Ретенція зуба

Ретенція зубів – коли треба лікувати? Ретенція в ортодонтії. Ретенція зуба мудрості

Важливо знати

Ретенція зуба зустрічається досить часто, цій патології передують такі проблеми, як: Передчасна втрата чи видалення молочних зубів; Занадто глибоке розташування зачатка зуба; Аномалії розвитку сусідніх зубів; Травми зубів та щелепи у дитячому віці; Нестача місця в зубному ряду через форму щелепи, наявність зайвих зубів та інше. Діагностика та лікування ретенції зубів повинні бути своєчасними, оскільки ця патологія може спричинити інші, не менш серйозні проблеми. Стоматологічна клініка «My Smile» в Ірпені надає повний комплекс послуг при ретенції зуба. Наші фахівці готові проконсультувати пацієнтів із будь-якої точки Київської області (Ірпінь, Київ, Буча та інших міст). Звертаючись до нас, Ви отримуєте високий рівень сервісу, якість медичних послуг та розумні ціни.

Консультація всього від 200 грн.

Записатись

Ретенція зубів – коли треба лікувати?

Ретенція зубів – коли треба лікувати?

Ретенція зуба – це затримка прорізування зубної одиниці. Виділяють повну та часткову ретенцію. У всіх випадках стоматологи рекомендують виконувати корекцію цього стану, оскільки ретиновані зуби можуть довго спати, а потім різко викликати дуже серйозні проблеми.

Варіанти лікування ретенції:

 1. Ортодонтичні конструкції;
 2. Медикаменти та фіз. процедури, що стимулюють прорізування;
 3. Видалення зуба.

Ретенція в ортодонтії

Ретенція в ортодонтії посідає особливе місце. Застосування різних варіантів знімних і незнімних конструкцій часто дає хороші результати лікування, особливо при ранньому виявленні ретенції в молодому віці. Даний варіант лікування займає певний період часу – від кількох місяців до кількох років. Ортодонтичне лікування застосовується переважно для зубів у зоні посмішки, щоб зберегти максимальну естетику зубного ряду. Ціна корекції ретенції зубів у «My Smile» розраховується індивідуально, виходячи з вираженості патології, складності та тривалості лікування. Вартість лікування у Вашому випадку Ви можете дізнатись у стоматолога клініки під час першої консультації.

Ретенція в ортодонтії

Ретенція зуба мудрості

«Ретенція 48 зуба», «Ретенція 38 зуба» – з такими діагнозами щорічно стикаються тисячі людей в Україні. Ретиновані зуби мудрості зустрічаються набагато частіше за інших. Через те, що ці зубні одиниці не беруть участі у пережовуванні їжі, а також не виконують естетичної функції, їх найчастіше видаляють. Видалити ретинований зуб мудрості складніше, особливо при неправильному положенні (дистопія) або наявності великої кількості коренів. Стоматологи «My Smile» вже багато років виконують просте та складне видалення ретинованих зубів, ми можемо гарантувати Вам ефективне лікування ретенції за найнижчою ціною в Київській області.

Часті питання про ретенцію зуба

 • ➔ Чи можна здійснити лікування ретенції зуба без операції?

  Так, ретенція може бути виправлена ​​за допомогою комплексу процедур - встановлення брекет-системи, фіз. процедур, масажу, застосування спеціальних медикаментів Але найчастіше, ретенція зуба мудрості призводить саме до видалення.

 • ➔ Чи є протипоказання для видалення ретинованого зуба?

  Так, але всі протипоказання тимчасові – вагітність, ГРВІ, загострення хронічних захворювань серця, легень, ендокринної та нервової системи, психічні захворювання, порушення згортання крові.

 • ➔ Як довго триває видалення ретинованого зуба мудрості?

  Тривалість видалення ретинованого зуба індивідуальна. Воно може тривати від кількох хвилин до 2 годин і навіть більше.

 • ➔ Як лікується ретенція іклів верхньої щелепи?

  Лікування ретенції іклів проводиться за допомогою різних методів стимуляції прорізування, корекції прикусу для звільнення місця для нового зуба, фіз. процедур. У складних випадках виконується хірургічне лікування.

 • ➔ Яка вартість лікування ретенції зуба?

  Вартість лікування ретенції зуба залежить від виду та об'єму допомоги. Вартість розраховується під час консультації стоматолога. Актуальний прайс на послуги фахівців «My Smile» доступний у розділі «Ціни» на нашому сайті.