Постійна пломба

У яких випадках потрібне встановлення постійної пломби. Постійна пломба: ціна та матеріали. Що робити, якщо випала постійна пломба. Поставити постійну пломбу в Май Смайл в Ірпені.

Важливо знати

Установка постійної пломби – одна із найпоширеніших процедур сучасної стоматології. З її допомогою можна вирішити низку проблем, пов'язаних із лікуванням та профілактикою захворювань зубів.

Консультація всього від 250 грн.

Записатись

Клініка "МайСмайл"

Клініка

Установка постійної пломби – одна із найпоширеніших процедур сучасної стоматології. З її допомогою можна вирішити низку проблем, пов’язаних із лікуванням та профілактикою захворювань зубів.

У яких випадках потрібне встановлення постійної пломби

Постійна пломба ставиться у різних клінічних випадках, починаючи від легких дефектів і закінчуючи реставрацією коронки. Її застосовують для усунення карієсу, відновлення функціоналу та естетики зуба, запобігання руйнуванню коронки. Установка постійної пломби рекомендована у випадках:

 • якщо зуб уражений карієсом;
 • коли є пошкодження емалі: тріщини, відколи та інші дефекти;
 • в естетичних цілях стала пломба коригує нерівності;
 • для реставрації зламаних зубів;
 • коли випала стала пломба і потрібно поставити нову;
 • після видалення зубної пульпи для заповнення каналів;
 • для закриття проміжків між зубами.

Точно визначити, чи потрібна вам постійна пломба, ціну її встановлення та прописати етапи вашого лікування зможе лише фахівець. У My Smile ви можете отримати безкоштовну консультацію стоматолога, відвідавши нашу клініку в Ірпені.

У яких випадках потрібне встановлення постійної пломби

Постійна пломба: ціна та матеріали

Постійна пломба може виготовлятися з різних матеріалів:

 • Амагальми – вона традиційна та включає срібло, олово, ртуть, мідь. Досить міцний матеріал, але має сріблястий відтінок. Використовується досить рідко.
 • Композит – більш естетичний варіант із високою міцністю та надійністю. Ціна постійної пломби з композиторів буде вищою, ніж з амагальми.
 • Кераміка – найбільш стійка до пігментації та максимально міцна. До того ж, вона повністю відповідає відтінку зубів. Щоб поставити постійну пломбу з кераміки, може знадобитися більше часу, адже процес виготовлення довше ніж з іншими матеріалами. Це звані вкладки, які повністю імітують форму власного зуба.

Вартість лікування

Вартість лікування

Крім матеріалу, на вартість лікування впливає розмір пломби, складність лікування, кваліфікація лікаря та рівень клініки. У регіонах України ціна відрізнятиметься, адже має значення навіть географія. Крім цього, вартість встановлення постійної пломби може виявитися вищою за рахунок витрат на діагностику та підготовку до лікування. My Smile знаходиться в Ірпені. У нас ціна постійної пломби буде нижчою, ніж у мегаполісах. Точну вартість лікування фахівець зможе назвати лише після огляду, вивчення клінічної картини та ознайомлення з вашими побажаннями.

Що робити, якщо випала постійна пломба

Коли пломба випадає, не намагайтеся самостійно її вставити, а одразу зверніться до клініки. Без участі спеціаліста ви можете неправильно зафіксувати пломбу та пошкодити коронку. На огляді стоматолог оцінить стан зуба та призначить лікування. До відвідування лікаря намагайтеся не жувати на зуб, де випала постійна пломба. Після лікування дотримуйтесь рекомендацій лікаря, щоб запобігти повторному випаданню пломби.

Що робити, якщо випала постійна пломба

Поставити постійну пломбу в Май Смайл в Ірпені

У My Smile ми надаємо якісне та професійне лікування дорослим та дітям. У нас ви можете отримати консультацію досвідченого стоматолога, вилікувати проблему із зубами будь-якої складності або вибрати свого фахівця та регулярно у нього спостерігатися для профілактики та попередження хвороб ротової порожнини. Ми застосовуємо сучасні методи лікування та використовуємо найновіше обладнання для встановлення пломб.

Звертайтесь у Май Смайл онлайн або телефоном, і запишіться на прийом у зручний час в Ірпені всього за 2 хвилини.

Поширені запитання:

 • Якщо випала стала пломба, як швидко я можу поставити нову?

  Зв'яжіться з нами і адміністратор My Smile запише вас найближчим часом.

 • Ви можете поставити постійну пломбу дитині?

  Так, наші лікарі працюють із дітьми.

 • З якого матеріалу краще замовити пломбу?

  Найбільш якісними є кераміка, акрил та композит.

 • Як довго прослужить постійна пломба?

  Залежить від якості матеріалу, догляду за зубами, розташування та навантаження на зуб.

 • Чи є обмеження після встановлення пломби?

  Бажано перші кілька днів уникати твердої та твердої їжі.