Цирконієві коронки в «MySmile»

Коронки із цирконію: переваги. Термін служби цирконієвої коронки. Зубна коронка із цирконію: етапи встановлення.

Важливо знати

Цирконій у стоматології використовується досить давно та успішно. Цирконій у стоматології використовується як альтернатива кераміці та металокераміці: така коронка виглядає в рази природнішою і практично не підлягає зносу.

Консультація всього від 250 грн.

Записатись

Цирконієві коронки

Цирконієві коронки

Цирконієві коронки є новітнім розробленням у сфері протезування зубів, яким користуються стоматологи в усьому світі. Також воно широко поширено в Україні, зокрема, у клініці «My Smile». Ціна цирконієвої коронки повною мірою відповідає якості матеріалу та професіоналізму лікарів.

Цирконій у стоматології використовується досить давно та успішно. Цирконій у стоматології використовується як альтернатива кераміці та металокераміці: така коронка виглядає в рази природнішою і практично не підлягає зносу.

Цирконієва коронка — спеціальна конструкція, яка складається з двох обов’язкових елементів (цирконієвий каркас, зовнішнє покриття — фарфорова емаль). Найміцніший матеріал — цирконій, зуби з нього виходять міцними та надійними.

Діоксид коронки цирконієві створюються на основі 3D-моделі щелепи, за якою виготовляється готовий протез. Будь-які неточності під час виготовлення коронки з діоксиду цирконію виключені: тут працює сучасна комп’ютеризована техніка. Готова коронка точно повторює форму, відповідає розміру зубного ряду, щільно прилягає до нього.

Коронки із цирконію: переваги

Цирконієві коронки мають низку плюсів:

 • Гіпоалергенність — один із найбільш біосумісних матеріалів, які використовуються в протезуванні. На сьогодні немає жодного випадку відторгнення чи негативних реакцій із боку організму на діоксид цирконію. Дуже часто цирконієва коронка сприймається тілом людини як кісткова тканина.
 • Мінімальна товщина (0,3–0,4 мм), тому для їх встановлення лікар обточує зуби зовсім трохи. Це знижує ризик розвитку запальних процесів. Коронка цирконій може бути встановлена як на передні, так і на жувальні зуби.
 • Натуральний вигляд. Кольори цирконієвих коронок максимально точно повторюють відтінок натуральної емалі. Крім того, зовнішній шар має підвищену стійкість до харчових барвників, не окислюється, не має затемнення.
 • Коронка з діоксиду цирконію ціну має доступну.

У багатьох постає питання, а чи є якась шкідливість цирконієвих коронок? Відповідь проста — ні, навпаки, це матеріал, найбільш наближений до власних тканин.

Кольори цирконієвих коронок

Колірна гама цирконієвих коронок складається з кількох відтінків, завдяки чому клієнти клініки можуть вибрати найбільш підходящий їм за перевагами, а лікар — практично на 100 % наблизити тон до природного тих зубів, що стоять поряд. Цей матеріал легко забарвлюється в природний відтінок дентину. Цирконієві зуби зовсім не відрізняються від натуральних. У клініці «Май Смайл» вам підберуть колір коронки під натуральний відтінок ваших зубів. Причому коронка із цирконію ціну має цілком доступну. Більш детально дізнатися, яка ціна на цирконієву коронку, ви можете в розділі «Прайс» на сайті.

Коронки із цирконію: переваги

Термін служби цирконієвої коронки

Коронки із цирконію більш тонкі, ніж металокерамічні. Саме ця якість наштовхує пацієнтів на думку про їхню недовговічність. Однак побоюватися нема чого, адже коронки із цирконію за міцністю виграють у альтернативних матеріалів, а термін служби цирконієвої коронки становить не менше 15 років.

Зубна коронка із цирконію: етапи встановлення

Зубна коронка із цирконію: етапи встановлення

Зазначимо, що коронки із діоксиду цирконію для своєї установки вимагають кількох візитів до стоматолога. Процес лікування та встановлення коронки може включати такі етапи:

 • Огляд та рентген зуба, також може виконуватися КТ. За наслідками цього обстеження стоматолог складає план лікування.
 • Лікування зубних каналів. Перед тим, як проставити цирконієву коронку, обов’язково потрібно очистити кореневі канали, видалити нерви, щоби повністю виключити можливість розвитку ускладнень.
 • Зняття зліпків виготовлення штифта. Це необхідно для перешкоджання обламування коренів і кріплення коронки (після депульпування порожнина порожня, тому вона заповнюється металевою або скловолоконною основою). Штифт вставляється в корінь зуба та забезпечує надійну фіксацію.
 • Щоби проставити цирконієву коронку, потрібно обточити зуб. Обточування зубів під цирконієві коронки проводиться обов’язково, це необхідно для точного повторення геометрії свого зуба і 100 % відповідності його положенню в зубному ряду.
 • Зняття зліпків для виготовлення коронки.
 • Прикладка коронки, фіксація цирконієвої коронки.

Виготовлення коронки з діоксиду цирконію зазвичай займає близько 2 тижнів, тому вам знадобиться приблизно 3–4 візити. Докладніше лікар розповість на прийомі. Там можна дізнатися, яка на коронку з діоксиду цирконію ціна, оскільки вироби для передніх і жувальних зубів відрізняються за вартістю.

Зуби із цирконію: як правильно доглядати

Цирконій та коронка з нього — дуже надійна конструкція, яка має підвищену міцність та тривалий термін експлуатації, що досягає 10 років і більше. Цирконієвий зуб не вимагає особливого догляду та необхідності купувати спеціальні засоби.

Щоб зубні коронки з діоксиду цирконію служили довго, достатньо виконувати низку правил:

 • 2 рази на день чистити зуби зубною щіткою зі щетиною середньої або м’якої жорсткості, використовуючи професійну зубну пасту.
 • Проводити обробку ясен іригатором.
 • Обполіскувати рот після кожного приймання їжі.
 • Кожні 6 місяців проходити огляд у стоматолога, лікувати всі захворювання вчасно.
 • Не гризти тверді предмети.
Зуби із цирконію: як правильно доглядати

Поставити цирконієву коронку в "My Smile"

У клініці «Май Смайл» ви можете замовити виготовлення коронки цирконієвої за вигідною ціною. Ціна на цирконієві коронки розраховується індивідуально. Цирконієві зуби — це естетично та красиво.

Вартість цирконієвої коронки

Вартість цирконієвої коронки в конкретному випадку ви можете дізнатися, записавшись на первинну консультацію в нашу клініку.

Поширені запитання:

 • Чому коронка діоксид цирконію краща за кераміку?

  Виготовлення цирконієвої коронки виграє в плані точності, міцності та естетичності. Циркон для зубів — матеріал, що практично не піддається стирання, що гарантує мінімальний термін служби 10 років.

 • Яка ціна на цирконієві коронки?

  Ціна коронки із цирконію розраховується індивідуально. Вартість коронок із цирконію ви можете дізнатися на первинному огляді свого стоматолога.

 • Чи можна встановити цирконієві коронки на передні зуби?

  Зуби та коронки із цирконію можуть бути встановлені на передній зубний ряд завдяки високій міцності матеріалу.

 • Чи потрібно обточувати зуби, щоби встановити цирконієвий зуб?

  Так, перед встановленням зубної коронки із цирконію зуб слід обточити і зробити зліпок.

 • Де можна зробити зуби із цирконію в Україні?

  Якщо коронка потрібна на зуб, цирконій — ідеальний варіант. Ви можете звернутися до клініки My Smile в Ірпені.