Професійне чищення зубів

Наскільки важлива професійна чистка зубів для сучасної людини?

Важливо знати

Естетика зубів сьогодні є невід'ємною складовою в сучасному суспільстві. Крім охайного одягу, поставленої мови і стильної зачіски, ще одним козирем в рукаві стає білосніжна посмішка. Які чинники більшою мірою впливають на красу і здоров'я зубів? На це питання ми постараємося відповісти максимально докладно. Отже, щоб підтримувати достатню гігієну порожнини рота, необхідно відвідувати стоматолога не рідше ніж кожні 6 місяців - це всім відомий факт. Це необхідно для профілактики і лікування на ранніх стадіях гострих і хронічних патологій зубів і ясен. Незалежно від того, чи є у вас коронки, імпланти, пломбовані зуби або ви повністю здорова людина, існує такий фізіологічний процес, як скупчення нальоту на зубах. Тривало існуючий м'який зубний наліт поступово починає мінералізуватись і затвердівати, перетворюючись на зубний камінь. Рішення в даній ситуації може бути тільки одне - професійна чистка зубів у стоматолога. Сьогодні поговоримо про методи професійного чищення зубів в клініці «My Smile» в Ірпені, розповімо про їх переваги перед стандартними гігієнічними процедурами.

Навіщо потрібна професійна чистка зубів у стоматолога?

Навіщо потрібна професійна чистка зубів у стоматолога?

Процес утворення нальоту на зубах неминучий. Кожен з нас, прокинувшись вранці, відчуває наявність м’яких зубних відкладень на поверхні зубів і неприємний запах з рота. Це обумовлено затримкою залишків їжі в роті, розмноженням мікроорганізмів і деякими іншими складними хімічними реакціями нашої слини.

Звичайна зубна щітка не здатна на 100% позбавити нас від зубного нальоту. Особливо зубний наліт може скупчуватися в міжзубних проміжках, під ясенним краєм, на задніх і бічних поверхнях жувальних зубів. Щоб позбутися від м’якого зубного нальоту або пігментації, необхідно регулярно проходити процедуру проф. чищення зубів за допомогою ультразвуку або «Air Flow».

Види професійної чистки зубів в клініці «My Smile»

Чищення зубів професійне – це комплекс гігієнічних процедур, які спрямовані на очищення зубів від м’яких і твердих зубних відкладень, і відновлення природного відтінку зубного ряду.

Наша клініка надає послугу професійного чищення зубів двома основними методами і їх комбінацією:

 • Професійне чищення зубів ультразвуком;
 • Професійне чищення зубів методом Air flow;
 • Комплексна чистка зубів (УЗ-чистка + Аїр флоу).

Це найбільш популярні види чистки зубів в стоматологічній практиці, які відрізняються високою швидкістю проведення процедури і максимальною ефективністю. Підбір оптимального методу проф. чищення зубів виконується нашим стоматологом спільно з пацієнтом.

Види професійної чистки зубів в клініці «My Smile»

Ціна професійного чищення зубів в клініці «My Smile»

Ми пропонуємо доступні ціни на всі види гігієнічної чистки зубів в Ірпені. Вартість наших послуг:

 • УЗ-чистка – 600 гривень;
 • Air Flow – 800 гривень;
 • Комплексна професійна чистка зубів – від 1000 гривень.

Професійне чищення зубів ультразвуком

Професійне чищення зубів ультразвуком

Професійне чищення зубів ультразвуком проводиться за допомогою спеціального апарату з рукояткою, в яку вбудоване джерело ультразвукових хвиль. Стоматолог виробляє рух кінцевий частиною рукоятки, через яку подається вода під тиском. Під впливом ультразвуку віддаляється м’який і твердий зубний наліт над і під ясенним краєм.

Весь процес повністю безболісний для пацієнта і не викликає інших неприємних відчуттів. Після завершення проф. чищення зубів ультразвуком лікар проводить полірування і мінералізацію зубної емалі, щоб закріпити ефект мінімум на 6 місяців. Ціна УЗ-чистки в клініці «My Smile» – 600 гривень

Переваги гігієнічної чистки зубів ультразвуком

 • Відсутність болю;
 • Ідеальний результат всього за 30 хвилин;
 • Ефект чистоти зубів зберігається на 6-12 місяців;
 • Регулярна УЗ-чистка є профілактикою карієсу і інших важких захворювань зубів;
 • Доступна вартість процедури.

Професійне чищення за допомогою ультразвуку має деякі протипоказання, про які вам обов’язково повідомить стоматолог перед процедурою. Щоб записатися на ультразвукову чистку зубів в Ірпені, залиште заявку на сайті або передзвоніть нашому адміністратору. Ми завжди раді бачити нових клієнтів з довколишніх міст Київської області, таких як: Буча, Київ, Гостомель, Горенка та інших.

