Дитяча стоматологія

Стоматологія без болю

Важливо знати

Дитячий стоматолог це в першу чергу гарний психолог. Шукаємо індивідуальний підхід для кожної дитини.

двічі на рік

профілактика порожнини рота

~30 хв

час проведення

мінімальні

больові відчуття

Дитяча стоматологія Ірпінь, вартість

від 500 грн

Замовити

Як це працює

Як це працює
1. Записуєтеся через сайт
Запис через сайт дозволяє Вам вибрати день і час Вашого індивідуального прийому
2. Ми Вам передзвонимо
Як правило протягом 15-30 хвилин
3. Прийом в клініці
В узгоджений час Вас чекатиме лікар

Дитяча стоматологія My Smile в Ірпені

Незалежно від медичної галузі, дитині завжди приділяється особлива увага, адже цей маленький організм сповнений недосконалостей, а іноді – серйозних «сюрпризів», які можуть застати зненацька навіть найдосвідченішого лікаря. У більшості випадків у дітей розвиваються типові захворювання зубів та ясен – карієс, гінгівіт, пародонтит, аномалії прикусу та інше.

Дитячі лікарі «My Smile» використовують індивідуальний підхід до лікування молочних і постійних зубів у дітей. Сьогодні ми можемо запропонувати нашим маленьким пацієнтам найсучасніші та найефективніші методи діагностики та лікування, які не поступаються за рівнем провідним клінікам Київської області і навіть Європи. Стоматолог для дітей «My Smile» проводить щоденні консультації з 1000 до 2000.

Записати дитину до стоматолога в Києві (Ірпені), а також дізнатися вартість послуг Ви можете онлайн або за телефоном, вказаним у розділі «Контакти».

Дитяча стоматологія My Smile в Ірпені

Зубна дитяча стоматологія – коли варто показати дитину фахівцю?

Діти далеко не завжди можуть об’єктивно оцінити стан своїх зубів, їм також властиво приховувати свої проблеми до останнього моменту, тому батькам дуже важливо стежити за здоров’ям ротової порожнини дитини і своєчасно звертатися за допомогою до дитячого стоматолога.

Коли потрібно отримати консультацію?

 • Як проф.огляд – кожні 6 місяців;
 • Дитина скаржиться на зубний біль;
 • Ви помітили зміну кольору зубної емалі;
 • З’явився неприємний запах із рота;
 • При почервонінні, набряку ясен, або якщо з’явилися підозрілі виділення/новоутворення в роті;
 • Дитина отримала травму зуба;
 • Змінилися риси дитини під час зміни прикусу.

Чим дитячі стоматології відрізняються від дорослих?

Чим дитячі стоматології відрізняються від дорослих?

Дитяча стоматологія багато в чому відрізняється від дорослої. Йдеться не тільки про розмір інструментарію та більш безпечних методах лікування. Зубна дитяча стоматологія:

 • Повинна бути обладнана спеціалізованим обладнанням;
 • Мати відповідний кадровий склад дитячих стоматологів із досвідом роботи;
 • Враховує більш «ніжну» психологію дітей, використовує різні методи підготовки дитини до лікування;
 • Стикається із захворюваннями порожнини рота, властивими тільки дітям;
 • Займається навчанням батьків та дітей правильному догляду за зубами, профілактиці поширених патологій.

Платна дитяча стоматологія та державна клініка – чи є різниця?

Безумовно, між дитячою стоматологією державного формату та приватною клінікою існують відмінності.

Підкреслимо ключові переваги платної клініки:

 • Найчастіше має ширший профіль послуг – дитяча хірургічна стоматологія, дитяча терапевтична стоматологія, ортодонтія, ортопедія та інше;
 • Більш сучасне технічне обладнання;
 • Лише одноразові витратні матеріали;
 • Завжди 100% стерильність;
 • Більш зручний та якісний сервіс;
 • Індивідуальний психологічний підхід до кожної дитини.

Стоматологія дитяча My Smile в Ірпені

Державна цілодобова дитяча стоматологія також має свій плюс – туди можна звернутися у будь-який час доби та отримати професійну допомогу навіть у екстреній ситуації.

