Зубний міст

Пошкодився металокерамічний міст, що робити? Коли ми ставимо місток на зуби? Препарування під металокераміку. Установка зубного моста

Важливо знати

Для відновлення жувальної функції і усунення косметичного дефекту при відсутності декількох зубних одиниць ми застосовуємо мости для зубів. Для їх виготовлення використовується металокераміка або цирконій. Обидва варіанти мають свої переваги, і звичайно ж ми розповімо про це докладніше трохи пізніше. Якщо у Вас є серйозні дефекти зубного ряду, запишіться на консультацію до фахівця «My Smile» в Ірпені прямо на сайті або по телефону. Ми приймаємо пацієнтів з усіх регіонів Київської області (Київ, Буча, Ворзель, Гостомель і інших). Ціна моста на зуби буде залежати від складності виготовлення і обраного Вами матеріалу.

Консультація всього від 200 грн.

Записатись

Мост зубний

Мост зубний

Мостовидний протез – це незнімний протез зубів, який складається з декількох коронок, які кріпляться до сусідніх опорних зубів.

Назву протез отримав через схожість з містком, який як би перекидається між здоровими зубами.

Переваги мостовидного протеза:

 • Природний зовнішній вигляд;
 • Відновлення дикції;
 • Відновлення жувальної функції;
 • Швидка адаптація;
 • Менш травматичний і більш бюджетний варіант в порівнянні з імплантацією.

Недоліки мостів:

 • Необхідність обточування опорних зубів;
 • Підвищення жувального навантаження на опорні зуби;
 • Менший термін експлуатації в порівнянні з імплантами.

 Міст для зубів у «MySmile»

Здорові зуби – запорука не лише гарного та естетичного зовнішнього вигляду, але загального здоров’я організму та довголіття. Міст зубний є незнімною ортопедичною конструкцією, яка складається мінімум з двох коронок, що з’єднуються з проміжною частиною. Міст для зубів імітує відсутній зубний ряд.

Які види мостів для зубів бувають?

Міст зубний відрізняється за видами. Це може бути металокерамічний протез. Цей варіант вважається класичним. В основі конструкції – металевий каркас, який покривається шаром металокераміки. Зубний міст містить в основі матеріали, які мають абсолютну біосумісність із людським організмом. Плюсом металокерамічних протезів є їхня висока міцність і чудовий зовнішній вигляд.

Міст для зубів може бути керамічним. Це, як правило, порцелянові протези, які встановлюються на передню ділянку щелепи. Мости із чистої кераміки практично не відрізняються від натуральних зубів, тому що вони мають підвищені характеристики світлопроникності. Єдиний недолік, який має цей міст на зуби, – менша міцність у порівнянні з металокерамікою.

Зубний міст може виготовлятися із цирконію. За принципом виготовлення це майже те саме, що і металокерамічні конструкції, але для каркасу використовується діоксид цирконію. Зверху такий міст облицьовується керамічним покриттям. Основною перевагою цього виду мостів є їх естетичні характеристики. Міцність завжди на найвищому рівні. Якщо говорити про те, яка на металокерамічний міст ціна, то вона дещо вища. Однак це цілком компенсується покращеними якостями.

Чи можна встановити міст на 5 зубів?

У багатьох пацієнтів виникає запитання: чи можна встановити міст із 5 зубів? Міст може бути встановлений на 5 зубів та більше.

Коли ми ставимо місток на зуби?

Місток на зуби можна поставити при наявності дефекту зубного ряду – від 1 до 4 зубних одиниць. Якщо дефект більший, то протез може викликати надмірне навантаження на опорні зуби, тому така практика не рекомендована.

Місток на зуби підійде не у всіх випадках, існують і протипоказання до даного виду протезування:

 • Бруксизм;
 • Патологічна стертість зубів;
 • Відсутність 4 і більше зубів в зоні посмішки;
 • Патологічний прикус;
 • Важкий пародонтоз;
 • Остеопороз;
 • Запальні захворювання порожнини рота (тимчасове протипоказання).

 Коли потрібно встановити міст на зуби обов’язково?

Якщо ви шукаєте міст на зуби, ціна якого доступна, то в «MySmile» вам точно зможуть допомогти. Протезування шляхом встановлення моста може знадобитися, якщо:

 •     Відсутні кілька зубів, що стоять поруч.
 •     Є здорові опорні зуби поряд із ділянкою дефекту.
 •     Потрібно швидко встановити протез. Встановлення відбувається протягом кількох днів.
 •     Обмежено фінанси на встановлення.
 •     Існують протипоказання до хірургічного втручання.
 •     Немає можливості виконати імплантацію.

Яка ціна на встановлення зубного мосту в «MySmile»?

Яка ціна на зубний міст? Цим питанням задаються багато пацієнтів нашої клініки. Якщо потрібно поставити міст на зуби, ціна у нашій клініці доступна. Точний розрахунок того, якою буде ціна на мостоподібний протез, ви можете отримати на консультації у фахівців центру.

Коли ми ставимо місток на зуби?

Цирконієві коронки або металокераміка?

Цирконій або металокераміка, що краще вибрати? З цим питанням часто стикаються наші пацієнти. Давайте розглянемо, в яких випадках краще підійде той чи інший протез. Відзначимо, що металева коронка на зуб майже повністю втратила свою актуальність через погану естетику і сьогодні практично не застосовується.

Металокерамічна коронка

Металокерамічна коронка
Металокерамічний міст є золотим стандартом в стоматології. Металокерамічні зуби міцні, надійні, високоестетичні. Можна з впевненістю сказати, що це найкращий варіант по ціні / якості на сьогоднішній день.

