Вирівнювання зубів

Виправлення прикусу, вирівнювання зубів з брекетами і без них

Важливо знати

Нерівні зуби - це досить поширена проблема, яка зачіпає як дітей, так і дорослих. Неправильне розташування зубів важко назвати захворюванням, це скоріше аномалія, відхилення від норми. Проте, існують випадки, коли патологічний прикус може викликати серйозні симптоми, а також неприємні ускладнення для пацієнта. Лікуванням зубощелепних аномалій займається особливий розділ стоматологічної науки - ортодонтія. На сьогоднішній день ортодонтичні методи виправлення прикусу і інших аномалій дозволяють домогтися успіху майже в 100% випадків. Стоматологія «My Smile» в Ірпені запрошує на консультацію дорослих і дітей для швидкого і ефективного вирішення проблеми нерівних зубів. Наш ортодонт підбере для Вас оптимальний спосіб лікування і допоможе виправити прикус без болю і операцій.

Консультація всього від 200 грн.

Записатись

Чому розвивається неправильний прикус у дорослих і дітей?

Чому розвивається неправильний прикус у дорослих і дітей?

Для вирівнювання зубів ортодонт може використовувати безліч методів. Нерідко на тактику лікування впливають саме причини розвитку даної патології. Серед них виділяють такі:

 • Спадковий фактор – якщо у батьків є порушення прикусу, то висока ймовірність виникнення цього порушення і у дитини;
 • Аномальна кількість зубів – відсутність закладки одного або декількох зубів, і навпаки – наявність більшої кількості зубів, в подальшому сильно вплине на зовнішній вигляд і прикус;
 • Наявність шкідливих звичок:
 1. тривале використання пустушки;
 2. смоктання пальця або інших сторонніх предметів;
 3. прикушування губ;
 4. прокладання язика між зубними рядами;
 5. ротовий тип дихання.
 • Раннє видалення молочних зубів;
 • Прорізування 3-х молярів – недолік місця для прорізування третього моляра призводить до зміщення зубного ряду;
 • Синусити – утруднене носове дихання змушує людину дихати ротом, що також веде до порушення прикусу;
 • Неправильне положення язика в ротовій порожнині – язик, один з найсильніших м’язів в організмі людини. У нормі, в стані спокою, язик повинен лежати на піднебінні, якщо ж язик лежить на дні ротової порожнини, він буде деформувати зубний ряд;
 • Порушення постави – неправильний прикус у дорослих і дітей, як не дивно, часто пов’язаний з порушенням постави.

Виявити причину порушення прикусу і провести вирівнювання зубів вам допоможе ортодонт стоматології «My Smile» в Ірпені. Ціна лікування буде залежати від виду і ступеня зубощелепної патології.

Ознаки ортодонтичної патології

 • Постійне скупчення великої кількості нальоту в певних ділянках зубного ряду;
 • Видиме зміщення нижньої щелепи в різних напрямках;
 • Підвищена кровоточивість ясен;
 • Проблеми з вимовою шиплячих;
 • Стирання зубної емалі;
 • Висока чутливість зубів;
 • Гіперрухливість зубів;
 • Поява «щілини» між зубами;
 • Біль в скронево-нижньощелепному суглобі;
 • Головні болі;
 • Утруднене дихання та інше.

Звичайно, кожен окремо взятий симптом, не завжди є 100% ознакою порушення прикусу. Ортодонт приймає до уваги поєднання декількох симптомів, виконує обов’язковий огляд порожнини рота і, при необхідності, призначає додаткові методи обстеження.

Ознаки ортодонтичної патології

Виправлення прикусу

Вирівнювання прикусу завжди починається з огляду фахівця. Щоб виправити прикус швидко і без серйозних втручань, наш ортодонт використовує кілька основних методів корекції, які на сьогоднішній день є найбільш ефективними.

Вирівнювання зубів брекетами

Вирівнювання зубів брекетами

Установка брекет-системи є одним з найпопулярніших методів корекції прикусу у дітей і дорослих у всьому світі. Брекети відносяться до незнімних конструкцій і являють собою досить складний механізм. Існують десятки різних варіантів кріплення брекетів, кожен з них спрямований на виправлення прикусу певного типу.

Вирівнювання зубів брекетами відбувається за рахунок механічного тиску металевої дуги на зубний ряд. Ортодонт може посилити або послабити тиск на певний зуб при необхідності. Після установки брекетів пацієнт нерідко відчуває дискомфорт, який зникає протягом декількох днів після адаптації.

Вирівнювання зубів без брекетів

Всі по-різному ставляться до носіння брекет-систем. У підлітків часто виникає стрес через необхідність носити брекети. Це пов’язано з їх малою естетичністю. Останнім часом стали популярні керамічні брекети, які значно перевершують металевий варіант завдяки можливості підбору кольору під зубної ряд. Чи існують способи вирівняти зуби без брекетів? Так, про них піде мова далі.
Вирівнювання зубів без брекетів

Міофункціональна апаратура

Функціональний стан жувальних і мімічних м’язів грає важливу роль при формуванні прикусу. Через відсутність в раціоні твердої їжі, нав’язливих рухів нижньої щелепи і інших чинників, в дитячому віці може сформуватися патологічний прикус. Міофункціональні апарати (трейнери) використовують для корекції прикусу в дитячому віці під час зміни зубів.

