Капа від бруксизму

Що таке капа для сну та як вона допомагає захистити зуби. Капа для розслаблення щелепи: основні переваги. Виготовлення капи від бруксизму: 5 ключових етапів. Індивідуальна капа від бруксизму – у чому її переваги. Капа для розслаблення щелепи: на що звернути увагу при виборі виробу. Замовити капу від бруксизму в клініці MySmile.

Важливо знати

Бруксизмом називають медичний стан, при якому людина мимоволі скрегоче зубами уві сні. Причинами проблеми можуть бути неправильний прикус, стрес, тривожність або інші фактори, а одним із найпоширеніших методів лікування є капа для зубів на ніч від бруксизму. Виступаючи бар'єром між верхньою та нижньою щелепою, накладка зменшує знос емалі та робить сон у рази більш комфортним.

Консультація всього від 250 грн.

Записатись

Капа від бруксизму в клініці "МайСмайл"

Капа від бруксизму в клініці

Бруксизмом називають медичний стан, при якому людина мимоволі скрегоче зубами уві сні. Причинами проблеми можуть бути неправильний прикус, стрес, тривожність або інші фактори, а одним із найпоширеніших методів лікування є капа для зубів на ніч від бруксизму. Виступаючи бар’єром між верхньою та нижньою щелепою, накладка зменшує знос емалі та робить сон у рази більш комфортним.

Що таке капа для сну та як вона допомагає захистити зуби

Нічний скрегіт може спровокувати пошкодження та деформацію емалі, неприємні відчуття в щелепі, головний біль, тому проблема потребує негайного лікування. Капа для зубів від бруксизму – сучасний ортодонтичний пристрій, який необхідно одягати на зуби перед сном. Він виготовлений із м’якого пластику та абсолютно нешкідливий для організму.

Нічна капа від бруксизму рекомендується:

 • Для захисту зубів. Вона мінімізує їх контакт і значно знижує ризик зносу емалі.
 • Щоб розслабити щелепу. Капа для сну знижує напругу, через що зменшується частота та інтенсивність скрегітання. Вона також допомагає запобігти болю в шиї, щелепі та голові.
 • Капа зубів для сну використовується для підтримки правильного прикусу. Така фіксація дозволяє зберегти положення зубів.
 • Нічна капа для розслаблення м’язів – це ефективний та безболісний спосіб боротьби з бруксизмом. Вона лікує, запобігає низці стоматологічних неприємностей та забезпечує здоровий спокійний сон.
Що таке капа для сну та як вона допомагає захистити зуби

Капа для розслаблення щелепи: основні переваги

М’яка пластикова накладка амортизує силу ударів та тертя, запобігає прямому контакту між зубами, знижує навантаження на м’язи. На цьому її переваги не закінчуються:

 • Вона може мати стандартний розмір або виготовлятись під задані параметри. Індивідуальна капа від бруксизму ідеально сидить та абсолютно комфортна.
 • Нею зручно користуватися: легко вдягати, знімати та мити. Вона не створює обмежень під час сну.
 • Капа від скреготу зубів підходить дорослим, літнім та дітям. Вона не протипоказана людям, які мають проблеми з щелепно-лицьовим апаратом.

Якого догляду вимагає капа для сну від бруксизму

Щоб ортодонтичний аплікатор служив довго, з ним потрібно правильно поводитися. Капа від скрипу зубів не потребує складного догляду – достатньо щоденного очищення, застосування м’яких доглядових засобів, регулярного оновлення. Якщо капа для розслаблення щелепи зносилася, її варто замінити.

Докладніші поради ви зможете отримати у стоматолога під час консультації. Фахівці клініки MySmile в Ірпені надають пацієнтам докладний інструктаж щодо використання капи для розслаблення м’язів. Вони розкажуть, як її правильно вдягати та знімати, а також як її доглядати.

Чи бувають дитячі капи від бруксизму

Скрегіт зубів часто спостерігається у наймолодших пацієнтів нашої клініки. Для усунення цієї проблеми та профілактики ускладнень ми пропонуємо дитячі капи від бруксизму. Вони виготовляються з дуже м’яких та гнучких матеріалів, що комфортно прилягають до щелепи дитини. Такий захист дозволяє вберегти зростаючий організм від наслідків нічного скреготу у довгостроковій перспективі.

Дитячі капи від бруксизму також допомагають зубам та щелепі правильно формуватися. Пацієнти можуть скористатися стандартним аплікатором або замовити персоналізовану капу за зліпком зубів.

