Нейлонові зубні протези

Показання і протипоказання. Види нейлонових протезів. Догляд за нейлоновими протезами. Які зубні протези краще: нейлонові або акрилові?

Важливо знати

М'які і гнучкі нейлонові протези сьогодні активно використовуються в стоматології для усунення практично всіх дефектів зубного ряду. Нейлонові протези - це ефективне рішення проблем повної і часткової адентії, яка має безліч переваг перед своїми старшими братами - пластиковими протезами. У стоматології «My Smile» в Ірпені ми виготовляємо і встановлюємо зубні протези нейлонові всіх видів. На сьогоднішній день наша клініка пропонує найнижчі ціни на протезування в Київській області, а також гарантію на кожний виріб. Записатися на первинну консультацію можна онлайн, навіть якщо Ви проживаєте в іншому місті (Київ, Буча, Гостомель, Фастів і будь-які інші регіони). Орієнтовну вартість протеза Ви можете уточнити у адміністратора клініки в телефонному режимі або в розділі «Ціни» прямо на сайті.

Консультація всього від 200 грн.

Записатись

Нейлонові протези - показання та протипоказання

Нейлонові протези - показання та протипоказання

Нейлонові протези ми ставимо в таких випадках:

 • Відсутність одного або декількох зубних одиниць;
 • Бруксизм (скрип зубами уві сні);
 • Хвороби суглобів нижньої щелепи;
 • Початкова стадія пародонтозу;
 • Неможливість препарування зубів для установки інших протезів (при епілепсії, порушеннях згортання крові);
 • При алергії на акрил та інші матеріали для протезування.

Нейлонові зубні протези встановлювати не можна:

 • При вираженому пародонтозі;
 • При високій рухливості зубів;
 • Недостатній висоті коронки опорних зубів;
 • Запальні процеси в порожнині рота в гострій фазі.

Нейлонові повні знімні протези

Нейлонові повні знімні протези (вставна щелепа) застосовуються при повній адентії (відсутність всіх зубних одиниць). Сумний нейлоновий протез добре утримується в порожнині рота завдяки спеціальним присоскам, не викликає дискомфорт і блювотний рефлекс. Для додаткової фіксації можна використовувати спеціальні пасти, які продаються в аптеках. Замовити повні нейлонові протези в Києві (Ірпені) за доступною ціною Ви можете в клініці «My Smile». Для цього зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті.
Нейлонові повні знімні протези

Частковий нейлоновий протез

Втрата одного або декількох зубів поруч може статися через хворобу або травму. Виправити проблему можна за допомогою часткового нейлонового протеза. Сама конструкція зовні нагадує ділянку ясни з зубами. Протези можуть бути самої різної форми і розміру. Кріплення здійснюється до опорних (бічним) зубів за рахунок нейлонових кламерів. Перевагою нейлону в даному випадку є відсутність необхідності обточувати і пломбувати опорні зуби. Нейлонові зубні протези в Києві можна поставити навіть дітям в якості тимчасового протезування, щоб не порушувати прикус.

Зубні протези нейлонові на один зуб

Зубні протези нейлонові на один зуб
Нейлоновий мікропротез або «метелик» – це маленька конструкція, що складається всього з однієї штучної коронки на нейлоновому підставі. За допомогою цього чудесного протеза можна усунути дефект одного зуба в роті на час, поки йде процес виготовлення постійної коронки або мостовидного протеза.

Нейлонові протези - етапи виготовлення

Виготовлення нейлонового протеза проходить в кілька етапів. При першому відвідуванні стоматолог огляне порожнину рота, щоб виключити протипоказання, а також зробить відбиток зубів.

На підставі відбитка зуботехнічна лабораторія робить макет протеза з пластиковими зубами. Потім ми виконуємо попередню примірку протеза, щоб Ви могли переконатися у зручності, оцінити колір, посадку на зуби та інші нюанси. Якщо все підходить ідеально, лабораторія виготовляє остаточний варіант протеза.

М’які зубні протези: особливості та переваги

Нейлоновий зубний протез вважається більш гнучким та зручним у порівнянні з акриловим. М’які зубні протези виготовляються з гнучкого полімеру, для їх встановлення не потрібно багато часу, мають чудові естетичні характеристики та тривалий термін служби. Головною особливістю, яку має м’який зубний протез, є основа напівпрозорого або світло-рожевого кольору. Вона має високу міцність, гнучкість, викликає мінімум дискомфорту навіть в адаптаційний період.

М’який протез виглядає як натуральні зуби. Його не відрізнити, навіть якщо людина широко посміхнеться. М’які протези для зубів можуть бути кількох типів: повні протези на всю щелепу, часткові протези на кілька зубів, імпланти-метелики (використовуються для маскування карієсу).

Нейлонові протези - етапи виготовлення

Які зубні протези краще: нейлонові або акрилові?

Традиційні нейлонові зубні протези виграють у акрилових практично за всіма параметрами. Вони значно зручніші, легші, практичніші і мають кращий зовнішній вигляд. Крім того, їх можна встановлювати навіть за наявності алергії у пацієнта. Ціна на нейлонові протези в Україні дещо вища, це поки єдиний недолік даних виробів.

