Коронки металокерамічні: докладний екскурс у найпопулярніший різновид протезування

Позитивні характеристики металокерамічних коронок. Металокерамічні зуби: різновиди конструкцій. Металокераміка на золоті.

Важливо знати

Металокерамічна коронка є одним із найбільш затребуваних та ефективних видів імплантації в новітній стоматології. Коронка з металокераміки поєднує міцність металу та естетику, що робить її ідеальним вибором для реставрації втрачених чи пошкоджених зубів.

Консультація всього від 250 грн.

Записатись

Коронки металокерамічні

Коронки металокерамічні

Металокерамічна коронка є одним із найбільш затребуваних та ефективних видів імплантації в новітній стоматології. Коронка з металокераміки поєднує міцність металу та естетику, що робить її ідеальним вибором для реставрації втрачених чи пошкоджених зубів.

Позитивні характеристики металокерамічних коронок:

 • Міцність: металева основа виробів забезпечує міцність, а верхній керамічний шар надає естетичність.
 • Органічний зовнішній вигляд: керамічний верхній шар має колір та текстуру, близьку до живих зубів.
 • Довгий термін експлуатації: металева основа металокерамічної коронки забезпечує стійкість до зношування та пошкоджень.
 • Біологічна сумісність: матеріали, що використовуються для створення металокерамічних коронок, добре сприймаються тканинами ротової порожнини.

Крім того, металокерамічні коронки забезпечують бездоганну функціональність, даючи змогу пацієнту жувати та говорити без будь-яких обмежень. Однак перед ухваленням рішення про їх встановлення рекомендується проконсультуватися зі стоматологом, щоб врахувати індивідуальні особливості та потреби пацієнта. Нижче в матеріалі — детальніше про протезування в клініці MySmile.

Позитивні характеристики металокерамічних коронок:

Металокерамічні зуби: різновиди конструкцій

Є протезами, які використовуються для заміни одного або кількох втрачених зубів. Вони складаються з металевої основи, покритої керамічним шаром, необхідним для створення природного вигляду посмішки. Крім того, стоматологи клініки MySmile рекомендують установку коронки металокерамічної на зуб після видалення нервів, оскільки «мертвий» зуб стає крихким та ризик виникнення тріщини кореня збільшується. Це може призвести до подальшого видалення.

Металокерамічна коронка на передні зуби

Металокерамічна коронка на передні зуби

Відмінно поєднує функціональність та естетику. Це робить її пріоритетним вибором для пацієнтів, які прагнуть якісної реставрації втрачених зубів. Металокерамічні коронки на передні зуби застосовуються на видимих зубах, створюючи природний та привабливий зовнішній вигляд усмішки.

Металокераміка на золоті

Це стоматологічний відновний виріб, у якому основа виготовлена із золота, а поверхня покрита керамікою для надання природного зовнішнього вигляду. Золото забезпечує міцність та довговічність, а керамічне покриття робить коронку естетичною.

Металокераміка на золоті використовується в нашій клініці для створення коронок, вкладок та мостів. Цей підхід зазвичай застосовується, якщо пацієнт має алергію інші метали, оскільки золото характеризується високої біологічної сумісністю.

Металокераміка на штифтах

Оптимальне стоматологічне рішення для відновлення зубів, які потребували встановлення спеціальних стрижнів у кореневі канали. металокераміка на штифтах використовується в разі ослаблення зубів, їхнє пошкодження чи часткової втрати. Такий процес передбачає встановлення штифта та керамічного покриття для зміцнення структури зуба, а потім створення виробу, який одягається на цей штифт за допомогою спеціального цементу.

У клініці MySmile також проводиться заміна металокерамічних коронок у разі їхнього зносу або пошкодження. Цей процес може відрізнятися залежно від конкретної ситуації та зуботехнічної методики, що використовується стоматологом.

Металокерамічна коронка на жувальний зуб

Так само, як і металокерамічна коронка на передні зуби, ця конструкція є особливо популярною серед наших пацієнтів. Цей різновид протезування часто використовується для відновлення зубів, де потрібна додаткова міцність.

Металокерамічна коронка на імплант

Це стоматологічний реставраційний виріб, який встановлюється на імплантат (штучний корінь), інтегрований у кісткову тканину верхньої чи нижньої щелепи. Металокераміка на імплант використовується для заміщення відсутнього зуба. Установка металокерамічної коронки на імплант проводиться після того, як він прижився повністю в кістковій тканині.

Відновлення зуба металокерамічною коронкою

Об’єктивно один із найефективніших методів для жувальних зубів.

Заміна металокерамічних коронок

Здійснюється в разі природного зносу виробу або особистого бажання пацієнта (наприклад, якщо є невідповідність із кольором протезів, що стоять поруч).

Ціна металокерамічної коронки

У клініці «Май Смайл» вартість може змінюватись залежно від складності відновлення. Але ми завжди залишаємося лояльними в розцінках і стежимо не лише за високою якістю послуг, але також через їхню доступність. Фахівці клініки дають безкоштовні консультації та допомагають зробити оптимальний вибір у лікуванні.

