Металеві брекети

Які ортодонтичні проблеми можуть вирішити залізні брекети. 5 причин встановити металеві брекети. З чого складається металева брекет-система. Яка вартість залізних брекетів. Металеві брекети під ключ у клініці My Smile Ірпінь.

Важливо знати

Металева брекет-система ефективна під час усунення ортодонтичних проблем будь-якої складності. Ці конструкції міцні та надійні, легко встановлюються та порівняно недорого стоять. У клініці My Smile в Ірпені ви можете безкоштовно проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями, поставити залізні брекети собі чи дитині та згодом отримати гарну та здорову посмішку.

Консультація всього від 250 грн.

Записатись

Металеві брекети в клініці "МайСмайл"

Металеві брекети в клініці

Металева брекет-система ефективна під час усунення ортодонтичних проблем будь-якої складності. Ці конструкції міцні та надійні, легко встановлюються та порівняно недорого стоять. У клініці My Smile в Ірпені ви можете безкоштовно проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями, поставити залізні брекети собі чи дитині та згодом отримати гарну та здорову посмішку.

Які ортодонтичні проблеми можуть вирішити залізні брекети

Установка металевих брекетів допомагає навіть у складних випадках. В Україні лікарі Май Смайл за допомогою цієї системи усувають такі ортодонтичні недосконалості:

 • Скученість зубів, що виникає при нестачі простору між ними. Брекети залізні чинять тиск на зуби і вирівнюють їх ряд.
 • Конструкція ставиться і у випадку, коли між зубами дуже багато простору. Це називається діастема. Металеві брекети на зубах підсунуть їх ближче один до одного та закриють проміжки.
 • Металева брекет-система може виправити неправильний прикус. Вона ефективна і при глибокому, і при відкритому і при перехресному прикусі.
 • Коли передні зуби значно виступають перед нижніми, це називається прогнанням. Встановивши металеві брекети на верхню щелепу, можна зрушити передні зуби назад і поліпшити прикус.
 • Якщо пацієнт має ретрузію (коли передні нижні зуби заглиблені далеко назад по відношенню до верхніх), стоматологи ставлять металеві брекети на нижню щелепу і переміщують нижні зуби вперед.
 • Залізні брекети ставляться і за аномаліях розвитку щелепи. Вони коригують диспропорції та позитивно позначаються на формуванні лицьових структур.
 • Щоб повернути естетику посмішці після травм, можна поставити металеві брекети і поставити зуби в анатомічно правильне положення.

Такі конструкції універсальні та широко застосовуються в стоматології. З їхньою допомогою можна не лише усунути існуючі проблеми, а й запобігти подальшим.

У My Smile в Ірпені працюють досвідчені фахівці. Вони проведуть ретельний огляд ротової порожнини, при необхідності зроблять діагностику, встановлять металеві брекети і правильно коригуватимуть лікування до етапу зняття конструкції.

Які ортодонтичні проблеми можуть вирішити залізні брекети

5 причин встановити металеві брекети

Переваги такого варіанта лікування не закінчуються з його універсальності. Є ще щонайменше п’ять причин встановити металеві брекети:

 1. Міцність. Конструкція виготовлена ​​з нержавіючої сталі. Це надійний та довговічний матеріал, який витримує великі навантаження.
 2. Швидке звикання. Пацієнти, які мають залізні брекети на зубах, відзначають швидке звикання до конструкції. Дискомфорт, який спостерігається після встановлення системи, зазвичай повністю зникає за 5-14 днів.
 3. Економічність. У порівнянні з лінгвальним або керамічним типом вартість металевих брекетів нижча. Їх можуть ставити люди, бюджет яких обмежений.
 4. Легка корекція. Коли ви ставите металеві брекети під ключ, вам потрібні регулярні візити до стоматолога. Фахівець контролюватиме процес лікування та коригуватиме систему. Брекет-система металева легка в експлуатації та робота з нею не займає багато часу.
 5. Вибір дизайну. Пацієнти можуть вибирати кольори лігатур та робити конструкцію частиною свого іміджу. Незвичайний дизайн дуже люблять діти, підлітки та молоді люди.

З чого складається металева брекет-система

З чого складається металева брекет-система

Металева брекет-система – це досить складна конструкція, що складається з кількох частин:

 • Маленькі пластини, які приклеюються до зубів спеціальним клеєм. Це є металеві брекети.
 • Тонких, але міцних дротів – дуг. Вони проходять через пази брекетів та їх з’єднують. Саме дуги чинять легкий тиск і переміщують зуби в потрібному напрямку.
 • Маленьких гумових кілець-лігатур, які тримають дугу в кожній позі. З їх допомогою фіксація металевих брекетів набагато надійніша.
 • Гумових кілець між верхніми та нижніми брекетами. Вони коригують прикус і можуть бути знімними.

Пацієнти також можуть встановити металеві брекети з елементами, що саморегулюються, – замками. Вони тримають дугу і не вимагають лігатур.

Яка вартість залізних брекетів

Ціна залізних брекетів залежить від кількох чинників:

 • складності випадку;
 • використовуваних матеріалів та технологій;
 • кваліфікації ортодонту;
 • розташування та типу клініки;
 • необхідності додаткових процедур та обстежень;
 • тривалість лікування.
Яка вартість залізних брекетів

Металеві брекети під ключ у клініці My Smile Ірпінь

Які б конструкції вам не знадобилися: традиційні, мініатюрні, металеві брекети з гумками незвичайних кольорів, саморегулюючі системи – лікарі нашої клініки зможуть втілити в життя будь-яке ваше побажання. У нас ви отримаєте кваліфіковану допомогу та високий рівень обслуговування за антикризовими цінами.

Записатися на прийом до фахівця можна у телефонному режимі або онлайн на сайті. Підкорити світ ідеальною усмішкою нескладно, коли є Май Смайл.

Поширені запитання:

 • Чи можна поставити металеві брекети дитині?

  Так, такі конструкції встановлюються дітям та підліткам.

 • У Май Смайл можна поставити металеві брекети, що саморегулюються?

  Так, у нашій клініці в Ірпіні ортодонти встановлюють металеві брекети такого типу.

 • Як дізнатися, чи підходять для мого випадку металеві брекети під ключ?

  Дізнатися, чи підійдуть металеві брекети під ключ, можна під час прийому у фахівця. У клініці My Smile Ви можете отримати консультацію безкоштовно.

 • Яка вартість залізних брекетів із замками?

  Ціна на металеві брекети називається лікарем після огляду, оскільки залежить від складності випадку та переваг пацієнта.

 • Скільки часу займає встановлення металевих брекетів?

  Зазвичай це йде від 1 до 2 годин.