Дистопія зуба

Дистопія зубів у дітей та дорослих. Дистопія зуба мудрості – що робити? Вирішення проблеми

Важливо знати

Кожен хоче мати голлівудську усмішку і міцне здоров'я ротової порожнини, але при цьому багато хто ігнорує проблеми, що виникають у період становлення прикусу. Однією з таких проблем є дистопія одного або кількох зубних одиниць, яку далі ми розглянемо більш детально. Дистопія позначається не тільки на зовнішньому вигляді людини, а й стає причиною не красивої посмішки, проблем із жуванням, дефектів мови тощо. Наша команда «My Smile» займається професійним лікуванням дистопії зубів у дітей та дорослих. Ми знаємо, як знайти правильний підхід до проблеми пацієнта і завжди налаштовані на максимально естетичний результат! Записатися до нас Ви можете у зручний для Вас час із будь-якого куточка Київської області (Київ, Буча, Ірпінь, Ворзель та інших міст).

Консультація всього від 200 грн.

Записатись

Дистопія зубів у дітей та дорослих

Дистопія зубів у дітей та дорослих

Дистопія зуба – це (у стоматології) неправильне становище однієї чи кількох зубних одиниць у зубному ряду. Проблема може бути чисто косметичною і не доставляти особливих проблем людині. Але якщо дистопований зуб постійно травмує слизову оболонку, викликає запалення, інфекції, впливає на прикус, то лікування краще починати відразу після того, як лікар повідомив Вам про діагноз.

У дітей дистопія зуба майже завжди розвивається ще внутрішньоутробно через:

 • Генетичні проблеми;
 • Інфекцій у мами;
 • Недостатню кількість вітамінів, мінералів.

Після народження дистопія зуба – це найчастіше результат постійного смоктання пальців, неправильного грудного вигодовування, травм, пізнього прорізування молочних зубів.

Якщо ми виявляємо у дорослого пацієнта дистопію зубів, то, швидше за все, в дитинстві його проблемі не надали належного значення і відмовилися від лікування.

Іноді трапляються особливі випадки дистопії, коли зуб повністю занурений у кістку і не прорізується (ретенція зуба). Лікування ретенованих зубів лише хірургічне!

Дистопія у стоматології – вирішення проблеми

Дистопія та ретенція зубів у хірургічній стоматології «My Smile» виправляється за допомогою найсучасніших методів, які доступні на сьогоднішній день.

 • Ортодонтичне лікування – встановлення спеціальних конструкцій на зуби: брекетів, пластин, коригувальних апаратів тощо. Лікування у ортодонта можливе у випадках невеликої дистопії, коли зуби ще рухливі – у дитячому та підлітковому віці. Термін корекції наш спеціаліст визначає індивідуально, зазвичай, це від 6 до 18 місяців;
 • Хірургічне лікування – видалення дистопованого (ретинованого) зуба. Стоматолог-хірург видаляє зуб при вираженій дистопії, коли ортодонтичне лікування не допомагає. Екстракцію також показано при зайвих (надкомплектних) зубах.
Дистопія у стоматології – вирішення проблеми

Дистопія зуба мудрості – що робити?

Стоматологи часто ставлять діагнози «Дистопія 38 зуба», «Дистопія 18 зуба» і т.д. Це означає, що у пацієнта неправильно розташовані один чи кілька зубів мудрості. Дистопія зуба мудрості створює ще більше проблем: швидко порушується прикус, з’являється біль і «клацання» в суглобах нижньої щелепи, може запалюватися трійчастий нерв.

Дистоповані та ретиновані зуби мудрості краще відразу видаляти, доки не розвинулися серйозні ускладнення. Видалення може бути простим або складним, для діагностики використовуємо рентген або комп’ютерну томографію.

У Вас дистопія зуба мудрості чи іншого зуба? Ми допоможемо Вам швидко і безболісно позбутися цієї проблеми раз і назавжди. Записатися на консультацію у «My Smile» у Києві (Ірпені) можна з будь-якого міста Київської області. Наша команда пропонує лише перевірені методи лікування та чесні ціни на всі послуги!

Часто задавані питання про дистопію зуба

 • ➔ Від чого виникає дистопія зубів?

  Дистопія та ретенція зубів може бути вродженою аномалією (генетичний дефект), або набутою патологією, пов'язаною з неправильним прикусом, шкідливими звичками, травмами тощо.

 • ➔ Чи обов'язково видаляти дистопований зуб?

  У дитячому та підлітковому віці дистопія зуба може бути усунена за допомогою ортодонтичних конструкцій (брекети). Визначити можливість ортодонтичного лікування може лише стоматолог після огляду пацієнта.

 • ➔ Як довго потрібно ходити із брекетами при дистопії зуба?

  Лікування дистопії зубів брекетами триває від 6 до 18 місяців (у середньому). Ефективність лікування залежить від тяжкості патології, віку та інших факторів.

 • ➔ Який лікар займається лікуванням дистопії зубів?

  Дистопія у стоматології – комплексна проблема. Залежно від локалізації дистопованого зуба, прикусу, віку лікування може займатися ортодонт, стоматолог-хірург та інші фахівці.

 • ➔ Яка ціна видалення дистопованого зуба в Ірпені?

  Актуальна вартість простого або складного видалення зуба в Києві (Ірпені) завжди доступна на нашому сайті в розділі «Ціни». Дізнатися більше про те, що входить у вартість тієї чи іншої послуги, можна в телефонному режимі у реєстратора клініки.  Доведіть, що ви людина, вибравши Літак.