Вініри

Індивідуальне виготовлення і установка вінірів в Ірпені

Важливо знати

Вініри для зубів можуть приховати певні естетичні недоліки, наприклад, криві передні зуби або ікла. При наявності серйозних зубощелепних аномалій спочатку потрібно провести ортодонтичне лікування, а потім ставити вініри на зуби.

1 раз на 10 років

частота проведення

0,2-0,7 мм

товщина вініру

мінімальні

больові відчуття

Вартість установки вінірів

від 8000 грн

Замовити

Як це працює

Як це працює
1. Записуєтеся через сайт
Запис через сайт дозволяє Вам вибрати день і час Вашого індивідуального прийому
2. Ми Вам передзвонимо
Як правило протягом 15-30 хвилин
3. Прийом в клініці
В узгоджений час Вас чекатиме лікар
Досягнення сучасної естетичної та реконструктивної стоматології дозволяють виправити практично будь-які недоліки зубів. Одним з кращих способів реконструкції зубів на сьогоднішній день є установка вінірів. Команда стоматологів «My Smile» спільно з зуботехнічною лабораторією в Ірпені займається створенням і встановленням вінірів будь анатомічної форми і відтінку. Нашими постійними клієнтами є як місцеві жителі, так і гості з Бучі, Києва, Ворзеля, Гостомеля та інших міст Київської області. Ми гарантуємо ідеальний естетичний результат після протезування, а також чесні ціни на наші послуги. Давайте розберемося, що таке зубні вініри, якими вони бувають, коли потрібно ставити вініри на зуби, а також дізнаємося, від чого залежить вартість вінірів в «My Smile».

Що таке зубні вініри?

Вініри (viniry) – це стоматологічні мікропротези, які виготовляють з кераміки, фарфору, фотополімера і інших матеріалів і використовують для відновлення естетики зубного ряду, жувальної функції, дикції та інших цілей.

Накладки на зуби (вініри) – це дуже тонкі пластинки, всього 0,2 – 0,7 мм в залежності від обраного матеріалу, тому вони не викликають відчуття стороннього тіла в роті і інший дискомфорт. Вінірінг або установка вінірів – процес малотравматичний, завдяки чому ця процедура набирає популярність з кожним роком.

Яку функцію виконують зубні вініри?

Накладки на зуби здійснюють кілька основних функцій, а саме:

 • Естетична – відновлення красивої посмішки при захворюваннях і травмах зубів;
 • Фонетична – корекція широких проміжків між зубами позбавляє від порушень мовлення;
 • Аліментарна – відновлення повноцінної жувальної функції.

Коли потрібно ставити накладки на зуби?

Стоматологи клініки «My Smile» рекомендують установку вінірів в наступних випадках:

 • Зміна кольору емалі, яка не піддається чищенню і відбілюванню;
 • Незначні пошкодження емалі (тріщини і відколи);
 • Клиновидні дефекти зубів;
 • Флюороз і гіпоплазія зубів;
 • Викривлення зубів, неправильне їх розташування;
 • Широкі міжзубні проміжки;
 • «Ясенна» посмішка та інше.

Можливість протезування зубів вінірами розглядається стоматологом в індивідуальному порядку. У деяких випадках перед установкою потрібно додаткове лікування зубів і ясен, а також гігієнічні процедури. Це необхідно для профілактики ускладнень після вінірінга.

Які вініри на зуби використовуються в стоматології «My Smile»?

Стоматологічна клініка «My Smile» пропонує послугу виготовлення і установки вінірів для жителів Ірпеня, Києва та прилеглих міст. Наша команда контролює всі етапи створення вінірів, щоб кожен пацієнт клініки залишився задоволений результатом. На поточний момент ми використовуємо такі види вінірів в своїй практиці:

 • Керамічні вініри;
 • Вініри з діоксиду цирконію;
 • Композитні вініри (фотополімер).
Яку функцію виконують зубні вініри?

Керамічні вініри

Керамічні вініри встановлюються в кілька етапів:

 1. Огляд порожнини рота, виявлення показань і протипоказань до протезування;
 2. Формування силіконового відбитка зубів пацієнта;
 3. Створення воскової моделі щелепи «WAX UP» (пацієнт може попередньо оцінити, як будуть виглядати його зуби під вінірами);
 4. Препарування зуба (видалення частини емалі з передньої поверхні і ріжучого краю, а також з апроксимального краю);
 5. Формування повторного гіпсового відбитка зубів;
 6. Установка тимчасових пластикових вінірів або коронок (до моменту виготовлення постійних);
 7. Видалення пластикових вінірів і установка керамічних.

Керамічні вініри фіксуються за допомогою спеціального клею (цементу). Вони високо естетичні і майже не піддаються стиранню.

Вініри з діоксиду цирконію

Цирконієві вініри – найбільш інноваційний варіант протезування. Вони більш стійкі і естетичні, ніж керамічні вініри, однак ціна їх вище. Процедура створення та установки цирконієвих мікропротезів аналогічна, але вимагає ще більш високого професіоналізму від стоматолога.

