Синус-ліфтинг

Остеопластика, особливості, лікування

Важливо знати

Новітні розробки хірургічної стоматології та ортопедії сьогодні дають можливість відновити цілісність зубного ряду пацієнтам з адентією в поєднанні з дефіцитом кісткової тканини верхньої щелепи. Так, наприклад, за останні роки в Україні стала активно розвиватися процедура остеопластики або синус-ліфтингу. Синус-ліфтинг є однією з найбільш трудомістких операцій в ортопедичній стоматології, проте, що дозволяє домогтися неймовірних результатів навіть в самих безнадійних ситуаціях. На сьогоднішній день далеко не всі стоматологічні клініки надають дану послугу, незважаючи на відмінні перспективи її використання. Команда досвідчених фахівців стоматології «My Smile» в Ірпені готова допомогти Вам знову знайти гарну посмішку і здоров'я порожнини рота за допомогою процедури остеопластики. Дізнатися більше про дану операцію Ви можете під час першої консультації у нашого стоматолога, а також у адміністратора по телефону.

Консультація всього від 200 грн.

Записатись

Остеопластика і синус-ліфтинг

Остеопластика і синус-ліфтинг

Остеопластика – це операція по відновленню обсягу бракуючої кісткової тканини, яка проводиться в багатьох сферах медицини. У хірургічній стоматології даний метод застосовується для усунення дефіциту тканини щелеп з подальшою імплантацією і протезуванням.

Синус-ліфтинг – це особливий вид остеопластики верхньої щелепи, при якому в якості трансплантата використовується штучний або природний кістково-пластичний матеріал, а додатковий простір утворюється за рахунок зменшення обсягу гайморової пазухи.

Коли потрібен синус-ліфтинг верхньої щелепи?

Основним показанням до синус-ліфтингу є зменшення товщини кісткової пластинки верхньої щелепи між альвеолярними відростками і гайморовою пазухою. Для установки титанового імплантату з подальшим протезуванням коронкою, мінімальна товщина кістки повинна складати 10 мм, якщо вона нижче необхідної, стоматолог порекомендує провести процедуру остеопластики.

Чому знижується обсяг кісткової тканини?

 • Атрофія клітин слизової і кістки після екстракції зуба (зазвичай процес ускладнюється через 6 місяців);
 • Руйнування альвеолярного відростка гнійним запальним процесом;
 • Вікові зміни кісткової тканини – остеопороз;
 • Вроджені аномалії розвитку щелеп.

Стоматологія «My Smile» – одна з кращих в Київській області в сфері остеопластики. Ми використовуємо тільки сучасне обладнання та якісні матеріали зарубіжних виробників для процедур закритого і відкритого синус-ліфтингу. Ми також пропонуємо чесні ціни на весь спектр послуг. Актуальну вартість синус-ліфтингу Ви можете дізнатися у нашого консультанта по телефону.

Коли потрібен синус-ліфтинг верхньої щелепи?

Відкритий синус-ліфтинг

Відкритий синус-ліфтинг – це досить серйозне оперативне втручання, що вимагає підготовки пацієнта і відмінних хірургічних навичок стоматолога. Синус-ліфтинг відкритий показаний при великому недоліку товщини верхньої щелепи. Дану маніпуляцію виконують під наркозом, щоб виключити будь-які больові відчуття у пацієнта.

Процедура відкритого синус-ліфтингу:

 • Занурення пацієнта в сон і контроль всіх життєво важливих параметрів (цю функцію виконує анестезіолог клініки);
 • Надріз ясни в місці між слизовими щоки і яснами;
 • Формування отворів в щелепі для доступу до нижньої стінки гайморової пазухи;
 • Заповнення створеної порожнини синтетичним кістково-пластичним матеріалом за допомогою спеціального шприца;
 • Установка захисної мембрани для профілактики інфікування порожнини;
 • Ушивання ясен;
 • Виведення пацієнта з наркозу.
Під час операції штучний трансплантат піднімає нижню стінку гайморової пазухи, не пошкоджуючи слизову. Установка імплантів і протезування можливо лише через 6 місяців, коли кістковий матеріал повністю приживеться і стане міцною основою.

До переваг методу можна віднести можливість заповнити недолік кістки практично при будь-якому дефекті. Серед недоліків можна виділити:

 • Травматичність;
 • Необхідність загального знеболювання;
 • Неможливість одномоментного протезування.

