Брекети: за і проти

Показання, протипоказання

Важливо знати

Чим старше ми стаємо, тим більше з'являється проблем зі здоров'ям - це закономірність, від якої, на жаль, нікуди не подітись. Проте, сучасна медицина дозволяє проводити ефективне лікування навіть тих патологій, які посилилися з плином часу. Стан порожнини рота є дуже важливим елементом здоров'я людини, яке також грає важливу роль і з соціальної точки зору. Порушення прикусу і інші зубощелепні аномалії, без сумнівів, краще лікувати в дитячому та підлітковому віці. Що робити, якщо Ви зважилися на ортодонтичне лікування тільки в зрілому віці? Чи можна провести корекцію прикусу після 40 років? Так, проте існує ряд нюансів, про які ми розповімо далі. Отже, плюси і мінуси використання брекетів в 40 років.

Консультація всього від 200 грн.

Записатись

Брекет система

Брекет система

Брекети – одна з найпопулярніших ортодонтичних конструкцій. У класичному поданні брекет система складається з наступних елементів:

 • Брекет (замок), який кріпиться до кожного зуба;
 • Металеві дуги, що йдуть уздовж зубних рядів;
 • Лігатури, призначені для кріплення брекета до дуги.

Брекети надають механічний тиск на зубні одиниці. Ортодонт стоматології «My Smile» в Ірпені може посилити або послабити тиск брекета на той чи інший зуб в процесі лікування. Актуальну ціну установки брекетів Ви можете уточнити під час первинної консультації або по телефону.

Показання до установки брекетів

 • Різні типи порушення прикусу;
 • Аномальне розташування окремих зубів;
 • Підготовка до імплантації та протезування;
 • Допомога в прорізуванні окремих зубів;
 • Широкі проміжки між зубами;
 • Скупченість зубів і інші.
Показання до установки брекетів

Протипоказання до установки брекетів

 • Карієс;
 • Пульпіт;
 • Пародонтит;
 • Пародонтоз;
 • Онкологічні захворювання порожнини рота;
 • Системні захворювання кісткової тканини;
 • Погана гігієна порожнини рота.

Перед установкою брекет системи необхідно провести корекцію даних проблем, щоб уникнути ускладнень. В Ірпені Ви можете звернутися до нас за консультацією, щоб дізнатися, чи потрібно вам ставити брекети.

Брекети в 30 років: за і проти

Брекети в 30 років: за і проти

30 років – це вік, коли практично всі патології розташування зубів досить легко піддаються ортодонтичній корекції. Стан кісткової тканини все ще дозволяє змінювати положення зубів за допомогою брекетів.

Ми часто встановлюємо брекети в 30 років пацієнтам, які хочуть скорегувати естетику своєї посмішки.

Брекети в 40 років: за і проти

Стоматологія «My Smile» надає ортодонтичну допомогу для пацієнтів різного віку. До нас звертаються з Ірпеня, Бучі, Києва та інших міст Київської області, щоб провести корекцію зубощелепних аномалій. Реальні відгуки про нашу роботу можна побачити на головній сторінці сайту.

Що стосується установки брекетів після 40 років, то тут немає ніяких вікових протипоказань. Все залежить від стану порожнини рота на момент звернення. Наш ортодонт в індивідуальному порядку оцінить можливість корекції прикусу брекетами для кожного пацієнта.

Незважаючи на те, що прикус вже давно сформувався, брекети в 40 років все ще дають позитивний ефект. У деяких ситуаціях лікар може порадити провести лікування хронічних запальних захворювань порожнини рота, ультразвукову чистку зубів і інші процедури перед установкою брекетів. При наявності протипоказань до установки брекетів, ортодонт запропонує інші варіанти ортодонтичного лікування. Ціна установки брекетів залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, а також типу брекет системи.

Брекети в 40 років: за і проти

Брекети в 50-60 років: плюси і мінуси

Брекети в 50 років і пізніше встановлюються не часто. Як правило, людина в зрілому віці вже має кілька хронічних запальних захворювань зубів або ясен. Крім того, брекети – не естетична конструкція, що також відштовхує багатьох пацієнтів даної вікової категорії.

Якщо протипоказань до установки брекетів в такому віці немає, або їх можна легко скоригувати, то даний метод ортодонтичного лікування можна ефективно застосовувати пацієнтам цієї вікової категорії. У складних випадках лікування брекетами може бути доповнено використанням інших конструкцій як до установки, так і після. Альтернативою може стати імплантація, протезування, оперативне лікування та інші методи.

Установка брекетів в Ірпені

Запрошуємо на консультацію до ортодонта в стоматологію «My Smile» пацієнтів з Ірпеня, Києва, Бучі та інших міст, які хочуть виправити дефекти положення зубів за доступною ціною. Записатися на консультацію можна онлайн на сайті або по телефону.

Часто задавані питання

 • ➔ Чи боляче носити брекети? ?

  Носіння брекетів дійсно пов'язано з певним дискомфортом, так як ця система надає постійний тиск на зубні одиниці. Адаптація до брекетів у пацієнта настає протягом декількох днів-тижнів.

 • ➔ Скільки потрібно носити брекети?

  Все залежить від причини їх установки. Середня тривалість лікування становить 6-18 місяців.

 • ➔ У якому віці найкраще починати лікування брекетами?

  Чим раніше Ви почнете ортодонтичне лікування, тим швидше отримаєте результат. Брекети можна ставити в будь-якому віці, але у більш літніх пацієнтів лікування триває трохи довше.

 • ➔ Чи існують непомітні брекети?

  Ми встановлюємо керамічні брекет-системи пацієнтам, які максимально стурбовані естетичним виглядом своїх зубів. Однак, вони дорожче стандартних металевих конструкцій.

 • ➔ Скільки коштує поставити брекети дорослому?

  Вартість установки брекетів залежить від типу і матеріалу конструкції, а також тривалості лікування.  Доведіть, що ви людина, вибравши Будинок.