Капа після брекетів

Чи обов'язково носити капу після брекетів, чи навіщо потрібна капа для брекетів. Скільки носиться капа після зняття брекетів. Капа після брекетів на ніч. Капа на брекети – як її доглядати? Виготовлення капи після брекетів в Ірпені. Капа для зубів після брекетів – ціна у My Smile.

Важливо знати

Ортодонтичне лікування у багатьох асоціюється з тривалим процесом та багаторазовим відвідуванням лікаря. Справді, виправити становище зубів – непросте завдання, яке потребує високого професіоналізму від ортодонту та виконання рекомендацій від пацієнта.

Консультація всього від 250 грн.

Записатись

Капа після брекетів від MySmile

Капа після брекетів від MySmile

Ортодонтичне лікування у багатьох асоціюється з тривалим процесом та багаторазовим відвідуванням лікаря. Справді, виправити становище зубів – непросте завдання, яке потребує високого професіоналізму від ортодонту та виконання рекомендацій від пацієнта.

Один із етапів корекції прикусу – носіння капи після брекетів (іноді її називають капа для брекетів). У клініці My Smile в Ірпені виготовляють капи для брекетів індивідуально під анатомію пацієнта.

Ми використовуємо тільки найкращі матеріали та сучасні технології для успішного ортодонтичного лікування та можемо гарантувати вам гарну усмішку!

Чи обов'язково носити капу після брекетів, чи навіщо потрібна капа для брекетів

Корекція прикусу ортодонтичними конструкціями передбачає механічне усунення зубних одиниць у потрібному напрямку. Весь процес зазвичай займає 1-2 роки, у складних випадках – довше.

Коли ортодонт досяг необхідного результату за допомогою брекет-системи, в гру входить ретенційна капа для брекетів. Вона є подібністю накладки на зуби з полімерного матеріалу.

Чи обов’язково носити капу для брекетів? Так!

  Вона виконує низку важливих функцій:

 • Фіксація зубів у встановленому положенні;
 • Звільнення від больових відчуттів (бо зуби намагатимуться якийсь час рухатися у зворотному напрямку);
 • Зняття навантаження із тканин пародонту.

Простими словами, капа після брекетів закріплює отриманий ефект лікування та знижує ризик повторного викривлення зубів у період пасивної ретенції.

Чи обов'язково носити капу після брекетів, чи навіщо потрібна капа для брекетів

Скільки носиться капа після зняття брекетів

Капа для зубів після брекетів, згідно з останніми міжнародними рекомендаціями, носиться у 2 рази більший термін, ніж були встановлені брекети. Наприклад, якщо брекет-система коригувала прикус 1,5 року, значить капа на зуби після брекетів одягається на 3 роки.

У реальній клінічній ситуації ортодонт визначає терміни носіння індивідуально, враховуючи:

 • Характер та ступінь порушення прикусу;
 • Вік;
 • Швидкість руху зубів;
 • Наявність додаткових ризиків;
 • Індивідуальна анатомія пацієнта.

Прозора капа після брекетів виглядає естетично, не викликає фізичного дискомфорту та гарантує гарний результат лікування, тому пацієнти без проблем використовують її рутинно.

Капа після брекетів на ніч

Капа після брекетів на ніч

Нічна капа після брекетів – так часто називають цю ортодонтичну конструкцію наші пацієнти. Деякі плутають їх із аналогічними капами для відбілювання зубів. У більшості випадків ортодонт дійсно рекомендує вдягати капу вночі, а також у перші 2 години після пробудження. Капа на ніч після брекетів надягає після ретельної гігієни, про яку докладно розповідає ортодонт на консультації.

Капа на брекети – як її доглядати?

Ортодонтична капа після брекетів, як і будь-які інші конструкції, збільшує ризик розмноження бактерій. Тому потрібна ретельніша гігієна порожнини рота і самої капи.

Рекомендації від My Smile:

 • Перед тим як одягнути капу, а також після знімання ретельно обробіть її спеціальними засобами, які призначить лікар;
 • Зуби необхідно чистити не менше 3 хвилин, користуватися зубною ниткою та ополіскувачем для ротової порожнини;
 • Капа на брекети добре чиститься щіткою, можна використовувати зубну пасту для видалення нальоту та інших забруднень;
 • У встановлений лікарем термін проходьте профілактичний огляд, щоб переконатися в ефективності капи, виключити її деформацію.

Якщо у вас сильно болять зуби від капи після брекетів або ви помітили механічний дефект конструкції, краще відразу відвідати ортодонта, щоб швидко виправити положення.

Виготовлення капи після брекетів в Ірпені

Виготовлення капи для брекетів пропонують спеціалісти My Smile. У нашій клініці в Ірпені використовуються найсучасніші варіанти ортодонтичних конструкцій, доступних в Україні.

Капа для брекетів у травні Смайл виготовляється в зуботехнічній лабораторії за індивідуальним відбитком за допомогою 3D-моделі. Такий підхід дає можливість забезпечити 100% прилягання капи до зубів, відсутність усунення, больовий синдром та інші проблеми.

Капа після зняття брекетів одягається зазвичай того ж дня, графік носіння лікар підбирає індивідуально, а також дає інші рекомендації.

Переваги ретенційної капи My Smile:

 • 100% безпечний матеріал;
 • Висока міцність та зносостійкість;
 • Повна анатомічна відповідність зубному ряду;
 • гіпоалергенність;
 • Розумна ціна.
Виготовлення капи після брекетів в Ірпені

Капа для зубів після брекетів – ціна у My Smile

Ціна на капу після брекетів My Smile розраховується виходячи з розміру, матеріалу, складності виготовлення та інших конструкцій. Дізнатися підсумкову вартість можна у процесі консультації ортодонту!

Вам потрібна капа після брекетів? Запишіться на консультацію до фахівця Май Смайл онлайн на сайті або зателефонуйте оператору колл-центру!

Поширені запитання:

 • Чи потрібна капа після брекетів у всіх випадках лікування?

  Так, якщо не носити капу після брекетів, зберігається високий ризик, що зуби повторно скривляться.

 • Чи можна носити капи для зубів після брекетів лише вночі?

  Графік носіння капи визначає лікар індивідуально під пацієнта, здебільшого конструкція дійсно носиться вночі.

 • Капа після брекетів не щільно прилягає, що робити?

  У такій ситуації варто відразу звернутися до ортодонту, оскільки капа може виконувати свої функції.

 • Як часто змінюється капа для брекетів?

  Ретенційна капа замінюється при деформації та зношуванні приблизно раз на 3-6 місяців.

 • Скільки коштує індивідуальна капа після брекетів?

  Ціна ретенційної капи залежить від матеріалу та складності виготовлення. Остаточний прайс можна дізнатися під час консультації ортодонту My Smile.