Імплантація зубів в Ірпені

Швейцарські імпланти straumann, встановлені кращими українськими фахівцями

Імплантація зубів необхідна, якщо

1

Ви втратили передній зуб і естетика посмішки порушилася.

2

Ви отримали серйозну травму зуба і його неможливо відновити.

3

Коли необхідно заповнити порожнину, що утворилася після видалення зуба.

Імпланти світового рівня для будь-якого бюджету

Здорові та білосніжні зуби в будь-якому віці

Записатися на прийом

Straumann

Straumann

Імпланти Штрауман визнані в багатьох країнах найкращим винаходом сучасної стоматології. Компанія-виробник дає довічну гарантію на всю продукцію, тим самим підкреслюючи високу якість імплантів. Крім того, імпланти Штрауман мають свій серійний номер і паспорт. Це дозволяє пацієнтові після установки імпланта отримати безкоштовну заміну пошкоджених деталей або цілого вироби в будь-якій точці світу.

Від 17 000 грн.

Dentis

Імплант зуба Dentis виготовлений з титану, тому повністю безпечний для організму людини. Форма стрижня була створена спеціально для забезпечення впевненої фіксації в кістки вже з перших днів. В процесі пережовування їжі, штучний корінь рівномірно розподіляє навантаження, не допускаючи виникнення болю, відчуття чужорідного тіла, пошкоджень ясна або кістки.

Крім того, творці імпланта Dentis подбали і про естетику свого творіння. Різні моделі Dentis дозволяють встановлювати різні протези та абатменти.

Від 8 000 грн.

Dentis

Етапи сучасної імплантації зубів

1. Підготовка до встановлення імпланта

Під час підготовки проводяться попередні обстеження (загальний аналіз крові та аналіз крові на цукор), виконується комп’ютерна томографія зубного ряду, здійснюється лікування гострих запальних процесів порожнини рота. При наявності ендокринної патології необхідно пройти попередню консультацію фахівця. При необхідності лікар виконує синус ліфтинг – нарощування кісткової тканини щелепи.

2. Установка зубних імплантів

Під місцевою анестезією виконується формування поглиблення (лунки) в яснах під імплант. Потім здійснюється безпосередня установка і фіксація імпланта в щелепи. На імплант встановлюється тимчасова заглушка.

3. Зняття швів через 7-8 днів

Коли ясна повністю заживуть, ми знімемо шви. Не варто турбуватися, це зовсім не боляче.

4. Установка формувача ясен

Виконується через 3-6 місяців після установки імпланта. Потім ми встановимо абатмент на імплант, щоб згодом з’єднати імплантат з коронкою. Так як загоєння і адаптація імпланта і щелепи відбувається кілька місяців, за бажанням пацієнта на імплант може бути встановлений тимчасовий протез (пластикова коронка).

5. Виготовлення коронки

Ми спільними зусиллями підбираємо для вас гарну коронку, робимо відбитки зубів, і передаємо їх в лабораторію для виготовлення коронки.

6. Установка коронки

Заключний етап імплантації. Тепер Ви можете радувати близьких красивою, чарівною посмішкою.

Вартість імплантації зубів

  1. Діагностика пацієнта

  Огляд і діагностика пацієнта, читання КТ, вивчення аналізів, складання плану лікування.

  500 грн.

  2. Установка імпланта

  Установка і фіксація імпланта в щелепи

  Імпланти Straumann: 17 000 грн.
  Імпланти Dentis: 8 000 грн.

  3. Установка формувача ясен

  М’які тканини обростають формувач точно за формою і розміром майбутньої коронки. Спрощує звикання до майбутніх штучних зубів і приживлення.

  1 500 грн.

  4. Виготовлення та встановлення коронки

  Ми знімаємо відбитки для створення коронки, виготовляємо її і фіксуємо на імплант.

  5 000 грн.

   

  Імплантація зубів в Ірпені

  Імплантація зубів в Ірпені

  За багаторічну історію розвитку стоматології, людство зробило десятки спроб розробити ідеальну методику відновлення втраченого зуба. На сьогоднішній день стандартом реконструкції зубів у всьому світі є дентальна імплантація. Численні виробники імплантатів зубів по всьому світу сьогодні пропонують нам свою продукцію, посилаючись на високу якість і надійність. Команда стоматологів клініки «My Smile» на підставі досвіду українських і зарубіжних фахівців розробила ефективний спосіб імплантації і вибрала найкращі імплантати зубів в співвідношенні ціна / якість. В нашій стоматологічній клініці в Ірпені проводиться імплантація зубів під ключ для всіх жителів міста, а також для пацієнтів з Києва, Бучі, Гостомеля та інших населених пунктів Київської області. Ми завжди раді вітати нових пацієнтів в стінах нашого медичного закладу і давати їм можливість знову дарувати гарну посмішку оточуючим. Далі ми розповімо про підготовку і процесі імплантації зубів, а також підкажемо – які імпланти краще вибрати саме у Вашому випадку. Вартість імплантів зубів залежить від вибору виробника і деяких індивідуальних особливостей стану порожнини рота.

  Імплантати зубів в клініці «My Smile»

  Щоб зрозуміти, як проводиться імплантація зуба, давайте розберемося, що таке зубний імплантат і з чого він складається.

  Імплант зуба – це штучний металевий зубний корінь, який має форму гвинта. Зубний імплант подібно будівельному саморізу вкручується в кісткову тканину щелепи, а зверху встановлюється протез (коронка і т.п.).

  Абатмент – це ще один металевий елемент, який необхідний для з’єднання імпланта і коронки.

  Протез – це штучна коронка зуба, яка виконує естетичну і жувальну функції. Протез може бути представлений одиничною коронкою, а також знімними або частково знімними протезами.