Композитні вініри (прямі вініри)

Композитні вініри менш популярні, так як мають один недолік – прозорість. Їх використовують при нормальному відтінку емалі зубів для корекції патологічної стертості зубів або дрібних травм. Матеріалом для їх створення є фотополімер – гель, який твердіє при опроміненні ультрафіолетовою лампою.

Вініри: за і проти

Вініри: за і проти

Безумовно, установка вінірів є однією з найпопулярніших процедур в стоматології на сьогоднішній день. Перед процедурою наші фахівці завжди інформують пацієнта про всі «за» і «проти» вінірінгу. Давайте розглянемо основні переваги та недоліки протезування вінірами.

Переваги вінірів:

 • Довгий термін служби – при використанні якісних матеріалів і дотриманні правильної техніки установки вініри прослужать близько 10 років;
 • Стійкість до барвників – характерно тільки для кераміки і діоксиду цирконію;
 • Прекрасний естетичний вигляд і непомітність;
 • Мала травматичність (на відміну від імплантації та установки коронок);
 • Швидкий результат – від моменту звернення до моменту установки вінірів проходить всього кілька днів.

Недоліки вінірів:

 • Необхідність обмежень – хоч вініри досить міцні, після протезування Вам не варто вживати надто тверду їжу або займатися бойовими мистецтвами;
 • Потреба заміни – вініри не встановлюються на все життя. По закінченню терміну служби їх доведеться замінити на нові;
 • Проблема темної емалі – при занадто сильній пігментації емалі вініри не здатні приховати її недоліки через свою прозорості (композитні вініри);
 • Незворотність процесу – перед установкою вінірів стоматолог видаляє тонкий шар емалі з зуба, який вже ніколи не відновиться, тому просто так відмовитися від вінірів в майбутньому не вийде. Зуби без вінірів будуть схильні до агресивної дії зовнішніх чинників.
 • Більш висока вартість – ціна вінірів вище, ніж коронок або інших протезів.

Вартість вінірів в стоматології «My Smile»

«Яка у вінірів ціна?» – це питання дуже часто задають наші пацієнти під час консультації. Вартість установки вінірів залежить від обраного матеріалу, а також кількості протезованих зубів. Ми надаємо найбільш лояльні ціни на вініри в Київській області – від «8000» гривень (ціна за 1 зуб), а також консультацію для всіх нових клієнтів нашого стоматологічного центру.

Протипоказання до установки вінірів

Встановлювати вініри можна не завжди, в певних ситуаціях дана процедура технічно неможлива, а в інших – потенційно небезпечна для здоров’я пацієнта. Протипоказаннями до протезування зубів вінірами є:

 • Дитячий вік;
 • Бруксизм – звичка скреготати зубами (найчастіше, уві сні);
 • Тонка емаль зубів;
 • Карієс;
 • Пошкодження коронки більше 40%;
 • Схильність до стирання зубів (характерно для літніх людей);
 • Гострі запальні захворювання зубів і ясен (гінгівіт, пародонтит, періостит та інші);
 • Психічні захворювання.

Деякі протипоказання можна усунути за допомогою додаткового лікування (в тому числі у інших фахівців), але в більшості випадків стоматолог «My Smile» порекомендує інші методи реконструкції зуба.

Протипоказання до установки вінірів

Де поставити вініри в Ірпені?

Хотіли б поставити накладки на зуби, але сумніваєтеся в результаті? Зверніться за допомогою до стоматолога «My Smile», щоб дізнатися про можливість протезування зубів вінірами в вашому випадку. При виготовленні вінірів ми використовуємо тільки якісні матеріали і завжди спираємося на індивідуальні анатомічні особливості пацієнта. Записатися на консультацію до нашого фахівця можна прямо на сайті або по телефону, який вказаний в розділі «Контакти».

Часто задавані питання про вініри

 • ➔ Чи можна поставити вініри, якщо немає зубів?

  На жаль, при відсутності зуба установка вінірів неможлива. Щоб поставити накладні вініри необхідна стійка опора, тобто - корінь зуба і кукса. Альтернативою є імплантація з протезуванням або створення знімного протезу (вставної щелепи).

 • ➔ Чи можна встановити вініри на криві зуби?

  Вініри для зубів можуть приховати певні естетичні недоліки, наприклад, криві передні зуби або ікла. При наявності серйозних зубощелепних аномалій спочатку потрібно провести ортодонтичне лікування, а потім ставити вініри на зуби.

 • ➔ Яка ціна на вініри в стоматології «My Smile»?

  Вартість протезування вінірами в нашій стоматологічній клініці починається від «8000». Остаточну ціну установки вінірів Ви можете дізнатися під час консультації у нашого стоматолога.

 • ➔ Чи можна поставити вінір на один зуб?

  Вініри для зубів можна використовувати для корекції всієї зони посмішки або ж протезувати всього один зуб. Ми завжди спираємося на побажання клієнта і його фінансові можливості, щоб створити індивідуальний план протезування.

 • ➔ Чи боляче ставити накладки на зуби?

  Процедура установки вінірів проходить під місцевою анестезією, вона практично безболісна. Іноді після протезування спостерігається підвищення чутливості зубів, однак, це швидко минає.