Вирвати зуб мудрості

Коли потрібно видаляти зуб мудрості? Діагностика і лікування

Важливо знати

Зуби мудрості відносяться до рудиментів - органів людини, які втратили своє функціональне значення в ході еволюції. Стародавні предки людей використовували їх, щоб пережовувати жорстку їжу. Сучасна людина в більшій мірі відчуває різні проблеми через їх наявності. Ні для кого не секрет, що зуби мудрості більш схильні до карієсу та інших захворювань. У той же час, після видалення вісімок не порушується естетика посмішки і не виникають проблеми з прикусом, тому в більшості випадків ми не намагаємося їх зберегти, щоб не отримати ще більш серйозні проблеми в майбутньому. Необхідність екстракції зуба мудрості встановлює стоматолог «My Smile» під час першої консультації. Ціну видалення зуба мудрості Ви можете уточнити на нашому сайті або в телефонному режимі.

Консультація всього від 200 грн.

Записатись

Зуби мудрості

Зуби мудрості
Зуб мудрості (третій моляр, вісімка) – один з видів постійних зубів, які прорізуються у віці від 14 до 25 років. На відміну від всіх інших зубних одиниць вони не закладаються внутрішньоутробно, а формуються в молодшому дитячому віці. У деяких людей зуби мудрості не прорізуються повністю, вони називаються ретинованими, це не є патологією, проте часто викликає певні проблеми, які необхідно вирішувати хірургічним шляхом. Крім того, 8-ка більш схильна до утворення нальоту і зубних каменів через складність гігієнічної обробки. Видалення зуба мудрості – вимушена процедура, яка регулярно виконується в нашій клініці найбільш досвідченими фахівцями.

Видалення зуба мудрості в стоматології «My Smile»

Вам потрібно вирвати зуб мудрості? Ми готові допомогти Вам в будь-який зручний час позбутися від вісімки швидко і безболісно. Стоматологи «My Smile» регулярно консультують пацієнтів з різних регіонів Київської області (Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Київ та інших міст), які страждають від різних патологій зубів мудрості. За більш ніж 10 років практики лікарів ми накопичили великий досвід в лікуванні всіх видів захворювань вісімок і можемо гарантувати Вам позитивний результат і короткий період реабілітації.

Видалення зуба мудрості в стоматології «My Smile»

Коли потрібно видаляти зуб мудрості?

Ми пропонуємо вирвати 8 зуб в наступних випадках:

 • Ретинований зуб з неправильним розташуванням;
 • Зуб мудрості травмує сусідні зуби;
 • Значне ураження коронки карієсом;
 • Перікоронарит – запалення і гіпертрофія ясен при неповному прорізуванні вісімки;
 • Пульпіт – запалення м’яких тканин;
 • Необхідність установки брекетів – в деяких випадках зуби мудрості можуть бути перешкодою при установці брекет-системи;
 • Кіста зуба мудрості;
 • Обмеження трійчастого нерва через положення зуба мудрості.

Діагностика і лікування зубів мудрості в Ірпені

Діагностика і лікування зубів мудрості в Ірпені
 1. Ви – записуєтеся на прийом у зручний час;
 2. Під час першої консультації лікар оглядає порожнину рота і вирішує, що робити з зубом мудрості;
 3. Обов’язково необхідно зробити рентгенівський знімок щелепи або КТ;
 4. Якщо зуб потрібно видаляти, стоматолог проводить знеболювання;
 5. Через кілька хвилин лікар зробить розтин ясни і зв’язків зуба, і за допомогою спеціальних інструментів видалить його;
 6. Ясна ушивається для профілактики кровотечі та інфекції;
 7. Далі стоматолог дає рекомендації по догляду за порожниною рота перший час після операції і призначає необхідні препарати;
 8. Через 7-14 днів Ви приходите на повторний огляд, щоб стоматолог переконався у відсутності ускладнень і зняв шви.

Видалення зуба мудрості під яснами

Ретиновані зуби мудрості зустрічаються досить часто. Їх не завжди потрібно видаляти, тільки якщо вони викликають больові відчуття, зміщення сусідніх зубів з порушенням прикусу і інші неприємні відчуття. Процедура видалення ретинованого зуба схожа з класичним варіантом, головна відмінність – стоматологу доводиться сильніше розсікти ясну і виділити зуб, щоб надійно закріпити на його коронки інструмент. Екстракція проводиться під анестезією і за відчуттями не відрізняється від звичайного видалення зуба.
Видалення зуба мудрості під яснами

Чи можна вирвати жувальний зуб в домашніх умовах?

