Лікування зубів при діабеті

Чому виникає випадання зубів при цукровому діабеті. Що потрібно знати про лікування зубів при цукровому діабеті. Лікування ясен при цукровому діабеті. Видалення зуба при цукровому діабеті. Що потрібно знати про протезування зубів при цукровому діабеті. Як ставляться імпланти зубів при діабеті.

Важливо знати

Люди з діабетом частіше стикаються з різними проблемами із зубами та порожниною рота. Щоб запобігти ряду стоматологічних недуг, важливо застосовувати профілактичні заходи та відповідально ставитися до питань гігієни. Лікування зубів при цукровому діабеті та від фахівця вимагає дотримання низки правил та рекомендацій.

Консультація всього від 250 грн.

Записатись

Лікування зубів при діабеті в клініці "МайСмайл"

Лікування зубів при діабеті в клініці

Люди з діабетом частіше стикаються з різними проблемами із зубами та порожниною рота. Щоб запобігти ряду стоматологічних недуг, важливо застосовувати профілактичні заходи та відповідально ставитися до питань гігієни. Лікування зубів при цукровому діабеті та від фахівця вимагає дотримання низки правил та рекомендацій.

Чому виникає випадання зубів при цукровому діабеті

Втрата зубів є поширеною проблемою у людей із діабетом. Причиною цього може бути:

 • Погане кровопостачання у яснах.
 • Зниження вироблення слини, через що в ротовій порожнині збільшується кількість бактерій.
 • Підвищений рівень глюкози, що також впливає поширення інфекцій.
 • Уповільнене загоєння ран, що провокує ускладнення та випадання зубів при цукровому діабеті.
 • Ослаблений імунітет.

Руйнування зубів при цукровому діабеті – досить поширене явище. Воно пов’язані з комплексом чинників, тому підтримки здоров’я ротової порожнини важливо як регулярно відвідувати стоматолога, а й підтримувати загальний стан здоров’я та контролювати рівень цукру на крові.

Стоматологи My Smile мають досвід роботи з пацієнтами із цукровим діабетом. На сучасному обладнанні в Ірпені вони проводять діагностику та лікування зубів при діабеті 1 та 2 типу. Звертайтеся до нашої клініки, і фахівці нададуть кваліфіковану допомогу і на ранніх стадіях недуги, і при тяжких випадках.

Чому виникає випадання зубів при цукровому діабеті

Що потрібно знати про лікування зубів при цукровому діабеті

Щоб лікування було ефективним та не було ускладнень, необхідний грамотний підхід:

 • Лікування зубів при діабеті потребує постійного контролю рівня цукру. За дуже високих показників загоєння відбуватиметься повільно і підвищиться ризик інфекцій.
 • При тяжкому перебігу недуги стоматологи Май Смайл рекомендують пацієнтам проконсультуватися з ендокринологом та, за необхідності, скоригувати лікування.
 • Лікування зубів при цукровому діабеті також вимагає особливої уваги до підбору ліків: анестезії, знеболюючих, антибіотиків та ін.
 • Щоб рани гоїлися швидше, потрібно суворо дотримуватися приписів лікарів, дотримуватись правил гігієни і не пропускати контрольні огляди.

Лікування ясен при цукровому діабеті

Хоч би якою була стоматологічна проблема, вирішувати її потрібно комплексно. Пацієнтам із схильністю до запалень та уповільнених процесів загоєння рекомендовані регулярні професійні чищення. Це допоможе уникнути складного лікування ясен при цукровому діабеті. Іноді, щоб запобігти поширенню інфекції, лікарі призначають антибіотики.

Видалення зуба при цукровому діабеті

Видалення зуба при цукровому діабеті

Перед тим, як проводити маніпуляції, стоматолог повинен переконатися у нормальному рівні цукру на крові пацієнта. Лікар збирає анамнез і дізнається, які ліки приймає хворий. Далі видалення зуба при цукровому діабеті відбувається за такою схемою:

 1. Робиться місцева анестезія.
 2. Видаляється зуб. Лікування зубів при діабеті потребує професіоналізму та точності. Фахівець робить все можливе, щоб мінімізувати травмування навколишніх тканин.
 3. Зупиняється кровотеча.
 4. Стоматолог дає інструкції з догляду за раною та виписує препарати, що прискорюють загоєння.

Лікування зубів при цукровому діабеті після проведення процедур спочатку може вимагати регулярних оглядів, щоб запобігти або вчасно зупинити процес ускладнень.

Що потрібно знати про протезування зубів при цукровому діабеті

Як і у випадку з видаленням, тут важливо серйозно ставитись до анамнезу пацієнта: не допускати поширення інфекції, мінімально пошкоджувати ясна, стежити за рівнем цукру, грамотно підбирати препарати.

Перед процедурою протезування зубів при цукровому діабеті проводиться професійне чищення та видаляється наліт. Також необхідно усунути всі запальні процеси в порожнині.

Імпланти зубів при діабеті ставляться під місцевою анестезією, а післяопераційний догляд такий самий, як після видалення зуба: прийом протизапальних засобів і суворе дотримання правил гігієни.

Що потрібно знати про протезування зубів при цукровому діабеті

Як ставляться імпланти зубів при діабеті

Протезування зубів при діабеті включає наступні етапи:

 1. Консультація, огляд та планування лікування.
 2. Підготовка до протезування: чищення зубів, лікування ясен.
 3. Введення анестезії, підготовка кісткової тканини, встановлення імпланту.
 4. Остеоінтеграція та загоєння.
 5. Встановлення абатменту та постійної коронки.

У My Smile в Ірпені ви можете отримати детальну консультацію щодо профілактики, лікування та догляду за зубами при діабеті. У нас працюють досвідчені фахівці та хірурги, які в індивідуальному порядку підберуть для вас ефективне лікування. 

Ми пропонуємо безкоштовну консультацію, доступні ціни в Україні та стоматологічні послуги на новітньому обладнанні та по сучасним методикам. У нас також працюють дитячі стоматологи, які вміють знайти підхід до дитини та створити для неї максимально комфортні умови.

Поширені запитання:

 • Наскільки небезпечним є видалення зубів при цукровому діабеті 2 типу?

  Є небезпека через ризик повільного загоєння та інфекцій, тому важливо стежити за рівнем цукру та дотримуватися рекомендацій лікаря.

 • Чи довго приживається імплант при діабеті?

  У пацієнтів з діабетом він зазвичай приживається трохи довше, але це не несе небезпеки.

 • Чи можлива імплантація зубів при цукровому діабеті 1 типу?

  Так, лікарі Май Смайл в Ірпені проводять протезування пацієнтів з діабетом 1 та 2 типів. У деяких випадках може знадобитися консультація ендокринолога.

 • Я можу отримати онлайн консультації?

  Щоб лікар зміг підібрати ефективне для вас лікування, потрібен огляд та ваша присутність у клініці в Ірпені. Онлайн фахівець зможе розповісти лише загальні факти.

 • Як записатися на прийом до стоматолога у My Smile?

  Записатися до лікаря My Smile можна телефоном або на сайті.