Найкращий стоматолог Києва - яким він повинен бути

Як вибрати стоматолога? Ознаки хорошого стоматолога. Як вибрати фахівця дитині? Краща стоматологія в Києві

Важливо знати

Дорого - не завжди добре, це одне з головних правил в медицині і стоматології. Сучасний медичний бізнес часто побудований на маркетингу, а фахівці не зацікавлені у високій якості послуг, що надаються та комфорті пацієнта. Звичайно ж, це хибна практика. Команда фахівців клініки «My Smile» завжди підбирають оптимальний метод діагностики, лікування, надають психологічну підтримку і вважають, що здоров'я пацієнта - перш за все. Не знаєте, як вибрати стоматолога? Як відрізнити хорошого стоматолога від поганого? У блозі «My Smile» завжди знайдуться відповіді на всі питання. Далі ми розповімо, як вибрати хорошого стоматолога в Києві (Ірпені) та інших містах Київської області.

Консультація всього від 200 грн.

Записатись

Хороший стоматолог - який він?

Хороший стоматолог - який він?

«Підкажіть хорошого стоматолога» – запит в Google, з якого зазвичай починається пошук фахівця для більшості пацієнтів. Варто сказати, що час високих звань і десятків регалій поступово відходить. Професори, доценти, доктори наук – вже давно не показник професіоналізму, так сталося в силу масової бюрократії в Україні і можливості отримати наукову ступінь зовсім нема за реальні заслуги.

Найкращий стоматолог – це в першу чергу «людина», яка завжди ставить себе на місце пацієнта, розуміє його біль, оцінює труднощі, з якими довелося зіткнутися за останні години і дні. Як би банально це не звучало, але професійний стоматолог повинен володіти хорошими навичками в діагностиці та лікуванні поширених захворювань порожнини рота, а експерт – розвивається в певній сфері, де найчастіше йому немає рівних.

Як обрати стоматолога ? Ознаки хорошого стоматолога

Вам потрібен хороший стоматолог у Києві? Ось кілька ключових моментів, на які треба звернути увагу перед записом на консультацію:

 • Досвід роботи – професіоналом не народжуються, шукайте стоматолога з досвідом хоча б 3 роки;
 • Діапазон послуг – коли стоматолог займається «усім підряд », це говорить про його некомпетентність і бажання лише заробляти гроші. У більшості випадків професіонал знаходить себе в 1-2 сферах;
 • Ставлення до пацієнта – зараз легко знайти відгуки в соціальних мережах, форумах або банально запитати у знайомих про тактовність, ввічливість лікаря, його ставлення до безпеки пацієнта;
 • Рівень клініки – без хорошого устаткування, матеріалів і інструментів нікуди. Якщо стоматолог працює «камінням і палицями», гарного результату очікувати важко;
 • Обсяг пацієнтів – подивіться, наскільки сильно забитий графік прийому у стоматолога. Якщо до нього звертаються десятки людей на день, значить це не випадковість;
 • Складні випадки – напевно Вам вже відмовляли в лікуванні, доктор боявся братися за нестандартний випадок. Це говорить тільки про його небажання розвиватися і допомагати хворим;
 • Участь в конференціях і вебінарах – на сайтах стоматологічних клінік зазвичай у відкритому доступі викладають інформацію про додаткову освіту стоматолога (курси, вебінари, практичні школи, закордонні тури);
 • Вартість послуг – як ми вже сказали, не варто думати, що точно така ж пломба в якийсь клініці коштує в 3 рази дорожче, тому що стоматолог краще справляється з її установкою.
Як обрати стоматолога ? Ознаки хорошого стоматолога

Хороший дитячий стоматолог - як вибрати фахівця дитині?

До дитини потрібен особливий підхід, хороший дитячий стоматолог знає це не з чуток. У клініці «My Smile» щоденний прийом діток веде фахівець Тетяна Сніжко. Незважаючи на свій молодий вік, доктор має великий досвід в лікуванні молочних зубів, профілактики карієсу, пульпіту та інших проблем. Крім того, Тетяна – хороший дитячий стоматолог, який займається виготовленням брекет-систем і різних конструкцій для корекції прикусу.

У 2020 році Тетяна Сніжко пройшла Тренінг «Стоматологічне лікування дітей з розладами аутистичного спектру» і тепер активно допомагає дітям з порушенням соціальної адаптації. Записатися на прийом до дитячого стоматолога з Ірпеня, Бучі, Києва або іншого міста можна прямо на сайті або по телефону.

Як вибрати стоматологічну клініку в Києві?

Як вибрати стоматологічну клініку в Києві?

У Києві та Київській області велика кількість стоматологий. Як вибрати стоматологічну клініку і не прогадати?

 • Спирайтесь не на «престиж», а на конкретного стоматолога/стоматологів;
 • Дізнайтеся, яке обладнання встановлено в клініці – сучасне або часів СРСР;
 • Як в клініці відносяться до санітарного та епідеміологічного режиму;
 • Уточніть, чи є гарантія на пломби, коронки, знімні протези та інші конструкції;
 • Почитайте відгуки на міських сайтах;
 • Вивчіть прайс – ціни грають важливу роль;
 • Сходіть на пробну консультацію.

Краща стоматологія в Києві

«My Smile» – одна з кращих стоматологій в Київській області. Наша команда складається з ентузіастів, які готові вирішити будь-яку стоматологічну проблему швидко, якісно і за приємною ціною. Керівник клініки Ірина Дегтяр успішно направляє кожного співробітника в потрібне русло і в той же час активно допомагає пацієнтам справитися з зубними проблемами.

Щодня в клініці приймають: стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург, ортодонт, ортопед, а також кращий дитячий стоматолог в Ірпені. «My Smile» – це велика сім’я, яка використовує комплексний підхід в лікуванні зубів у дорослих і дітей, кожен фахівець безперервно підвищує свої навички, щоб у будь-якій ситуації бути готовим прийти на допомогу пацієнтові.

Краща стоматологія в Києві

Часто задавані питання про найкращого стоматолога Києва

 • ➔ Яка стоматологія краще: приватна чи державна?

  На сьогоднішній день приватні стоматології пропонують більш високий рівень сервісу, показують кращу клієнтоорієнтованість і оснащені більш сучасним обладнанням.

 • ➔ Які ознаки хорошого стоматолога?

  Хороший стоматолог повинен володіти всіма стандартними навичками надання допомоги, бути «майстром» в певному напрямку, постійно розширювати свої знання, переймаючи досвід колег, у тому числі іноземних, і завжди з розумінням ставитися до проблеми пацієнта.

 • ➔ Хто кращий стоматолог Києва ?

  Кращий стоматолог Києва - досить гучне, і не завжди виправдане звання. Кращі лікарі стоматологи ті, хто щодня працює з пацієнтами, ніколи не відмовляє в складних випадках, вчиться на своїх і чужих помилках, прекрасно володіє не тільки інструментом, але також є і хорошими психологами.

 • ➔ Яка найкраща стоматологія в Ірпені?

  «My Smile» - однозначно, краща стоматологія в Києві (Ірпені). Ми пропонуємо повний спектр послуг, завжди знаходимо індивідуальний підхід до проблеми пацієнта, регулярно навчаємося новому і не завищуємо вартість процедур.

 • ➔ Порадьте стоматолога для дитини?

  Тетяна Сніжко - головний дитячий стоматолог «My Smile». Доктор займається лікуванням карієсу, пломбуванням зубів, лікуванням кореневих каналів, запальних захворювань порожнини рота, відбілюванням та іншими процедурами.