Вставити зуб

Варіанти вставних зубів і їх переваги

Важливо знати

Втрата зуба - серйозна проблема для людини. Відсутність зубів може призводити до проблем з пережовуванням їжі, порушенням мови, зміни прикусу і, звичайно ж, психологічного дискомфорту. Втрата зуба не завжди пов'язана з літнім віком, багато людей втрачають їх в молодому віці в силу різних причин. На щастя, сучасні технології в ортопедичній стоматології дають можливість виправити практично будь-які дефекти зубного ряду і повернути пацієнтові природну і красиву посмішку. Фахівці «My Smile» використовують найефективніші методи відновлення зубів у пацієнтів різного віку. До нас Ви можете звернутися з метою вставити зуб з будь-якого регіону Київської області: Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Ворзеля і також Києва.

Консультація всього від 200 грн.

Записатись

Коли потрібні штучні зуби?

Коли потрібні штучні зуби?

Людина може втратити зуб з кількох причин:

 • Хронічне запалення (пульпіт, пародонтит, періодонтит);
 • Травма зуба (побутова, жувальна, ДТП та інше);
 • Вікові зміни зубів, періодонта, ясен, кісткової тканини щелеп;
 • Системні захворювання сполучної тканини;
 • Ускладнення після декількох невдалих спроб лікування зубів;
 • Прийом агресивних медикаментів;
 • Вроджена відсутність одного або декількох зубів;
 • Дефіцит вітамінів і мікроелементів і інші.

Новий зуб необхідно ставити, якщо він повністю відсутній або його коронкова частина значно пошкоджена. В інших випадках можуть допомогти різні методи реставрації.

Вставити зуб в «My Smile» - варіанти протезування

Які зуби вставляють у Вашій клініці? Це питання стоматологи «My Smile» чують практично кожен день. На сьогоднішній день існує безліч методів відновлення зубів, і ми використовуємо найбільш ефективні з них.

Вставити зуб в «My Smile» - варіанти протезування

Установка штучної коронки

Коронка – це протез, який встановлюється на куксу зуба. У своїй практиці ми використовуємо металеві, металокерамічні і цирконієві коронки. Вони відрізняються по естетиці, міцності, терміну служби і за ціною.

Якщо Ви хочете вставити зуби дешево, найкраще встановити металеву коронку. Вона міцна і зносостійка, проте сильно виділяється в зубному ряді. Керамічні та цирконієві коронки практично непомітні, у них великий термін служби, але більш висока ціна. Коронки виготовляються за індивідуальним відбитком, щоб пацієнт не відчував дискомфорт після протезування.

Вініри

Вініри

Зуби вставити можна за допомогою вінірів. Вініри – це новий вид протезування, який з кожним роком все активніше набирає популярність. Вони являють собою дуже тонкі пластинки з фарфору, кераміки або різних полімерів.

Вініри ми створюємо за індивідуальними анатомічними параметрами пацієнта, а установку проводимо після попереднього обточування передньої поверхні зуба. Термін служби даних протезів залежить від матеріалу виготовлення та гігієни порожнини рота.

Знімні і частково знімні протези

Вставити всі зуби за один раз можна також за допомогою знімних і частково знімних протезів. Вони бувають різні:

 • Акрилові;
 • Бюгельні;
 • На присосках;
 • «Вставні щелепи»;
 • «Метелик» на один зуб та інші.

Даний варіант менш фінансово затратний і користується популярністю в основному у людей похилого віку.

Знімні і частково знімні протези

Імплантація + протезування

Імпланти ми встановлюємо, коли відсутній корінь зуба і немає основи для кріплення коронки. Процедура передбачає міні-операцію, коли лікар розсікає ясну і вкручує спеціальний титановий імплант в кістку. Потім, після загоєння ясни і хорошої фіксації імпланта, проводиться установка штучної коронки.

Чи можна вставити передній зуб?

Поставити новий зуб в зоні посмішки – завдання непросте, варто враховувати, що тут важлива максимальна естетичність і непомітність протезу. Вставити передній зуб краще за допомогою установки керамічних або цирконієвих коронок. Ми гарантуємо ідеальний косметичний ефект після процедури і тривалий термін служби наших протезів.

Ціна протезування в «My Smile»

Наша клініка пропонує оптимальні ціни для жителів Ірпеня, Бучі, Києва та інших прилеглих міст Київської області. Ціна послуги залежить від обраного методу протезування, який визначається під час консультації.

Що впливає на вибір протеза?

 • Кількість втрачених зубів;
 • Причина відсутності зуба / зубів;
 • Наявність запального процесу в роті;
 • Вік пацієнта;
 • Анатомічні особливості;
 • Фінансові можливості клієнта;
 • Хвороби, що супруводжують.

Скільки коштує вставити один зуб?

Вставити зуб – яка вартість процедури? Питання, яке хвилює багатьох наших пацієнтів. Актуальні ціни на всі види протезування зубів в «My Smile» доступні на нашому сайті. Подробиці також можна уточнити у адміністратора по телефону.

Вставити зуби в Ірпені швидко і недорого

Вам потрібно вставити новий зуб? Наші стоматологи готові допомогти Вам вирішити дану проблему швидко, безболісно і з гарантією якості. Щоб записатися на консультацію до стоматолога-ортопеда, заповніть заявку на сайті або зателефонуйте адміністратору клініки «My Smile» по телефону.

Часто задавані питання

 • ➔ Чи можна вставити один зуб?

  Так, існує кілька методів, щоб вставити один зуб: установка коронки, імплантація, використання протеза-метелика та інші. Рішення про спосіб протезування приймається стоматологом спільно з Вами під час консультації.

 • ➔ Скільки буде коштувати вставити один зуб?

  Якщо вам потрібно вставити зуб, ціна буде залежати від виду протезування. Актуальну вартість різних послуг протезування Ви можете уточнити в розділі «Ціни» на нашому сайті або по телефону.

 • ➔ Чи можна відразу вставити зуб на місце видаленого?

  Вставка зуба відразу після видалення можлива. Даний метод отримав назву одномоментної імплантації. Його не можна використовувати при запальних процесах в порожнині рота, тому перед процедурою необхідно проконсультуватися з імплантологом.

 • ➔ Скільки приживається штучний зуб після імплантації?

  Штучні зуби (імпланти) після установки приживаються від 2-х до 6-ти місяців. У цей період необхідно кілька разів відвідати стоматолога, щоб переконатися у відсутності ускладнень після процедури.

 • ➔ Які зуби краще вставити замість передніх?

  Ми рекомендуємо кілька варіантів, щоб вставити передній зуб: металокерамічна коронка, цирконієва коронка. Дані протези найбільш естетичні та ідеально підходять для заміни передніх зубів.