Реставрація зуба

Відновимо зламаний зуб

Важливо знати

Реставрація дозволить Вам відновити природний естетичний вигляд зуба

немає

протипоказання

45-60 хв

час виконання

індивідуально

анестезія

Вартість пломбування зубних каналів, Ірпінь

від 1500 грн до 2500 грн

Записатись

Сучасні способи відновлення зубів

Сучасні способи відновлення зубів

На поточний момент ми є однією з найбільш прогресивних клінік, що займаються реставрацією зубів в Київській області. У 2020 році у нас є більшість методів реставрації зубів, які використовуються у всьому світі. Кожен з варіантів має певні показання, тобто підходить при тій чи іншій мірі пошкодження тканин зуба. Під час первинного огляду стоматолог «My Smile» уважно вивчає стан зубів і пропонує пацієнту найбільш підходящий різновид реставрації. Поговоримо про основні методи реконструкції:

1. Пряма реконструкція зубів – за одне відвідування:

 • Фотополімерна реставрація зубів (композитна);
 • Художня реставрація зубів.

2Непряма реконструкція зубів – проводиться в кілька етапів:

 • Композитна реставрація, доповнена силіконовим відбитком;
 • Установка вінірів;
 • Установка коронок.

Пряма реставрація зубів

Пряма реконструкція зуба це одномоментне відновлення його цілісності (тобто всього за один прийом фахівця) шляхом використання фотополімерного композиту. Даний метод підходить для пацієнтів з невеликим ушкодженням коронки зуба, коли збережено не менше 70% живих тканин. Ціна реставрації зубів від фахівців «My Smile» – від 800 до 1500 гривень.

Пряма реставрація зубів

Фотополімерна реставрація зубів

Фотополімер (світлополімер) – це синтетична речовина, розроблена спеціально для стоматологічних цілей. Даний композит використовується для установки пломб, а також поверхневої реставрації зубів. Гелевидна напівпрозора речовина швидко переходить в твердий агрегатний стан під дією ультрафіолетового випромінювання.

Процес фотополімерної реставрації зуба включає наступні етапи:

 • Огляд ротової порожнини;
 • Ізоляція зуба від вологи;
 • Видалення нежиттєздатних (некротизованих) тканин;
 • Травлення патологічної порожнини зуба – спеціальна процедура для поліпшення контакту тканин зуба з фотополімером;
 • Нанесення бондів на передбачувану поверхню реставрації – завершальний етап перед установкою фотополімера;
 • Пошарове нанесення фотополімерного матеріалу на пошкоджені ділянки і обробка ультрафіолетовою лампою.

Реставрація зубів фотополімером найбільше підходить для поверхневих пошкоджень емалі при карієсі, травматичних зколах, однак це не скасовує її ефективність при більш серйозному збитку.

Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів передбачає ювелірну роботу стоматолога. Це багатогранне поняття, яке включає в себе кілька методів реконструкції зубів. Часто реставрація зуба застосовується при множинних дрібних пошкодженнях емалі різними факторами.

Під час даної процедури стоматолог проводить комплексне фотополімерне відновлення зубів, обробку горбів, міжзубних проміжків, завдає спеціальний композитний матеріал на ріжучий край зуба для додання прозорості. Художня реконструкція зуба відмінно поєднується з процедурами комплексного чищення зубів і відбілюванням. Ціна художньої реставрації зубів в клініці «My Smile» – від 800 до 1500 гривень.

Непряма реставрація зубів

Непряма реконструкція зубів застосовується при більш складних випадках пошкодження. Як правило, вони пов’язані з травмою коронки, запущеним карієсом або іншими запальними захворюваннями зуба і навколишніх тканин. У нашій клініці застосовується кілька методів непрямого відновлення.

Дана реставрація передбачає неодноразове відвідування стоматолога. На первинному огляді фахівець також проводить видалення некротичних тканин зуба, первинну обробку, антисептичні маніпуляції, робить відбиток зуба і дає рекомендації для купірування запальних явищ і больового синдрому.

Далі відбиток передається в лабораторію, де зубний технік формує необхідний протез, ідеально повторює форму травмованої коронки. На другому, і наступних прийомах (в залежності від кількості пошкоджених зубів) фахівець клініки виробляє установку необхідного протеза, проводить додаткову обробку всіх поверхонь, полірування, чистку і т.д. Ціна реставрації зубів в нашій клініці всього від 800 до 1500 гривень.