  У нашій клініці використовуються імпланти зубів з титану. Титан – найбільш біосумісний хімічний елемент. У 99,9% випадків не спостерігається алергічних або запальних реакцій з боку організму людини при впровадженні імпланта в кістку.

  Протипоказання до імплантації

  • Загальні протипоказання до хірургічного втручання (важкий стан пацієнта, загострення цукрового діабету, бронхіальної астми, серцевої патології та інших патологій);
  • Прийом імуносупресорів;
  • Психічні захворювання;
  • Вірусні інфекції дихальних шляхів у гострій фазі;
  • Місцева бактеріальна інфекція в ротовій порожнині

  Актуальне питання по імплантації зубів

  Багатьох наших пацієнтів цікавить питання – чи є різниця між імплантацією різних видів зубів? – Однозначно, кожен тип зуба вимагає індивідуального підходу і підбору необхідної моделі імпланту виходячи з анатомічних особливостей будови зуба і щелепи. Розглянемо відмінності імплантації передніх і жувальних зубів.

  Імплантація передніх зубів

  Імплантація передніх зубів – один з найскладніших видів імплантації. Фронтальні зуби знаходяться в так званій «зоні посмішки», тому естетичні вимоги до імпланти переднього зуба дуже високі.

  До всього іншого, при втраті переднього зуба пацієнт, як правило, вимагає максимально швидкого результату. Тому часто проводиться одномоментна імплантація. Етапи проведення імплантації переднього зуба такі ж, як ми вказували раніше. Принциповою відмінністю є вибір імпланту меншого діаметру і його установка під прямим кутом. Більш детальну інформацію про імплантацію в вашому випадку ви можете уточнити у лікаря під час огляду. Ціна на зубні імплантати для передніх зубів в клініці «My Smile» – від 8000 грн.

  Які імпланти краще для жувальних зубів?

  Головними вимогами до імплантів жувальних зубів є висока міцність і швидкість остеоінтеграції. При виборі імпланта жувального зуба ми в першу чергу звертаємо увагу на його товщину і покриття гвинтової частини.

  Імпланти жувальних зубів можуть встановлюватися під різними кутами, щоб максимально відновити анатомічну природність зубного ряду.

  Що таке синус – ліфтинг?

  Синус-ліфтинг – це відносно нова процедура в стоматології. У деяких випадках, коли для установки імпланту не вистачає кісткової тканини, ми використовуємо метод латерального або вертикального синус-ліфтингу.

  Маніпуляція проводиться під місцевою анестезією. У необхідному альвеолярному відростку верхньої щелепи за допомогою механічних і ультразвукових інструментів ми формуємо порожнечу. Далі «лунка» заповнюється спеціальним остеопластичним матеріалом, для стимуляції росту кісткової тканини. Через деякий час на місці сформованої порожнечі виростає нова кісткова тканина.

  Синус-ліфтинг допомагає впоратися навіть з самими серйозними дефектами верхньої щелепи. Цей метод відкрив нові горизонти в стоматологічній імплантології.

  Актуальне питання по імплантації зубів

  Імплантація зубів в Києві і в Ірпені - в чому різниця?

  Команда висококласних фахівців клініки «My Smile» запрошує на першу консультацію пацієнтів з Ірпеня, Бучі, а також Києва та інших міст. Багато хто вважає, що чим дорожче стоматологічна послуга – тим краще якість роботи і надійність матеріалів. Як показує практика, ціни на імпланти зубів в Києві значно вищі, ніж в нашій клініці, але ми використовуємо тільки преміальні матеріали, а установку виконує професійний щелепний хірург з великим досвідом.

  Ціна імплантації зубів в Києві в середньому – від 25 000 грн. У Клініці «My Smile» та ж послуга коштує – від 14 500 грн. Саме тому багато жителів Києва, а особливо правого берегу, стали нашими постійними клієнтами.

  Імплантація зубів під ключ в клініці «My Smile»

  Імплант під ключ – це послуга, яку ми пропонуємо всім своїм клієнтам, які потребують імплантації. У неї входить первинний огляд, діагностика, підготовчий етап, безпосередня установка імпланта, післяопераційне спостереження.

  «My Smile» надає можливість відновити природну і красиву посмішку швидко і недорого. Щоб поставити додаткові запитання про імплантацію зубів, зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті.

  Часті питання про імплантацію зубів

  • ➔ Боляче встановлювати зубний імплант?

   Наше головне завдання - це комфорт пацієнта. Стоматолог клініки «My Smile» попередньо проводить місцеву анестезію в зоні імплантації. Всі больові відчуття під час процедури зведені до мінімуму.

  • ➔ Чи може випасти імплант?

   Так, імплант може випасти. Якщо Ви не будете дотримуватися рекомендацій лікаря після установки імпланта, таке може статися. Вкрай рідко бувають випадки, коли імплант не приживається. Але в будь-якому випадку, доктора клініки будуть супроводжувати Вас на всіх етапах імплантації та запропонують рішення проблеми.

  • ➔ Скільки триває імплантація зуба?

   В середньому процедура імплантації одного зуба триває від 40 до 60 хвилин.

  • ➔ Чи буде імплант виділятися серед інших зубів?

   Ні, сучасні протези, що встановлюються на імпланти, мають величезну палітру кольорів. Після проведення професійного чищення наш стоматолог підбере необхідний тон протеза під ваш зубний ряд.

  • ➔ Чи потрібен особливий догляд за имплантом?

   Для продовження життя імпланта необхідно дотримуватися стандартної регулярної гігієни порожнини рота: чистка зубів щіткою двічі на день, використання зубної нитки та ополіскувача для порожнини рота. Крім того, обов'язково відвідуйте стоматолога кожні 6 місяців для профілактики ускладнень різних захворювань.