Вирвати зуб мудрості самостійно в домашніх умовах без спеціальних знань, навичок і устаткування неможливо. Будь-які спроби виконати дану процедуру поза стінами стоматології можуть привести до серйозних наслідків, таких як:

 1. Травма зуба, ясни, щелепи;
 2. Пошкодження великих нервів;
 3. Сильна кровотеча;
 4. Гнійне запалення в області зуба в перші кілька днів.

Що робити, якщо вирвали зуб мудрості?

Видалення зуба мудрості вимагає короткочасної реабілітації, а точніше – дотримання рекомендацій стоматолога до моменту повного загоєння лунки в яснах. Щоб уникнути запалення та інших ускладнень слід дотримуватися наступних порад лікаря:

 • Приберіть тампон з порожнини рота через 20 хвилин після видалення, щоб регенераторні процеси в яснах почалися якомога раніше;
 • Не приймайте їжу і напої протягом 2-х годин з моменту екстракції зуба мудрості;
 • У перші 24 години «щадіть» прооперовану сторону, пережовувати їжу зубами на протилежному боці щелепи;
 • Не варто застосовувати агресивні антисептики для полоскання порожнини рота (зі спиртом, йодом), в деяких випадках лікар може призначити ванночки з водорозчинним антисептиком (наприклад, хлоргексидин, відвари трав);
 • Не створюйте вакуум в порожнині рота при чищенні зубів протягом 2-3 тижнів після видалення, щоб не пошкодити захисний шар;
 • Використовуйте всі додаткові препарати (антибіотики, протизапальні засоби та інші), які були призначені стоматологом.

Вартість видалення зуба мудрості в Ірпені

У стоматології «My Smile» використовуються малотравматичні методи видалення зубів мудрості з використанням сучасного обладнання і ефективних препаратів для профілактики ускладнень. Ціна видалення зуба мудрості залежить від анатомічних особливостей пацієнта і обсягу операції. Дізнатися актуальні ціни на видалення зуба мудрості в нашій клініці Ви можете на сайті або по телефону у реєстратора.

Видалення зуба вісімки в Ірпені

Зуби мудрості можуть завдати чимало клопоту. Щоб вчасно діагностувати патологію вісімки слід регулярно відвідувати стоматолога. Чим раніше буде виявлена проблема з корінним зубом, тим ефективніше буде лікування і коротший період реабілітації. Вирвати зуб мудрості в Ірпені Ви можете в клініці «My Smile». Команда «My Smile» також готова прийняти пацієнтів з інших міст Київської області (Ворзель, Буча, Київ та інших). Дізнатися подробиці або записатися на консультацію можна на нашому сайті або зв’язавшись з нами по телефону.

Фахівці «My Smile» настійно рекомендують не займатися самолікуванням і звертатися за допомогою своєчасно, щоб процедура видалення пройшла швидко, безболісно і без наслідків для здоров’я.

Часто задавані питання

 • ➔ Я боюсь вирвати зуб мудрості, наскільки це боляче?

  Стоматолог «My Smile» підбере найбільш оптимальний метод анестезії, в залежності від анатомічних особливостей та інших факторів, щоб процедура видалення зуба була для Вас повністю безболісною.

 • ➔ Скільки коштує видалення зуба 8 в «My Smile»?

  Актуальну вартість видалення зуба мудрості в «My Smile» Ви завжди можете уточнити в телефонному режимі у адміністратора клініки або під час первинної консультації стоматолога.

 • ➔ Чи можна вирвати зуб мудрості, який не прорізався?

  Так, видалення зуба мудрості з ясен (ретинованого) можливо. Ми виконуємо цю операцію при наявності аномалій розвитку, неправильного положення і з інших причин.

 • ➔ Чи можна зуб мудрості вирвати під наркозом?

  Так, видалення зуба мудрості проводиться під наркозом в тих випадках, коли стандартна анестезія не може забезпечити хороший знеболюючий ефект, що може бути викликано самими різними факторами.

 • ➔ Як довго заживає ясна після видалення жувального зуба 8-ки?

  При дотриманні всіх рекомендацій стоматолога, загоєння ясни відбувається протягом 7-14 днів. При наявності вираженого запалення цей процес може протікати довше.