Кольорові пломби для дітей

Що робити, якщо дитина боїться стоматолога? Дитячі кольорові пломби

Важливо знати

Діти найчастіше бояться стоматолога, це може бути пов'язано з попереднім досвідом лікування або зі стресом на тлі зубного болю. Впоратися зі страхом походу до стоматолога можна декількома способами, один з них - кольорові пломби. Різнобарвні пломби для дітей - простий, але дуже ефективний спосіб, коли малюк плаче, і зовсім не хоче відвідувати лікаря. У Вашої дитини болить зуб? Це може бути карієс, і «My Smile» пропонує вирішити відразу 2 проблеми - вилікувати зуб і при цьому не викликати стрес у дитини. Записати дитину на консультацію до стоматолога в Ірпені можна з будь-якого міста Київської області (Буча, Гостомель, Ворзель, Київ та інших). Вартість кольорової пломби залежить від матеріалу і ступеня руйнування зуба.

Консультація всього від 200 грн.

Записатись

Що робити, якщо дитина боїться стоматолога?

Що робити, якщо дитина боїться стоматолога?

Страх стоматолога – дуже поширене явище, впоратися з цим буває не так просто, як здається на перший погляд. Діти часом влаштовують справжні істерики, не даючи лікарю доторкнутися до зуба. Для 3-4-річної дитини зовсім незрозуміло, навіщо стороння людина в дивному одязі засовує йому в рот страшні жужжалки.

Як не боятися стоматолога дітям?

 1. Познайомте малюка зі стоматологом якомога раніше, поясніть йому, чим саме займається лікар, чому потрібно піклуватися про свої зубки, чому важливо дотримуватися гігієни;
 2. Якщо у дитини з’явилися проблеми з зубами, не відкладайте похід до стоматолога, чим сильніше болять зуби, тим більше малюк буде боятися лікаря;
 3. Виберіть клініку, в якій працює досвідчений стоматолог, почитайте відгуки в інтернеті, порадьтеся з близькими;
 4. Використовуйте заохочення – якщо Ваш малюк погодився лікувати зубки, пообіцяйте йому невеликий презент, це замотивує його в майбутньому;
 5. Розкажіть, що є різнокольорові пломби для лікування карієсу – яким би дивним цей варіант не здавався дорослому, діти з особливим інтересом ставляться до кольорових зубів, метод перевірений роками і реально працює.

Як лікувати зуби дитині, якщо вона боїться?

З нашого боку ми гарантуємо максимально лояльний підхід до підготовки дитини до лікування. Дитячий стоматолог «My Smile» завжди знайде потрібні слова, які усунуть атмосферу «страшного» свердління зубів і все пройде в режимі гри. Участь батьків у процесі дуже важлива, підтримайте дитину теплими словами, розкажіть, що це зовсім не боляче і не небезпечно. У таких випадках ми також рекомендуємо кольорові пломби для дітей. Давайте розглянемо, про що йде мова.
Як лікувати зуби дитині, якщо вона боїться?

Дитячі кольорові пломби

Під час лікування карієсу і його ускладнень дорослі налаштовані максимально приховати наявність пломби, діти ж, навпаки, зацікавлені в зворотному. Вони люблять яскраві кольори і з радістю розглядають свої зубки вранці перед дзеркалом.

Кольорова пломба – це по суті звичайнісінька пломба, пофарбована спеціальним барвником. Вони можуть складатися з різних композитних матеріалів і на 100% виконують свою головну функцію – захист зуба і пульпи від руйнування і інфекції.

У деяких випадках, на пломби наносять різні малюнки – квіти, хмарки, кружечки і багато іншого. Ви здивуєтеся, наскільки сильний захват у дитини викличе така пломба. Ми встановлюємо різнокольорові пломби практично будь-якого відтінку, про найбільш популярні кольори розповімо далі. Ціна установки кольорової пломби в Києві (Ірпені) розраховується індивідуально під час процедури.

Синя пломба

Синя пломба
Синій – найпопулярніший колір в світі, він символізує спокій, довіру, асоціюється у малюка з чимось добрим. Сині пломби ми ставимо регулярно, діткам також подобається комбінувати цей колір з іншими відтінками.

Жовта пломба на зубі

Кольорові пломби для дітей жовтого кольору – це символ сонця, тепла і затишку. Цей відтінок також часто вибирають малюки, вони люблять похвалитися пломбою перед однолітками в дитячому садку або школі.

Чорні пломби

Чорна зубна пломба – рідкісний випадок. Зазвичай діти просять поставити ці пломби, щоб здаватися «крутіше», бути схожим з якимось персонажем з мультика або фільму. Чорні пломби на зубах часто виглядають, м’яко кажучи, дивно, але тут важливий результат – психологічне здоров’я дитини.

Біла пломба

Білі пломби ставляться більш старшим дітям – 7-9 років, яким просто важливо бачити, що саме зробив стоматолог. Їх вже не так приваблюють червоно-жовті зуби, а необхідність похвалитися пломбою перед друзями пропадає.

Різнобарвні пломби для дітей в Ірпені

Якщо Ваша дитина боїться стоматолога, запропонуйте їй лікувати зубки за допомогою кольорових пломб. Цей варіант 100% зацікавить малюка, заспокоїть і підвищить її довіру до лікаря. Стоматологи «My Smile» ставлять кольорові пломби діткам з усієї Київської області, до нас приїжджають з Бучі, Києва, Ворзеля і багатьох інших міст. Дитячий стоматолог клініки має великий досвід спілкування з маленькими пацієнтами та здатний перетворити процедуру лікування зубів в своєрідну гру. Записатися на прийом здійснюється через сайт або по телефону. Вартість пломби розраховується стоматологом, виходячи з матеріалу і обсягу роботи.
Різнобарвні пломби для дітей в Ірпені

Часто задавані питання

 • ➔ Дитина до істерики боїться лікувати зуби, що робити?

  Якщо дитина боїться лікувати зуби, потрібно максимально спокійно провести з ним бесіду, розповісти про наслідки відмови від лікування, використовувати метод заохочення, розповісти про існування яскравих кольорових пломб.

 • ➔ Чим кольорові пломби відрізняються від звичайних?

  У медичному плані кольорові пломби нічим не відрізняються від звичайних. Їх головне завдання - привернути увагу дитини і вберегти її від негативних емоцій.

 • ➔ Як довго пломба зберігає свій колір?

  Кольорові пломби зберігають свій колір до моменту випадання зуба або самої пломби, барвник не вимивається і не забарвлює сусідні зуби.

 • ➔ Як доглядати за кольоровою пломбою після установки?

  Після установки кольорової пломби потрібно дотримуватися рекомендацій стоматолога: деякий час уникати сильного жувального навантаження, занадто холодної або гарячої їжі, регулярно відвідувати стоматолога для профогляду.

 • ➔ Яка ціна кольорової пломби для дитини?

  Ціна різнобарвної пломби залежить від обраного Вами матеріалу і вираженості карієсу або його ускладнень. Індивідуальний розрахунок Ви можете отримати під час консультації у стоматолога.