Професійне чищення зубів методом Air Flow – це інноваційний метод гігієни порожнини рота в Україні. Апарат для Air Flow був розроблений в Швейцарії і за кілька років його ефективність була доведена по всьому світу.

Механізм дії Air Flow відносно простий – через рукоять з металевим гачком подається вода, розчин соди і стиснене повітря. М’який і липкий зубний наліт під впливом даної суміші швидко розпадається на дрібні частинки і вимивається з поверхні емалі.

Професійне чищення зубів Аїр флоу триває близько 30-40 хвилин. На кінцевому етапі обов’язково проводиться полірування емалі і обробка спеціальними пастами, так само, як при УЗ-чищенні.

Переваги гігієнічної чистки зубів ультразвуком

Професійне чищення порожнини рота за технологією Air Flow

 • На 100% ефективна гігієнічна чистка проти м’якого і липкого зубного нальоту;
 • Може бути малоефективна проти дуже твердих зубних каменів;
 • Не вимагає застосування анестетиків і седативних препаратів;
 • Не викликає алергічних реакцій;
 • Зміцнює зубну емаль.

Профілактична чистка зубів за допомогою Air Flow один раз в 6-12 місяців допоможе вам знайти здорові і красиві зуби. Є абсолютне протипоказання до проведення Air Flow – загострення бронхіальної астми. Ціна Air Flow в нашій клініці 800 гривень.

Професійне чищення зубів з брекетами

Багатьох пацієнтів цікавить питання – чи можна проводити професійну чистку зубів при наявності встановлених брекетів? Відповідь – однозначно так. Брекети і інші сторонні предмети в порожнині рота є чинником підвищеного створення нальоту і зубних каменів.

Крім того, тільки лише професійна гігієна порожнини рота в період носіння брекетів може забезпечити достатній естетичний вигляд зубного ряду. Проф. чистка зубів з брекетами проводиться не рідше, ніж кожні 6 місяців.

Професійне чищення зубів у дітей

Професійна гігієнічна чистка зубів у дітей проводиться з особливою обережністю. Ми рекомендуємо робити гігієнічну чистку зубів дітям старше 2,5 років, коли вже повністю сформований молочний прикус і емаль має достатню міцність.

Стоматологи клініки «My Smile» мають великий досвід роботи з дітьми. Через деякі особливості сприйняття дітьми лікувальних і гігієнічних процедур в стоматології до них необхідний особливий підхід. Наш лікар пояснить і допоможе дитині подолати страх і прийняти маніпуляцію з посмішкою.

Професійне чищення зубів в домашніх умовах

Професійне чищення в домашніх умовах без використання необхідного обладнання, матеріалів і достатніх навичок проведення процедури неможлива. На сучасному етапі розвитку інтернет-маркетингу існує безліч псевдо-методів і засобів, які нібито краще, ніж чистка зубів у стоматолога.

На жаль, використання таких способів чищення не тільки марно, але й може завдати непоправної шкоди нашим зубам. Професійне чищення порожнини рота повинна проводитися в умовах сучасної клініки досвідченим стоматологом.

Професійна гігієнічна чистка зубів в Ірпені

Професійна гігієна порожнини рота і зубів – це найважливіший фактор попередження захворювань ротової порожнини. Команда досвідчених професіоналів клініки «My Smile» запрошує на процедуру професійного чищення жителів Ірпеня, Бучі, Києва та інших міст Київської області. Щоб записатися на консультацію до стоматолога, залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нами по телефону.

Часто задавані питання про професійне чищення зубів

 • ➔ Кому показано професійне чищення зубів?

  Професійне чищення зубів рекомендоване як профілактика утворення зубного каміння. Найбільший ризик накопичення твердих відкладень у людей з порушенням прикусу, зубощелепними аномаліями, карієсом та іншими патологіями ротової порожнини.

 • ➔ Чи боляче робити ультразвукове чищення зубів?

  Ультразвукове чищення безболісне для пацієнта. При високій чутливості емалі наш стоматолог використовує анестетик, який запобігатиме неприємним відчуттям.

 • ➔ Скільки буде тривати ефект після професійного чищення зубів?

  Результат професійного чищення зберігається від 6 до 12 місяців залежно від швидкості утворення нальоту у пацієнта, дотримання регулярної гігієни в домашніх умовах, шкідливих звичок (куріння, зловживання кавою).

 • ➔ Що краще – УЗ-чистка чи Air Flow?

  Air Flow ідеально видаляє м'який зубний наліт навіть у важкодоступних місцях. Ультразвукове чищення більш ефективне проти твердого зубного каменю. Найчастіше ці процедури проводять у комплексі.

 • ➔ Чи є протипоказання до професійного чищення зубів?

  Процедури професійного чищення не рекомендується проводити при гострих інфекціях дихальних шляхів, загостренні бронхіальної астми.