Рентген зубів

Навіщо потрібно робити знімок зуба? Види рентген-діагностики. В яких випадках потрібен рентген молочних зубів?

Важливо знати

Рентген-дослідження дозволяє діагностувати різні захворювання зубів, щелеп та придаткових пазух носа

ні

протипоказания

2 хв

час процедури

мінімальний

рівень опромінення

Вартість рентгена зубів, Ірпінь

від 200 грн

Записатись

Навіщо потрібно робити знімок зуба?

Рентген-дослідження дозволяє діагностувати різні захворювання зубів, щелеп та придаткових пазух носа. У своїй практиці ми призначаємо знімок зуба в наступних випадках:

 • При глибокому карієсі;
 • Для виявлення абсцесів (гнійників);
 • При підозрі на пошкодження або перелом кореня зуба;
 • Для визначення положення ретинованого зуба мудрості;
 • При порушенні прикусу;
 • Після побутової або жувальної травми зуба;
 • Для підтвердження кісти кореня зуба;
 • Для контролю встановлених пломб, штифтів і інших матеріалів;
 • Перед імплантацією і протезуванням;
 • При підозрі на новоутворення та інше.

Рентген призначається тільки при підозрі на якусь приховану проблему. Ми ніколи не станемо опромінювати Вас, без потреби.

Види рентген-діагностики:

Прицільний знімок – 1-3 зуба; Прикусний знімок; Ортопанорама – зображення охоплює всі зуби, щелепи і гайморові пазухи.

Прицільний знімок зуба

Це дослідження проводиться, щоб зрозуміти, як далеко зайшов Ваш карієс, чи не сховався він під пломбою або коронкою. Прицільний знімок також дає можливість виявити кісту, гранульому або непрорізавшийся зуб. Ми часто виконуємо такий рентген для проміжного контролю лікування (при реставрації або пломбуванні).

Прикусний рентген зубів

Чтобы снимок получился правильным, Вам нужно будет прикусить специальную пластинку (датчик). Эта процедура необходима для определения состояния коронковой части зубов, выявления глубокого кариеса, зубного камня и других патологий. Снимок можно проводить детям, наш стоматолог настроит малыша на исследование и расскажет, почему это важно.
Навіщо потрібно робити знімок зуба?

Рентген щелепи (ортопанорама)

Панорамний рентген щелепи потрібен для оцінки всіх зубів відразу, а також для візуалізації кісткової тканини, суглобів і гайморової пазухи.

Коли потрібна ортопанорама?

Глибокий карієс декількох зубів; Пульпіт, періодонтит; Підозра на патологічний процес в гайморовій пазусі; Підозра на остеомієліт, кісти, аномалії розвитку зубів; При серйозних травмах зубів або щелепи і з інших причин.

Рентген дитячих зубів в «My Smile»

Рентген дитячих зубів в «My Smile»

У клініці «My Smile» щодня консультує дитячий стоматолог. Наш лікар має досвід не тільки в лікуванні зубів і ясен, а й у правильній психологічній підтримці дитини і батьків. Рентген у багатьох асоціюється зі словом «шкідливий», тому батьки іноді намагаються уникнути даного обстеження. Можемо сказати з впевненістю, що рентген зубів куди менш небезпечний, ніж ускладнення при несвоєчасній діагностиці хвороби.

Зробити знімок зуба в Києві (Ірпені) дитині будь-якого віку Ви можете в «My Smile». Записатися можна з будь-якої точки Київської області та інших регіонів, для цього необхідно зв’язатися з адміністратором по телефону або заповнити заявку на сайті.

В яких випадках потрібен рентген молочних зубів?

Діти, на жаль, також схильні до різних проблем із зубами, як і дорослі. У дитини під молочними зубами розташовані зачатки корінних, тому, щоб переконатися в правильній тактиці лікування ми нерідко призначаємо рентген.


Рентген дитячих зубів дає можливість:

 • Провести діагностику перед видаленням зуба;
 • Виявити карієс на ранній стадії;
 • Контролювати процес лікування;
 • Виявити проблеми з зачатками зубів;
 • Визначити положення зуба мудрості;
 • Діагностувати причину порушення прикусу, затримки прорізування і інших аномалій.
В яких випадках потрібен рентген молочних зубів?

Ціна рентгена зуба в Ірпені

При рентгені зуба ціна залежить від обсягу дослідження. Ми можемо виконати дослідження одного або декількох зубних одиниць або зробити знімок всієї щелепи. «My Smile» пропонує лояльну вартість рентген-діагностики в порівнянні зі столичними клініками. Актуальну вартість рентгенівського знімка зубів уточнюйте у нашого реєстратора по телефону.

Зробити знімок зуба в «My Smile»

Рентгенівський знімок зуба наші стоматологи призначають для більш точної візуалізації патологічного вогнища, аномально розташованого зуба, і з інших причин. Це завжди вимушена процедура, в ході якої ми гарантуємо повну безпеку для Вас або Вашої дитини. Також рентген щелепи або прицільний знімок зуба в Ірпені можна зробити в клініці «My Smile» у направленні іншого лікаря з будь-якої точки Київської області (Буча, Київ, Гостомель, Ворзель) та інших регіонів. Для цього заповніть форму зворотного зв’язку на нашому сайті або зателефонуйте реєстратору за телефоном.

Часто задавані питання про рентген зубів

 • ➔ Скільки коштує рентген зубів в «My Smile»?

  Актуальну ціну Ви завжди можете дізнатися за телефоном у нашого реєстратора або під час консультації стоматолога «My Smile».

 • ➔ Як часто можна робити рентген зубів без ризику для здоров'я?

  Рентгенівське дослідження на нашому апараті практично не несе ніякого ризику для здоров'я. У тих випадках, коли потрібно кілька знімків, наш фахівець завжди оцінює всі «за» і «проти» в індивідуальному порядку.

 • ➔ Чи є протипоказання для проведення рентгена зуба?

  Серед протипоказань тільки важкий стан пацієнта. Сучасні апарати дозволяють проводити рентген навіть під час вагітності та грудного вигодовування.

 • ➔ Як довго чекати результатів дослідження?

  Відразу після процедури ми отримуємо цифрове зображення на комп'ютері, після чого можемо роздрукувати знімок. Це займає всього кілька хвилин.

 • ➔ Чи можна робити рентген зуба дитині?

  Так, ми проводимо рентген молочних зубів в тих випадках, коли це необхідно. Ви можете бути абсолютно спокійні за здоров'я своєї дитини.