Металокераміка на золоті

Металокерамічні коронки на передні зуби: у яких випадках встановлюються

 • Зуб зруйнований більш як на 1/2.
 • Нерв зуба був видалений у процесі лікування.
 • Пацієнт страждає від бруксизму.
 • За бажання відновити естетику усмішки.

Коронки металокерамічні є «ковпачок», з виточеними фісурами, який одягається на обточений зуб і повністю імітує його форму, включаючи всі анатомічні утворення. Основою для металокерамічних коронок служить металевий каркас, який зверху покривається шаром кераміки, яка не відрізняється за кольором від природної емалі.

Закріплюється протез на обточені зубні тканини за допомогою спеціального композитного чи склоіономерного цементу. Якщо тканини зуба занадто сильно зруйновані, щоб закріплювати на них коронки металокерамічні, як основу протеза використовується металева вкладка.

Металокерамічна коронка під ключ: висока якість послуг та цінова лояльність клініки MySmile у м. Ірпінь, Україна

Процедура відновлення зуба металокерамічною коронкою включає кілька етапів:

 • підготовку зуба;
 • зняття відбитка;
 • виготовлення металокерамічного зуба в стоматологічній лабораторії;
 • встановлення зуба з металокераміки.

Якщо виникла потреба в будь-якому вигляді імплантації, пацієнти можуть швидко записатися приймання. Команда кваліфікованих лікарів забезпечує надійне, комплексне та оптимальне лікування кожного пацієнта.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг із встановлення металокерамічної коронки, починаючи від підготовки зуба та зняття відбитка, закінчуючи виготовленням протезу та його установкою. Клініка «Май Смайл» у м. Ірпінь забезпечує клієнтам повноцінне та якісне обслуговування без додаткових клопотів.

Чому саме клініка у м. Ірпінь «Май Смайл», якщо потрібні зубні коронки з металокераміки

Стоматологічна клініка «Май Смайл» виділяється не лише доступною вартістю металокераміки зуба, а й пропонує пацієнтам низку значних переваг.

 1. Висока кваліфікація спеціалістів. Клініка надає послуги стоматологів, які регулярно вдосконалюють свої навички та стежать за останніми тенденціями в галузі стоматології, пропонуючи доступну ціну металокераміки зубів.
 2. Сучасне устаткування. Май Смайл оснащена сучасним медичним обладнанням, тому проводить точну діагностику та ефективні лікувальні процедури, у тому числі протезування — металокераміку на передні зуби.
 3. Індивідуальний підхід. Кожен пацієнт забезпечений увагою до особистих потреб. Лікарі Май Смайл розробляють персональні плани встановлення металокерамічних зубних коронок для досягнення найкращих результатів.
 4. Широкий спектр послуг. Клініка надає повний спектр стоматологічних послуг, включаючи лікування, ортодонтію (металокерамічна коронка на жувальний зуб), хірургію, імплантацію та естетичну стоматологію.
 5. Комфортна атмосфера. «Май Смайл» прагне створити затишну та доброзичливу атмосферу в клініці, щоби пацієнти відчували себе комфортно та впевнено.

Сукупність цих переваг робить стоматологічну клініку «Май Смайл» привабливим вибором для відновлення зуба металокерамічною коронкою та для тих, хто цінує якість металокерамічних коронок на зуби, турботу про пацієнтів, особистий час, виправдану вартість коронки металокераміки та сучасний підхід до стоматології. Запрошуємо вас поставити металокерамічну коронку у м. Ірпінь!

Поширені запитання:

 • Як формується ціна металокерамічної коронки?

  Щоб дізнатися точну вартість металокерамічної коронки, слід записатися на попередню консультацію. При цьому враховується собівартість металокерамічної коронки, робота протезиста та доктора-ортодонта.

 • Чи можливий ремонт сколу металокерамічної коронки?

  Так, при цьому відновлюється (нарощується) металокераміка, коронка на зуб набуває своєї функціональності та естетики. Нарощування металокераміки здійснюється за умов стоматології. Зверніться за консультацією, щоб дізнатися, чи можливе відновлення сколів металокераміки у вашому випадку.

 • Коронка на зуб (металокераміка) міцніша за порцеляну?

  Металокераміка на передніх зубах встановлюється так само часто, як і порцелянові аналоги, проте так, дійсно, протез із металевою основою буде міцнішим. Лікар на консультації відповість на питання, що буде практичніше — металокераміка на зуби чи інші різновиди протезів.

 • Що робити, якщо випала металокерамічна коронка?

  Можливість відновлення металокерамічної коронки визначає лікар. Якщо не пошкоджено основу, а «здав» лише цемент, така процедура можлива.

 • Коли проводиться заміна металокерамічних коронок?

  Коли металокераміка на тимчасовому цементі, а також у випадку, якщо протез втратив свою естетику або необхідно встановити металокераміку на жувальні зуби (наприклад, при видаленні одиниці, що стоїть поруч, створюється мостоподібний протез).