Проблема може бути спричинена різними чинниками. Наведемо 5 найпоширеніших причин, чому стирається емаль на зубах:
Розуміючи, від чого стираються зуби, можна вчасно вжити заходів і для запобігання проблемі, і для недопущення подальшого зношування. Важливо розуміти, що більшість факторів діють поступово – нешкідливі, на перший погляд, звички можуть суттєво нашкодити емалі та призвести до того, що потрібно буде тривале та складне лікування.
Оцінити стан емалі та отримати докладні рекомендації фахівців ви можете у клініці My Smile. Досвідчені лікарі визначать причину проблеми та запропонують найбільш ефективний спосіб її усунення.
Зношування емалі часто є наслідком неправильного положення щелепи. Є кілька причин, чому при такому стані як неправильний прикус стираються зуби:
У домашніх умовах визначити, чому зуби стираються, буває складно. Більше того, на погіршення стану емалі може діяти комплекс факторів: крім неправильного прикусу, у людини можуть бути шкідливі звички, які лише посилюють ситуацію. Тому до вирішення питання слід підходити комплексно та під наглядом фахівців.
Пошкодження передніх зубів – проблема поширена. Прискорене стирання може бути пов’язане з багатьма чинниками:
Щоб з’ясувати, чому стирається емаль на передніх зубах, лікарі My Smile дізнаються, який спосіб життя веде пацієнт, проводять огляд і за необхідності призначають діагностику.
Якщо проблема має запущену стадію, пережовування їжі стає менш ефективним, що відбивається на травленні. Тонка емаль робить зуби вразливішими до пошкоджень, сколів, тріщин і руйнування. Також згодом проблема може порушити прикус та призвести до перевантаження щелепного суглоба.
Стоматологи Май Смайл в Ірпені рекомендують пацієнтам клініки вирішувати проблему на ранній стадії. Своєчасне лікування допоможе уникнути ускладнень та збереже привабливість посмішки.
Проблема може виявлятися у таких симптомах:
Коли зуби стираються, проблема не просто завдає фізичного дискомфорту і впливає на естетику посмішки. Наслідки для здоров’я ротової порожнини можуть бути значно серйознішими.
Якщо ви помітили у себе перераховані вище симптоми, не відкладайте візит до стоматолога. На консультації лікар визначить причину проблеми та докладно розповість, що робити, якщо стираються зуби. Якщо причина у бруксизмі, фахівець може порекомендувати захисні капи. При неправильному прикусі можна скористатися методами корекції – наприклад, встановити брекет-систему. Для зміцнення емалі часто призначається ремінералізуюча терапія.
Фахівці My Smile в Ірпені допомагають пацієнтам не лише лікувати захворювання, а й дають рекомендації щодо профілактики недуг. Ви можете звернутися до стоматолога Май Смайл для того, щоб лікар в індивідуальному порядку підібрав для вас спеціалізовані засоби для догляду за зубами.
Щоб записатися на прийом до лікаря My Smile в Ірпені, телефонуйте +38(066) 366 99 86 або +38(063) 476 94 54 або скористайтесь формою зворотного зв’язку на нашому сайті.
При бруксизмі підвищується тертя між зубами, через що емаль швидко зношується. На передніх зубах навантаження більш виражене, ніж на жувальних.
Зверніться до стоматолога. Лікар оцінить стан зубів і дасть рекомендації щодо догляду та лікуванню.
Так. Дотримуйтесь гігієни, дотримуйтесь дієти, використовуйте м'яку зубну щітку та регулярно відвідуйте стоматолога для профілактичних оглядів.
Причина може бути у вікових змінах, генетиці та навіть нестачі мінералів в організмі.
В Україні найпопулярнішими методами залишаються реставрація чи терапевтичні процедури для зміцнення емалі.