Виготовлення капи від бруксизму: 5 ключових етапів

Виготовлення капи від бруксизму: 5 ключових етапів

Створення ортодонтичного аплікатора вимагає професійного підходу й може змінюватись в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта. Виготовлення капи від бруксизму включає п’ять етапів:

 1. Консультації. Стоматолог оцінює стан зубів та щелепи, визначає необхідність застосування аплікатора.
 2. Відбиток. Виготовлення капи від бруксизму в індивідуальному порядку вимагає зняття зліпків зубів пацієнта. Тоді виріб буде найбільш ефективним та комфортним.
 3. Виготовлення. Фахівці приступають до створення капи для лікування бруксизму за відбитком, що вийшов.
 4. Підганяння. Стоматолог коригує виріб для ідеального результату.
 5. Інструктаж. Пацієнт забирає капу від стирання зубів та отримує рекомендації щодо її використання.

Правильно виготовлений та скоригований виріб забезпечуватиме ефективний захист без відчуття дискомфорту.

Індивідуальна капа від бруксизму – у чому її переваги

Виріб, адаптований під унікальні особливості зубів та щелепи, має кілька ключових аспектів:

 • Він забезпечує максимальну ефективність у порівнянні зі стандартами варіантами.
 • Індивідуальна капа від бруксизму щільно прилягає, тому не зміщується під час сну.
 • Фахівець та пацієнт на етапі зняття відбитка можуть підібрати ступінь пружності або висоту.
 • Зубна капа від бруксизму довше прослужить, адже буде виготовлена з урахуванням стану зубів та щелепи, а також особливостей прикусу.
Індивідуальна капа від бруксизму – у чому її переваги

Капа для розслаблення щелепи: на що звернути увагу при виборі виробу

Замовляючи ортодонтичний аплікатор, зверніть увагу на його матеріал. Він повинен бути м’яким та гнучким, приємним для ясен. Капа від бруксизму не повинна викликати алергічних реакцій чи містити токсичні речовини.

Слідкуйте, щоб вона щільно прилягала та не викликала відчуття дискомфорту в яснах. Одночасно капа від стирання зубів має бути досить міцною, щоб забезпечити багаторазове використання. Вона повинна підтримувати щелепу у правильному положенні під час сну.

Також важливо заздалегідь подбати про те, щоб нічна капа для розслаблення м’язів легко чистилася та її можна було дезінфікувати. Щоб зупинитися на найкращому варіанті, довіряйте кваліфікованим стоматологам та враховуйте усі рекомендації фахівців.

Замовити капу від бруксизму в клініці MySmile

Спеціалісти Май Смайл виготовляють якісні нічні капи для зубів в Україні за доступною ціною. Наша клініка знаходиться в Ірпені та має великий досвід роботи із сучасними ортодонтичними конструкціями.

У MySmile ви можете отримати весь комплекс послуг: ми вас проконсультуємо, зробимо індивідуальний відбиток на 3D-моделі, а потім у зуботехнічній лабораторії буде виконана капа від бруксизму. Ми пропонуємо:

 • послуги висококваліфікованих спеціалістів в Ірпені;
 • капу для сну із безпечного, гіпоалергенного матеріалу;
 • міцні, але гнучкі та м’які вироби;
 • капу для розслаблення щелепи за антикризовою ціною;
 • безкоштовна консультація.

Щоб замовити капу від бруксизму в Ірпені, запишіться на консультацію до фахівця Май Смайл онлайн або за телефоном, вказаним на сайті.

Поширені запитання:

 • Що робити, якщо капа від скрегота зубів натирає?

  Якщо натирає капа від бруксизму, зверніться до стоматолога для корекції або заміни виробу.

 • Як довго виготовляється капа для сну від бруксизму?

  Капа при бруксизмі виготовляється від кількох днів до тижня. Точний термін вам назве фахівець My Smile.

 • Скільки коштує капа для зубів на ніч від бруксизму?

  Вартість виробу залежить від матеріалів, складності проблеми та прайсу клініки, в якій ви вирішили замовити капу від бруксизму. В Ірпені ви можете замовити виріб My Smile за демократичною ціною.

 • Чому краще індивідуальна зубна капа від бруксизму?

  Індивідуальна капа від скрипу зубів має 100% прилягання, не зміщується та не дає больовий синдром.

 • Чи часто міняється капа проти бруксизму?

  Капа щоб не скреготати зубами зазвичай змінюється раз на півроку-рік залежно від її зносу та стану.