Капи для вирівнювання зубів

Що потрібно знати про капи для вирівнювання прикусу. Капа для виправлення прикусу: зручний та ефективний спосіб отримання красивої усмішки. Як виготовляються капи для вирівнювання прикусу. Як формується вартість капи для вирівнювання зубів. Замовити капу для вирівнювання зубів MySmile. Вартість капи для виправлення прикусу у Май Смайл в Ірпені.

Важливо знати

Завдяки сучасним методам лікування та інноваційним технологіям вирішення низки стоматологічних питань перестає приносити дискомфорт. Щоб скоригувати розташування зубів, використовується капа для виправлення прикусу. Розглянемо її ефективність, переваги, різновиди та ціну докладніше.

Консультація всього від 250 грн.

Записатись

Капи для вирівнювання зубів в клініці "МайСмайл"

Капи для вирівнювання зубів в клініці

Завдяки сучасним методам лікування та інноваційним технологіям вирішення низки стоматологічних питань перестає приносити дискомфорт. Щоб скоригувати розташування зубів, використовується капа для виправлення прикусу. Розглянемо її ефективність, переваги, різновиди та ціну докладніше.

Що потрібно знати про капи для вирівнювання прикусу

Ці інноваційні вироби одягаються прямо на зуби, тому виконані з м’якого, гнучкого матеріалу. Капа для вирівнювання щелепи часто виступає більш щадною заміною традиційних брекет-систем та інвазивних методів. здійснюючи постійний легкий тиск на зуби, вона коригує їхню позицію та вирівнює прикус.

Капа для виправлення щелепи може бути виконана індивідуально під пацієнта. В цьому випадку вона ідеально “сидітиме” і не доставить дискомфорт власнику. Замовити капу для вирівнювання зубів варто і для того, щоб досягти бажаних результатів за короткий термін. Також сучасні можливості дозволяють замовити ортодонтичний пристрій для різних груп населення – дітей, підлітків, молодих людей, пацієнтів середнього та старшого віку.

Що потрібно знати про капи для вирівнювання прикусу

Капа для виправлення прикусу: зручний та ефективний спосіб отримання красивої усмішки

Вирішивши замовити капу для вирівнювання зубів, варто враховувати, що ефективність цього методу залежить від ряду факторів: якості матеріалу капи, термінів носіння виробу, можливості регулярного контролю стоматолога і навіть професійного рівня клініки, в якій спостерігається пацієнт.

Як працює індивідуальна капа для виправлення прикусу у дорослих

Щільно прилягаючи до зубів, капа створює на них постійний та контрольований тиск, переміщуючи їх у потрібному напрямку. Саме тому задля досягнення бажаного результату фахівці радять замовляти зубні капи для виправлення прикусу під індивідуальні параметри. Це не просто більш комфортний у носінні спосіб, але й правильніший та ефективніший. Саме індивідуальна капа для виправлення прикусу задасть зубам потрібний напрямок та скоригує прикус.

Вирівнювання зубів за допомогою кап: переваги методу

Такий спосіб лікування користується великою популярністю у пацієнтів клініки MySmile в Ірпені завдяки наступним аспектам:

 • Комфорт. Як ми говорили раніше, капа для випрямлення зубів не викликає дискомфорту. Це особливо важливо для дітей або пацієнтів із низьким больовим порогом.
 • Дискретність. Капа для зубів, що вирівнює, непомітна в повсякденному житті, тому її можна носити на роботу, прогулянку, ділові зустрічі, не боячись привертати увагу до існуючої проблеми.
 • Ефективність. Постійний легкий тиск на зуби сприяє швидкій корекції прикусу. Капи для вирівнювання зубів застосовуються для розширення дуги та створення додаткового простору при перехресному, відкритому, глибокому прикусі, кривошиї та аномаліях росту щелепи.
 • Зручність. З виробом легко поводитися. Капа для виправлення прикусу у дорослих та дітей легко надягається та знімається, вона не потребує складного догляду.
 • Можливість контролю. Пацієнтам, які використовують капи для вирівнювання зубів, рекомендовано регулярно відвідувати стоматолога. Фахівець стежитиме за процесом вирівнювання та, за необхідності, його коригуватиме.

Дитяча капа для вирівнювання зубів – м’яке та делікатне лікування для найменших пацієнтів Май Смайл

Коли зуби ростуть, а щелепа тільки формується, виправлення дефектів має бути особливо ретельним та професійним. Дитяча капа для виправлення прикусу виготовляється із м’яких, гнучких, міцних матеріалів. Вона безпечна для ротової порожнини та організму, а також не зміщується при використанні. Дитяча капа для вирівнювання зубів має ті ж переваги, що і доросла. Фахівці виготовляють якісні вироби за індивідуальними параметрами маленьких пацієнтів.