Непряма реставрація зубів

Композитна реставрація + силіконова накладка (ключ)

Комбінований метод непрямої реконструкції, який поєднує нанесення композитного матеріалу, а також виготовлення зліпка коронки і силіконового ключа, який встановлюється на зуб на заключному етапі. Дана маніпуляція вимагає від стоматолога бездоганних навичок реконструкції зубів. Реставрація передніх зубів найчастіше проводиться саме таким способом.

Установка коронки на зуб

Установка коронки – це одна з найбільш поширених маніпуляцій в стоматології. Вона також відноситься до непрямого методу реставрації зубів, так як вимагає індивідуального зліпка пошкодженої коронки для більш легкої адаптації пацієнта до чужорідного тіла в ротовій порожнині.

У нашій клініці ми використовуємо кілька основних матеріалів при виготовленні коронок:

 • Металева коронка – відрізняється високою міцністю і стійкістю до дії агресивних чинників. Однак має досить серйозний недолік – відсутність естетики. Сплав кольорових металів надає такому протезу золотистий або сріблястий колір. Найчастіше такі коронки встановлюються на жувальні зуби, не помітні при посмішці;
 • Металокерамічна коронка – комбінований протез, який поєднує в собі надійність і хороший візуальний ефект. Металокераміка є найпопулярнішим видом протеза через відмінне співвідношення ціна / якість;
 • Цирконієві коронки – крім перерахованих вище переваг коронки з цирконію найменше схильні до деформації і дії слини або продуктів харчування. Цей матеріал добре піддається обробці, тому його часто використовують для реставрації фронтальних зубів.

Установка вінірів

Вініри – це керамічні протези, які встановлюються на попередньо обточену коронку з передньої сторони. Для виготовлення вінірів також потрібно сформувати відбиток зуба. Основна мета установки вінірів – естетична.

Завдяки первинному обточуванні зуба і наявності великої колірної гами матеріалів для виготовлення вінірів кінцевий результат реставрації, як правило, перевершує всі очікування пацієнта.

Естетична реставрація зубів вінірами застосовується в нашій практиці досить часто. Реставрація кривих зубів може поєднувати композитні методи реконструкції і установку вінірів.

Реставрація передніх зубів

Реставрація переднього зуба або декількох зубів є найбільш делікатною темою як для пацієнта, так і для лікаря. Адже саме передні зуби візуалізуються навіть при мінімальній усмішці.

Для реставрації передніх зубів можна використовувати практично будь-які методи. Спосіб корекції ушкоджень залежить від причини і ступеня руйнування. Ми не рекомендуємо пацієнтам установку металевих коронок на передні зуби, так як це суттєво погіршує естетичний ефект.

Реставрація зубів: за і проти

Отже, ми зупинилися на основних моментах реставрації пошкоджених зубів. Як ми вже сказали, пріоритетним завданням стоматолога є збереження життєздатного зуба будь-якими доступними зусиллями. Ми виконуємо видалення зуба тільки в крайніх випадках або за наполяганням клієнта, який бажає встановити імплант.

Ціна реставрації зубів в Ірпені

Професійна команда фахівців клініки «My Smile» запрошує жителів Ірпеня, Бучі та інших прилеглих населених пунктів на консультацію та огляд. Тільки у нас ви отримаєте якісний сервіс і європейський рівень стоматологічної допомоги за доступними цінами.

 

Часто задавані питання про реставрацію зубів

 • ➔ Скільки коштує реконструкція зламаного зуба?

  Ціна реставрації зуба в клініці «My Smile» - 1500 - 2500 грн.

 • ➔ Як довго триває реставрація жувальних зубів?

  Тривалість процедури і кількість відвідувань стоматолога залежить від ступеня руйнування зубів і їх кількості.

 • ➔ Чи може естетична реставрація зубів негативно впливати на їх стан в майбутньому?

  Ні, реставрація передбачає відновлення цілісності зуба, і його захист від факторів.

 • ➔ Які матеріали Ви використовуєте для виконання реставрації?

  Найчастіше ми використовуємо фотополімерний композит. Його застосування дозволяє домогтися гарного естетичного ефекту для наших пацієнтів.

 • ➔ Чи буду я відчувати біль під час реставрації?

  Стоматологи «My Smile» прикладають максимум зусиль, щоб пацієнти почували себе в кріслі комфортно. Навіть якщо у Вас чутливі зуби, Ви можете бути впевнені, що Ваш лікар впорається з будь-яким дискомфортом.