Цирконієва коронка

Цирконієві коронки складаються з кераміки на основі діоксиду цирконію. Ми рекомендуємо їх установку при наявності алергії на металокерамічний мостовидний протез, а також при менш міцних опорних зубах.
Цирконієва коронка

Міст на передні зуби

Металокерамічний міст на передні зуби можна поставити не у всіх випадках. Для успішного протезування необхідні міцні опорні зуби. У випадках, коли відсутні 4 різця, надійно закріпити міст буває вкрай складно.

Уточніть можливість протезування у Вашому випадку, зверніться до стоматолога ортопеда “My Smile” в Ірпені. Наш фахівець підбере для Вас оптимальний варіант усунення дефекту зубного ряду і виконає процедуру швидко і якісно.

Установка зубного моста в «My Smile»

Процес протезування складається з декількох етапів. Встановити міст за одне відвідування стоматолога неможливо.

Діагностика

Стоматолог “My Smile” оглядає порожнину рота, виявляє всі проблеми, які можуть перешкодити протезування. Далі необхідно зробити рентген зубів, в складних випадках ми призначаємо панорамний знімок. При наявності запалення та інших протипоказань, потрібно попередньо пролікувати зуби, а також провести гігієнічну обробку від каменів і нальоту.

Препарування під металокераміку

Опорні зуби, на які буде кріпитися протез депульпірують (видаляється нерв), пломбуються і обточуються для установки коронки. Якщо сформувати хорошу куксу не виходить, ми встановлюємо культову вкладку під коронку.

Далі ортопед робить зліпок зубів і відправляє в лабораторію. Відтінок коронок підбирається індивідуально, виходячи з кольору зубного ряду пацієнта.

Виготовлення протеза

Виготовлення металокерамічної коронки відбувається в зуботехнічній лабораторії. Залежно від складності конструкції наш лікар попередить вас про терміни виготовлення. Ми використовуємо найбільш якісні матеріали при створенні мостовидних протезів, щоб забезпечити хороший зовнішній вигляд і довговічність.

Установка протеза

Металокерамічні коронка (міст) може бути встановлена трьома способами.

Промивне з’єднання – без торкання протеза до слизової; Дотичне з’єднання – коронки металокерамічні прилягають до слизової, але не спираються на неї; Сідловидне з’єднання – коронка металокерамічна охоплює слизову як “сідло” з усіх боків.
Існує також металокерамічна коронка на імпланти. Це окремий вид протезування, більш трудомісткий і дорогий.

Вартість металокерамічної коронки

В “My Smile” ми пропонуємо оптимальні ціни на протезування, які значно нижче, ніж в Києві.

Вартість коронки металокераміки вказана в розділі “Ціни” на нашому сайті. Ціна мостовидного протеза буде залежати від таких факторів:

 • Кількість коронок;
 • Матеріал коронок;
 • Складність виготовлення протеза.

Термін служби металокерамічних коронок

Металокерамічна коронка в середньому тримається не менше 5 років, при правильному догляді термін служби можна значно збільшити.

 • Не давайте надмірне жувальне навантаження на протез;
 • Дотримуйтесь всіх норм гігієни;
 • Відвідуйте стоматолога раз в 6 місяців для оцінки стану моста.

Пошкодився металокерамічний міст, що робити?

Коронка на зуб металокерамічний або діоксид цирконію може пошкодитися при закінченні терміну експлуатації, занадто сильному навантаженню, через травму або при руйнуванні опорних зубів.

Випав металокерамічний міст

Якщо у Вас розцементувався металокерамічний міст і випав через кілька років, то є 2 варіанти вирішення проблеми.

 1. Якщо сам протез цілий, то стоматолог огляне опорні зуби, при необхідності проведе лікування і закріпить міст заново;
 2. При пошкодженні протеза ми завжди рекомендуємо виготовлення нового моста з подальшою установкою. При відсутності хороших опорних зубів – імплантацію.

Поставити мостовидний протез в Ірпені

У Вас відсутній один або кілька зубів? Одним з кращих варіантів вирішення проблеми є мостовидних протез (зуби металокерамічні або цирконієві). Фахівці “My Smile” пропонують установку зубного моста в Ірпені за доступною ціною з гарантією якості. Ми завжди раді допомогти пацієнтові повернути гарну посмішку і здорові зуби. Записатися до нас на консультацію можна з будь-якої точки Київської області (Ірпінь, Буча, Київ, Ворзель та інших міст). Актуальні ціни на металокерамічні коронки і протези з цирконію завжди доступні на нашому сайті.

Часто задавані питання

 • ➔ Що краще, зуби з цирконію або металокераміка?

  Металокерамічні коронки володіють кращим співвідношенням ціни і якості, вони міцні, естетичні і довговічні. Мостовидний протез з цирконію легший, але має високу вартість.

 • ➔ Чи можна поставити зубний міст на передні зуби?

  Міст зубний можна встановити в передніх і бічних відділах, головна умова - це наявність здорових опорних зубів, при їх відсутності необхідно виконувати імплантацію.

 • ➔ Як довго виготовляється зубний міст?

  Зубний міст створюється індивідуально в зуботехнічній лабораторії. Термін виготовлення залежить від складності протеза, зазвичай це займає 5-8 днів.

 • ➔ Скільки прослужить мостовидний протез?

  Міст зубний в середньому служить не менше 5 років, при установці імплантів термін збільшується мінімум до 10 років. На найбільш якісні зубні імплантати Straumann дається довічна гарантія.

 • ➔ Яка ціна металокерамічної коронки в «My Smile»?

  Актуальну вартість виготовлення металокерамічної коронки можна дізнатися в розділі «Ціни» на нашому сайті або у реєстратора в телефонному режимі.