Вестибулярні брекети

Що таке вестибулярна брекет-система і що до неї входить. Які переваги мають зовнішні брекети. Як встановити брекети вестибулярні в My Smile в Ірпені.

Важливо знати

Найбільш поширеними ортодонтичними конструкціями в Україні, як і в усьому світі, на сьогоднішній день залишаються вестибулярні брекети. З їхньою допомогою можна зробити правильним прикус, усунути скупченість зубів або, навпаки, зменшити між ними відстань. Це ефективний і доступний спосіб зробити усмішку привабливішою, а самооцінку вищою.

Консультація всього від 250 грн.

Записатись

Вестибулярні брекети в клініці "МайСмайл"

Вестибулярні брекети в клініці

Найбільш поширеними ортодонтичними конструкціями в Україні, як і в усьому світі, на сьогоднішній день залишаються вестибулярні брекети. З їхньою допомогою можна зробити правильним прикус, усунути скупченість зубів або, навпаки, зменшити між ними відстань. Це ефективний і доступний спосіб зробити усмішку привабливішою, а самооцінку вищою.

Що таке вестибулярна брекет-система і що до неї входить

Вестибулярні брекети – це конструкції, що кріпляться на зовнішній (вестибулярній) стороні зубів. Тобто тієї, яка знаходиться ближче до щок і губ, а не мови. До неї входить кілька компонентів:

 1. Безпосередньо вестибулярні брекети. Вони виглядають як мініатюрні платівки та кріпляться до зубів. Можуть бути виготовлені з металу, пластику або кераміки.
 2. Ортодонтичні дуги. Це міцні дроти, які кріпляться до брекетів та переміщують зуби у потрібному напрямку, створюючи легкий тиск. Вони виконуються зі сталі чи сплавів.
 3. Лігатури чи замки, що фіксують дугу.
 4. Еластики – гумки, які чинять додатковий тиск на зуби. З ними вестибулярна брекет-система стає ще ефективнішою, але перед прийомом їжі або гігієнічними процедурами їх потрібно знімати.
Що таке вестибулярна брекет-система і що до неї входить

Конструкція

Конструкція чинить постійний тиск на зуби і ті поступово переміщуються у потрібне положення. Силу та напрямок повинен регулювати ортодонт, тому пацієнт, який вирішив встановити вестибулярні брекети, повинен розуміти необхідність періодичних візитів до лікаря.

Які переваги мають зовнішні брекети

Які переваги мають зовнішні брекети

Установка вестибулярних брекетів має безліч плюсів:

 • Вони універсальні та допомагають вирішити навіть ті ортодонтичні проблеми, з якими не справляються легші системи.
 • Вестибулярна брекет-система може виготовлятися з різних матеріалів: від бюджетніших пластикових до дорогих керамічних.
 • Такі конструкції відрізняються високою міцністю. Вони стійкі до пошкоджень та витримують великі навантаження.
 • Зовнішні брекети прості у догляді. Їх можна чистити звичайною щіткою.
 • Вони мають нижчу вартість порівняно з іншими ортодонтичними системами.
 • Ви можете підібрати кольори лігатур та зробити конструкцію частиною свого іміджу.

Що потрібно знати про протезування зубів при цукровому діабеті

У клініці My Smile в Ірпені можна встановити вестибулярні брекети за доступною ціною. У нас працюють досвідчені фахівці, які проконсультують, зберуть анамнез та підберуть найбільш оптимальну конструкцію під ваші потреби. У Май Смайл в Ірпені застосовуються сучасні методики лікування та підходи, виправдані практикою, а всі етапи лікування виробляються на високоякісному обладнанні.

Клиника

Як встановити брекети вестибулярні в My Smile в Ірпені

Ви можете більше дізнатися про вестибулярні брекети: ціна, особливості встановлення та лікування, тривалість носіння, записавшись на візит до ортодонту клініки My Smile. Ми пропонуємо антикризові ціни, безкоштовну консультацію та лікування за найновішими методиками на сучасному обладнанні. Установка вестибулярних брекетів у нашій клініці допоможе вам набути здорової та привабливої ​​посмішки без негативного досвіду, переживань та зайвих фінансових витрат.

Ми знаходимося недалеко від столиці і працюємо з усіма членами сім’ї: дітьми, дорослими, людьми похилого віку. Щоб записатись на консультацію, заповнюйте форму зворотного зв’язку на сайті або телефонуйте нам. На запис йде лише дві хвилини. Фахівець буде чекати вас у призначену дату і час, і вам не доведеться нудитися в чергах.

Поширені запитання:

 • Чи можна ставити дитині вестибулярні брекети?

  Так, лікарі Май Смайл в Ірпені встановлюють їх дітям, підліткам та дорослим.

 • Як часто потрібно відвідувати ортодонта, коли стоять брекети?

  Спеціалісти My Smile складають графік відвідування індивідуально для кожного пацієнта. Зазвичай достатньо одного візиту кожні 4-8 тижнів.

 • Як доглядати за зубами із зовнішніми брекетами?

  Достатньо регулярного чищення зубів, застосування зубної нитки та системних візитів до стоматолога.

 • Чи довго потрібно звикати до вестибулярних брекетів?

  Період адаптації в середньому триває від кількох днів до двох тижнів.

 • Зовнішні брекети боляче носити?

  Спочатку ви можете відчувати дискомфорт, але незабаром настає звикання.