«My Smile» – перша дитяча стоматологія в Ірпені, оснащена за європейськими стандартами, яка використовує індивідуальний підхід до психології кожної дитини. Стоматологія дитяча «My Smile» приймає маленьких пацієнтів щодня, протягом багатьох років, тому Ви можете бути впевнені у високому професіоналізмі кожного лікаря.

Платна дитяча стоматологія та державна клініка – чи є різниця?

Стоматолог для дітей у «My Smile» - познайомтеся зі стоматологом своєї дитини

Дитяча стоматологічна поліклініка «My Smile» – провідний центр спеціалізованої допомоги для дітей різного віку. Досвідчені професіонали – головна перевага нашої клініки. Сьогодні Вашим діткам допомагають:

 1. Ірина Дегтяр – дитячий стоматолог з багаторічним досвідом роботи, керівник та засновник клініки, спеціаліст у лікуванні карієсу у дітей, ортопедії та терапії;
 2. Тетяна Сніжко – молодий спеціаліст стоматолог-терапевт, експерт із психологічної підготовки дітей перед стоматологічним лікуванням, працює з дітьми аутистичного профілю.

 

Дитяча стоматологія поряд із Вами! Запис на прийом в Ірпені

Дитяча стоматологія поруч із Вами – це «My Smile». Наші фахівці готові надати висококваліфіковану стоматологічну допомогу дітям різного віку як в екстреному, так і в плановому порядку.

Щоб записатися на прийом до дитячого стоматолога, заповніть форму зворотного зв’язку у нас на сайті, або зв’яжіться по контактному телефону з реєстратором. Ми гарантуємо ефективне та абсолютно безпечне лікування зубів у дітей, а також розумні ціни для кожного з Вас!

Приватна дитяча стоматологія – лікування без страху та болю

Психологічний чинник грає величезну роль процесі лікування дитячих зубів. Насамперед, дуже важливо провести розмову з дитиною, пояснити важливість регулярного обстеження та своєчасного лікування. Можна також запропонувати подарунок за хорошу поведінку у лікаря.

Дитяча стоматологія My Smile у свою чергу проведе всі необхідні заходи щодо емоційної підготовки дитини до лікування, а також використовує секретні методи відволікання, наприклад, мультфільми або приємну музику. І найголовніше – лікування зубів у дітей ми проводимо з мінімальним дискомфортом та больовими відчуттями.

Часто задавані питання про дитячу стоматологію

 • ➔ Як відбувається підготовка дитини до лікування у стоматолога?

  Дитячі стоматологи використовують для цього комплексний підхід – попередня бесіда, система заохочень, спокійна обстановка та дизайн приміщень, фактори, що відволікають під час процедур (мультики, музика) та інше.

 • ➔ Куди краще звернутися – до державної чи приватної дитячої стоматології?

  Платна дитяча стоматологія має низку переваг перед державною – зручний запис, високий рівень сервісу, висока якість матеріалів, завжди 100% стерильність, сучасне обладнання для діагностики та лікування, ціна послуг завжди відповідає результату.

 • ➔ Які дитячі лікарі консультують у «My Smile»?

  Центр дитячої стоматології «My Smile» пропонує консультації у дитячих стоматологів Ірини Дегтяр та Тетяни Сніжко, детальну інформацію про які Ви знайдете в розділі «Про нас» - «Лікарі».

 • ➔ Які послуги надає дитяча зубна стоматологія «My Smile»?

  Стоматологія дитяча «My Smile» надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування молочних зубів: екстрена допомога при болю, лікування кореневих каналів, видалення зуба, ортодонтія, ортопедія, реставрація зубів та багато іншого.

 • ➔ Чи можна записати дитину до стоматолога «My Smile» з іншого міста?

  Так, дитяча платна стоматологія «My Smile» консультує дітей з усієї Київської області (Ірпінь, Київ, Гостомель, Ворзель, Буча та інші міста). Записатися або дізнатися ціну лікування можна на сайті та в телефонному режимі.  Доведіть, що ви людина, вибравши Зірка.