликати помилкові больові відчуття навіть на тлі застосування сильного анестетика.

Чи боляче виривати зуб? – наша відповідь – ні. При наявності якісної і правильно проведеної анестезії, процедура є повністю безболісною.

Рекомендації пацієнту після екстракції зуба

Видалення зуба – це, по суті, невелика операція, тому ми радимо дотримуватися певних рекомендацій до моменту повного загоєння тканин.

 • Ватний тампон, залишений стоматологом в місці екстракції, прибрати не раніше, ніж через 20 хвилин після процедури;
 • Не створювати в роті так званий «вакуум», який зазвичай з’являється під час полоскання і спльовування рідин;
 • У перші 3-4 дні утриматися від прийому агресивної їжі і напоїв (гаряче, холодне, гостре, кисле і т.д.);
 • Не займатися самолікуванням і не застосовувати будь-які компреси або інші лікарські засоби без призначення лікаря;
 • Акуратно чистити зуби м’якою щіткою, обходячи область екстракції;
 • Точно дотримуватися всіх призначень стоматолога, приймати протизапальні засоби, антибіотики та інші препарати.

Як зрозуміти, що виникло ускладнення

Якщо дотримуватися всіх рекомендацій стоматолога, то, як правило, серйозних ускладнень не виникає. Якщо ви помітили такі симптоми після видалення зуба, терміново зверніться до стоматолога:

 • Підвищення температури тіла до 38,0 ℃;
 • Незупинна кровотеча з місця видалення зуба;
 • Відсутність ефекту від знеболюючих препаратів;
 • Сильний набряк ясен, язика, проблеми з ковтанням, диханням;
 • Оніміння щелеп більше 12 годин.

Видалення зуба в Ірпені

Вирвати зуб, здавалося б, не така серйозна задача. Однак, в деякий випадках дана процедура вимагає серйозних знань і навичок від стоматолога, особливо, якщо є довгостроково існуючі хронічні захворювання порожнини рота або вроджені та набуті аномалії будови зубів і щелеп.

Фахівці клініки «My Smile» виконають екстракцію зуба будь-якої складності швидко та абсолютно безболісно. Первинна консультація в нашій клініці – 250 грн. Якщо вам потрібно вирвати зуб в терміновому порядку, запишіться на прийом, залишивши свої контактні дані на сайті або зв’яжіться з нами по телефону.

Ми завжди раді допомагати своїм землякам і запрошуємо на консультацію пацієнтів з усіх куточків Київської області. Нашими постійними клієнтами вже є жителі Ірпеня, Бучі, Києва, Ворзеля, Гостомеля та інших міст. Не відкладайте свої проблеми з зубами на завтра. «My Smile» – ми працюємо для збереження здоров’я зубів кожного пацієнта.