Трейнер це гіпоалергенна капа з полімерного матеріалу, яка оснащена дугами з виїмками під зуби і язичка, який контролює положення язика в порожнині рота.

Вирівнювання зубів капами

Виправлення прикусу за допомогою капи – це простий, але ефективний метод. Капи дуже зручні для пацієнта, так як їх можна в будь-який момент зняти. Неправильний прикус у дорослих в багатьох випадках добре піддається корекції за допомогою даного апарату.

Капи застосовуються при скупченості зубів, розширенні міжзубних проміжків, перехресному прикусі, а також як продовження лікування після зняття брекетів. Виправлення прикусу у дорослих капою в середньому триває від 8 місяців до декількох років.

Капи вимагають щоденного ретельного гігієнічного догляду за порожниною рота, так як підвищують утворення зубного нальоту. Матеріал кап гіпоалергенний, тому вони нерідко застосовуються при алергічних реакціях на брекет-системи.

Виправлення прикусу за допомогою пластинок

За допомогою ортодонтичної пластини лікар може змінити ширину піднебіння, форму щелепи, попередити зміщення зубів.

Пластини складаються з металевих дуг, за допомогою яких відбувається їх фіксація до зубів, а також полімеру, який надає механічний вплив на піднебіння. Виготовлення даних конструкцій індивідуальне, так як кожна людина має свою унікальну анатомію порожнини рота.

Залежно від бажання пацієнта, ортодонт «My Smile» може виготовити знімну або незнімну пластину. Пластинки мають невисоку вартість, ефективні при багатьох зубощелепних аномаліях, зручні у використанні. У більшості випадків їх застосовують для лікування дітей.

Чому обирають «My Smile»?

«My Smile» є однією з найсучасніших стоматологий в Київській області. Наші фахівці допомагають пацієнтам не тільки з Ірпеня, але також із сусідніх міст: Бучі, Гостомеля, Ворзеля, Києва та інших.

Чому 9 з 10 пацієнтів стають нашими постійними клієнтами?

 • Великий досвід фахівців різних напрямків стоматології;
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • Тільки ефективні способи вирівнювання зубів;
 • Сучасні ортодонтичні апарати;
 • Вирівнювання зубів без брекетів і з ними;
 • Зручний спосіб запису в режимі онлайн або по телефону;
 • Доступні ціни.

Зміна прикусу в Ірпені

Якщо Ви запідозрили у себе або у своєї дитини порушення прикусу, або ж Ви давно знаєте про даний недугу, але відкладали лікування, запрошуємо Вас на первинну консультацію до нашого фахівця. Ми щодня приймаємо пацієнтів з Ірпеня, Бучі, Києва та інших міст Київської області, щоб дарувати їм радість красивої посмішки і здорових зубів. Відгуки про нашу роботу доступні на головній сторінці сайту. Щоб записатися на прийом до ортодонта в Ірпені, залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нашим фахівцем по телефону. «My Smile» – ефективне лікування зубощелепної патології у дітей і дорослих без операції.

Часто задавані питання

 • ➔ Чи можна виправити прикус дорослій людині після 50 років?

  Так, виправити прикус можна в будь-якому віці, якщо немає протипоказань до ортодонтичного лікування. Варто зазначити, що виправлення прикусу в дитячому та підлітковому віці проходить значно легше.

 • ➔ Чи можна вирівняти прикус самостійно в домашніх умовах?

  У домашніх умовах можна проводити тільки профілактику порушення прикусу, дотримуючись рекомендацій ортодонта. Вирівняти зуби без брекетів або інших ортодонтичних пристосувань неможливо.

 • ➔ Скільки коштує виправлення прикусу в стоматології «My Smile»?

  Ціна виправлення прикусу буде залежати від обраного ортодонтом методу лікування. Актуальну вартість Ви завжди можете уточнити на головній сторінці сайту або у консультанта «My Smile» по телефону.

 • ➔ Як відбувається виправлення глибокого прикусу?

  Спосіб лікування глибокого прикусу залежить від віку пацієнта, ступеня порушення, наявності супутніх захворювань порожнини рота. У нашій стоматології використовуються практично всі сучасні методи виправлення глибокого прикусу: бюгель з накусочними майданчиками, міофункціональна апаратура, еластопозіціонери, фотополімерні накладки, брекет системи та інші.

 • ➔ Наскільки ефективно вирівнювання зубів капами?

  Кожен вид ортодонтичного лікування ефективний в певній клінічній ситуації. Вирівнювання зубів капами дуже поширене серед пацієнтів різного віку. Оптимальну тактику корекції порушення прикусу вам підбере ортодонт «My Smile» під час первинної консультації.