Капа дитяча для виправлення прикусу – це сучасний спосіб подбати про усмішку з раннього віку. На відміну від інших болючих та інвазивних процедур, він забезпечить комфортне лікування без відчуттів дискомфорту.

Як виготовляються капи для вирівнювання прикусу

Як виготовляються капи для вирівнювання прикусу

Процес створення виробу не можна назвати простим, адже він включає кілька етапів і вимагає від фахівця уважності та професійного підходу. Зубні капи для виправлення прикусу виготовляються за такою схемою:

 1. Під час консультації фахівець визначає, чи можна вирішити проблему пацієнта цим методом, чи пропонує альтернативне лікування.
 2. Виправлення прикусу капами вимагає точного відображення прикусу. Для цього стоматолог бере його відбиток або на 3D-сканер створює цифрову модель.
 3. Фахівці роблять модель прикусу пацієнта, після чого виготовляється капа для випрямлення зубів
 4. Готовий виріб додатково обробляється та коригується.
 5. Капа для прикусу віддається пацієнту, і стоматолог проводить інструктаж щодо її використання.

Вирівнююча капа для зубів: рекомендації щодо догляду

Поводження з готовим виробом не потребує складних маніпуляцій. Достатньо:

 • Щоденного чищення з використанням прохолодної води, м’якої щітки та спеціального очищувального розчину для кап.
 • Безпечне зберігання – капи для вирівнювання прикусу слід носити у захисному футлярі.
 • Регулярні перевірки стану виробу у стоматолога. Капа для вирівнювання щелепи з часом може стиратися або пошкоджуватися. Фахівець визначить, що необхідно у конкретному випадку – регулювання чи заміна.

Як формується вартість капи для вирівнювання зубів

Ціна на таку послугу варіюється в залежності від низки факторів:

 • Загальна складність випадку та індивідуальних потреб пацієнта. В одних людей вирівнювання зубів капами може бути тривалим та інтенсивним, в інших швидким та порівняно простим.
 • Пацієнту можуть знадобитися додаткові консультації, рентгенівські знімки, перевірки – це збільшує вартість капи для вирівнювання зубів.
 • Використовуваних матеріалів та застосовуваних технологій у процесі виготовлення виробу.
 • На вартість капи для вирівнювання зубів впливає кваліфікація стоматолога та рівень медичного закладу, де проводиться лікування.
 • Вартість капи для виправлення прикусу також залежить від розташування клініки. У різних регіонах України ціна за оренду приміщень, заробітну плату персоналу, комунальні послуги відрізняється.
Як формується вартість капи для вирівнювання зубів

Замовити капу для вирівнювання зубів MySmile

Виготовлення капи та контроль за лікуванням ви можете довірити досвідченим фахівцям клініки My Smile в Ірпені. Вони детально вас проконсультують, виготовлять якісний продукт під ваші потреби та стежитимуть за процесом лікування. Клініка гарантує:

 • якісну та кваліфіковану медичну допомогу;
 • якісні капи для вирівнювання зубів, ціна яких доступна для середньої сім’ї;
 • безкоштовну консультацію;
 • капи для зубів для вирівнювання із гіпоалергенних безпечних матеріалів;
 • швидкий запис до фахівця за 2 хвилини.

Вартість капи для виправлення прикусу у Май Смайл в Ірпені

Точну ціну на послугу MySmile назве наш стоматолог вже на першій консультації. Щоб визначити вартість роботи, йому потрібно визначити стан зубів і переконатися, що вирівнювання зубів за допомогою кап буде ефективним методом лікування. Записатися на консультацію можна онлайн або за телефоном, вказаним у розділі контакти.

Поширені запитання:

 • З яких матеріалів краще замовляти капи для виправлення прикусу?

  Переважно вибирати зубні капи для вирівнювання зубів із безпечних та гіпоалергенних матеріалів, таких як медичний силікон або поліуретан, щоб уникнути подразнень та алергічних реакцій.

 • У вартість капи для виправлення прикусу входить рентгенівський знімок?

  Капа для виправлення прикусу у дорослих оплачується окремо від інших процедур клініки. Рентгенівська фотографія – це додаткова процедура.

 • Як зрозуміти, що настав час заміни капи для зубів для вирівнювання?

  Якщо капа для виправлення щелепи перестала триматися на зубах, зносилася, стала менш прозорою, викликає дискомфорт, зверніться до стоматолога для її заміни. Замовити капу для вирівнювання можна в Май Смайл.

 • Як довго відбувається вирівнювання зубів капами?

  Якщо вам знадобилася капа для зубів, вирівнювання в середньому займає від кількох місяців до кількох років.

 • Капа для вирівнювання зубів для дітей – це безпечно?

  Дитяча капа для вирівнювання зубів виготовляється із абсолютно безпечних для дитини матеріалів. Контролювати процес лікування в Ірпені можна під наглядом стоматологів Май Смайл.