Закритий синус-ліфтинг

Закритий синус-ліфтинг
Закритий синус-ліфтинг – це більш щадний спосіб поповнення нестачі кісткової тканини. На відміну від відкритого методу, пацієнт зазвичай знаходиться в свідомості, а для виключення больового синдрому використовується місцева анестезія або седація. Закритий синус-ліфтинг застосовується при невеликих дефектах кісткової тканини, які не потребують проведення великої операції. Як трансплантат в даному випадку використовується власна кісткова стружка пацієнта, яку беруть в іншій ділянці тіла.

Процедура закритого синус-ліфтингу:

 • Знеболювання;
 • Розсічення ясни;
 • Заповнення отворів в щелепі власною кістковою стружкою, яка викликає активацію остеосинтезу – зростання кістки;
 • Поверх кісткової стружки одномоментно встановлюється титановий імплант, на який в подальшому можна встановити протез;
 • Ушивання рани ясни.
Переваги закритого синус-ліфтингу:

 1. Мала травматизація тканин;
 2. Фізіологічність;
 3. Мінімальний ризик відторгнення або запалення;
 4. Відсутність необхідності введення пацієнта в наркоз;
 5. Більш доступна ціна процедури.

Варто звернути увагу, що під час закритого синус-ліфтингу можна встановити не більше 2-х імплантів одночасно.

Ціна синус-ліфтингу і запис на прийом в Ірпені

Щодня ми приймаємо пацієнтів з Ірпеня, Бучі, Києва, Гостомеля та інших міст Київської області, які мають вроджений і набутий дефіцит кісткової тканини верхньої щелепи. Багато з них отримують оперативне лікування – синус-ліфтинг, що дозволяє в подальшому провести імплантацію і протезування зубних одиниць і відновити повноту зубного ряду. Ціна синус-ліфтингу залежить від декількох факторів: обсягу дефіциту кісткової тканини, кількості використовуваного матеріалу, індивідуальних особливостей будови щелеп, додаткових методів обстеження . Остаточна вартість остеопластики в клініці «My Smile» розраховується під час первинної консультації стоматолога. Записатися на консультацію Ви можете онлайн на сайті або за телефоном, наш фахівець з радістю відповість на всі, що цікавлять Вас, питання і допоможе знайти вірне рішення.
Ціна синус-ліфтингу і запис на прийом в Ірпені

Часто задавані питання

 • ➔ Синус-ліфтинг зубів - це болюча процедура?➔ Синус-ліфтинг зубів - це болюча процедура?

  Синус-ліфтинг в стоматології відноситься до оперативних видів лікування. Тому дана процедура проводиться під загальним знеболенням, або під седацією. Вибір методу здійснюється пацієнтом і анестезіологом колегіально.

 • ➔ Відкритий або закритий синус-ліфтинг - що краще?

  Синус-ліфтинг закритий - це менш інвазивна операція, яка завдає мінімальні пошкодження пацієнтові. Вона проводиться в разі невеликого дефіциту кісткової тканини. У разі, коли висота кістки менше 8 мм, операцією вибору стає відкритий синус-ліфтинг.

 • ➔ Чи можна провести синус-ліфтинг на нижній щелепі?

  Ні, операція синус-ліфтинг проводиться виключно на верхній щелепі, так як вона має пазухи (порожнини), обсяг яких можна скоротити для нарощування необхідної товщини кістки. Синус-ліфтинг нижньої щелепи неможливий, так як дана кістка позбавлена ​​пазух, тому при нестачі тканин там використовуються інші методи остеопластики.

 • ➔ Наскільки реальними є синус-ліфтинг і імплантація одночасно?

  Одномоментна імплантація після синус-ліфтингу - це реальність. Наш фахівець проводить імплантацію зубів після закритого синус-ліфтингу, якщо немає інших протипоказань. Рішення про одномоментну імплантацію приймається виключно в індивідуальному порядку.

 • ➔ Чи є ускладнення синус-ліфтингу?

  Як і будь-яке оперативне втручання, синус-ліфтинг може ускладнитися деякими станами, наприклад: реакція відторгнення кістково-пластичного матеріалу, запалення, перфорація нижньої стінки гайморової пазухи. Найчастіше дані побічні реакції виникають через індивідуальні реактивні особливості організму або супутні захворювання.