 Які переваги мають м’які зубні протези

М’які протези зубів – нейлонові ортопедичні системи, які виникли як заміна акриловим. Вони мають естетичний зовнішній вигляд порівняно з акриловими. Зазначають такі переваги, як: зручність носіння, відсутність дискомфорту, мінімальна ймовірність поломки. Отже, відзначимо, які плюси мають м’які зубні протези:

 •               Зручність використання. Втілюється за рахунок невеликого розміру та ваги.
 •               Мінімальні терміни адаптації до протезу.
 •               Не травмують слизові оболонки.
 •               Найбільш природний зовнішній вигляд.
 •               Легко фіксувати, можна самостійно видалити з рота.
 •               Не потребують особливого догляду.

Чи можна видалити м’які знімні протези самостійно?

М’які знімні зубні протези мають особливу перевагу, щоб видалити їх, не потрібне стороннє втручання. Зробити це можна самостійно. Це м’які знімні зубні протези із силіконовою прокладкою.

М’який протез на верхню щелепу

Повний м’який протез на верхню щелепу встановлюється у разі, якщо щелепи зовсім залишилося зубів. М’який нейлоновий протез у цьому разі фіксується спеціальними кремами чи гелями, принцип дії яких нагадує клей. Іноді м’які нейлонові зубні протези оснащуються спеціальною платівкою із пластику, яка забезпечує додаткову фіксацію на піднебінні.

Чи можна поставити м’який протез на нижню щелепу?

М’який протез на нижню щелепу може бути встановлений, його фіксація буде дещо нижчою. Але за рахунок своєї гнучкості м’якості цей матеріал краще прилягає до слизової оболонки. Зубні протези м’які тримаються за рахунок вакуумного ефекту: конструкція присмоктується до слизової оболонки, і пластина надійно тримається, не з’їжджаючи.

Встановлення м’яких нейлонових протезів у клініці «MySmile»

Якщо потрібне м’яке протезування зубів, то в клініці «MySmile» вам зможуть допомогти з цим питанням. Тут можна встановити м’які силіконові зубні протези. Ми гарантуємо, що м’які знімні зубні протези виготовлені з матеріалів найвищої якості і прослужать вам довгі роки.

М’які нейлонові протези дуже красиві та приємні на дотик. Вони дозволяють повернути гарний зубний ряд, який практично не відрізняється від натурального.

Як встановлюються м’який зубний протез, що знімається?

М’який знімний протез з нейлону відрізняється високою гнучкістю, тому в більшості випадків просто «присмоктується» до ясна. Однак якщо фіксація недостатня, м’які знімні зубні протези можуть фіксуватися за допомогою спеціального гелю або клею. Є варіант, коли зубні знімні м’які протези кріпляться за допомогою спеціальних гачків, вони такі ж м’які і не помітні на яснах. Чіпляються гачки за опорні зуби. М’які знімні протези пацієнт може видалити самостійно за необхідності.

Догляд за нейлоновими протезами

Знімні нейлонові протези в середньому носять близько 5 років, потім конструкція підлягає заміні. Щоденний догляд за нейлоновими протезами дозволить зберегти їх жувальну функцію і естетичний зовнішній.

 • Промивайте протез теплою водою після кожного прийому їжі;
 • Для дезінфекції нейлонового виробу використовуйте спеціальні таблетки, з яких готується розчин. Їх можна купити в будь-якій аптеці;
 • Не допускайте падіння протеза на підлогу, ударів протеза об тверді предмети;
 • Не чистіть протез щіткою. Раз в 3-4 місяці звертайтеся в стоматологію, де проведуть професійну очистку протеза без пошкодження;
 • Занадто кислі, гарячі, холодні продукти, а також кава можуть негативно вплинути на нейлоновий протез, намагайтеся не зловживати ними.

Нейлонові зубні протези – ціни в Києві та Ірпені

На нейлонові зубні протези ціни в Києві значно вищі, ніж в Ірпені. При цьому в «My Smile» ми пропонуємо високу якість виготовлення протезів і максимально зручний сервіс для кожного нашого пацієнта. Оцініть всі переваги сучасних еластичних протезів з нейлону вже сьогодні. Записатися на консультацію до стоматолога-ортопеда «My Smile» можна з будь-якого міста Київської області (Ірпінь, Київ, Буча, Фастів, Гостомель та інші) можна онлайн на сайті або по телефону.

Часто задавані питання

 • ➔ Нейлонові зубні протези що це таке?

  Зубні нейлонові протези - це м'які пластини різного розміру, на яких закріплені штучні зуби. Протези кріпляться до опорних зубів, або до ясен за допомогою присосок.

 • ➔ Які протези краще нейлонові або пластмасові?

  Нейлонові зубні протези однозначно перемагають в цій гонці, вони естетичніші, зручніші, рідко викликають алергічні реакції, догляд за ними простіший. Основний недолік нейлону - більш висока вартість в порівнянні з пластмасою.

 • ➔ Чи можна поставити нейлонові протези на передні зуби?

  Нейлонові протези зубів можна встановити в будь-якій точці зубного ряду, навіть при повній відсутності зубів. Для передніх зубів естетика таких протезів грає дуже важливу роль.

 • ➔ Скільки коштують нейлонові зубні протези в «My Smile»?

  Ціна виготовлення і установки нейлонового протеза в «My Smile» 4500 гривень. Остаточну вартість протезування можна дізнатися після консультації стоматолога-ортопеда та обстеження.

 • ➔ Чим чистити нейлонові протези?

  Зубні протези нейлонові не можна чистити щіткою. Промивайте протез проточною водою 35-40 С °, регулярно використовуйте спеціальні антисептичні розчини видалення мікробів.